Юлски бебета-Тема 34

  • 24 136
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 32
Миме, заведението се намира вътре, влизаш си през главния вход, вървиш направо около 20- 30 метра и ще го видиш в дясно.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 581
Честита първа годинка на Катрин, да е жива и здрава и да радва много мама и тати.
Честита годишнина на Маймунчето.
Оле, скоро май ще се прибираме, че стана много топло тука и няма и климатик. Малката се изрина вчера и се притеснявам от претопляне, но пък сега ходя на зъболекар и трябва да изчакам да свърши всичко.
Юле, мерси за комплимента. Малко я поуфъках (така ли се пише това Rolling Eyes) ама нищо не дава да и слагаш на косата - всичко маха, а вече стана като кошница Mr. Green
Маймунче, да от там е купено, майка ми го прати, на една фирма Ош Кош Mr. Green, сигурно я знаеш

# 62
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Честита първа годинка на Катрин!
Ние днсе използвахме че беше малко по - прохладно и се задържахме малко повече сутринта навън. Прибрахме се към 14 часа.Сега ще приспивам Кати и после пак ще излезнем.
А Кати си откри ново хоби. Ходи след количката. Много е забавна, и за минути се усъвършенства. Естествено трябваше да я дебна да не падне и да се удаи, ама тя лесно не пада.
Та ето го новото хоби на дребосъчка
Така вече напълно няма мир за мама.А ми казваха, че съм щяла да видя като проходи.Къде ти, още една крачка не прави, а трябва да я гоня  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 054
Честит рожден ден, мъничка Прашинке! Честит празник, мамо Прашинке!  Hug Желая ви много послушно и щастливо, здраво и усмихнато дете!

Честит първи рожден ден и на Ния и Гого, които изпуснах, но пожеланията ми важат и за тях с пълна сила!

Честита прическа на Мишенцето ми  Hug

Честита племенница, лельо Джил. Жива и здрава да е Мина, много спокойно и усмихнато бебе!  bouquet За мен племенницата е като първото ми детенце и сега с Писи са сестрички... представа си нямаш каква любов те очаква!  Hug
Пак минавам за малко, че в тия жеги чак ме мързи да включа компютъра  Laughing
Пис спи с боди с къс ръкав, отвита /беглите ми опити за завиване завършватс отритване на всичко  Mr. Green / Не издържа хич в жегите милото дете, поне се научи да се къпе в леген и да си седи и пляска в него, а не само под душа. Комарите я нападат много, преди й се зачервяваха доста пъпките, но изглеждаха по-нормално. Сега от жегите ли не знам, ама стават ужасни  Sick  
Ние края на другата седмица чакаме свекърва ми от Израел да си дойде за месец, та ще имам гости  Rolling Eyes Дано мине добре  Crazy
Колкото до яденето - ПРеслава яде от нашето. В резултат и ние се храним малко по-добре. Никога не съм запържавала, а сега просто не слагам и сол. От поправките избягвам само черния пипер. Ако готвим нещо, което все пак не е за нея слагам картофче, морковче, тиквичка с малко босилек на котлона и хапва.. Най-често обаче на обяд хич я няма, предпочита сух хляб да джвака отколкото манджи Grinning
Месо не яде въобще. От купено пюре или готвено от мен, няма значение. Ако е пилешка супа си я хапва, но усети ли месо - край. Дали жълтъка и бульона биха заместили месото? И въобще, на които децата са на обща храна, редувате ли обяд с месо и такъв без?

До скоро и да знаете, че ви наблюдавам дори да не пишааа   bouquet


Ооо, забравих да си дам предложението.. Да си направим албум или колаж със снимки на 1 ден и 1 годинка?

# 64
  • USA
  • Мнения: 675
Момичета, благодаря за поздравите, много сте мили!
Мерси и за зъбките на отговорилите!
Сиси, Миме-то, благодаря и на вас!А какви гащички ползвате, някакви специални или обикновени памучни? И да разбирам ли, че трябва да се напишка няколко пъти, за да се научи да стиска, а  не аз като луда през 10 мин. да ходя да я пробвам?

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 17:55 от maimun77

# 65
  • Мнения: 32
Алекс, да пиша и тук, че си имате количка и уокър в едно вече Laughing.
Все забравям да се похваля, че открих, че си имаме още два зъба и то бая пораснали, кой знае преди колко време са избили, още два на път, ама много на път, днес ми се стори, че единият е пробил вече, но не ми позволи да видя добре. При нас се изсипва страшна градушка и дъжд, добре че се замотах с гладенето, та се забавихме с разходката, че щеше да ни хване навън.

# 66
  • Мнения: 61
Честит рожден ден на малкото Прашинче, да расте здраво и палаво, за радост на мама и татко.

За среща не ни чакайте, че си подритваме у дома един вирус напред-назад и сега ми е виснал на мен на врата  Blush Не ми е зле, ама да не го изръся на някой невинен. Да си направите снимки  да споделите после  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 423
Маймун, аз съм взела 7-8 чифта от тези гащи, задържат до 1 пиш, но трябва все пак да ги събуеш, че мокрят. Ако я забравя в количката после е мокра, но ако до 5-10 минутки я събуеш, ще си е суха. Те са с допълнително парче, непромокаемо на дупето, ти така и така ще я проверяваш и предлагаш гърне често. Имам и 10-ина чифта обикновени памучни гащички, те са да не си играе по голо дупе и да се замърси нещо. Можеш да си купиш и легсове, предполагам при вас ги има, че тука е трудно да намериш. Приличат на калцуните от едно време, но са по-къси, и дупето е свободно за събуване, а крачетата са обути.
Ето гащите
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3703787 … ame=STRK:MEWNX:IT

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 18:25 от Mime-to

# 68
  • Варна
  • Мнения: 893
"Ооо, забравих да си дам предложението.. Да си направим албум или колаж със снимки на 1 ден и 1 годинка?"

 Peace навита съм  Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 6 199
Мимето, не се вкарвай във филми. Варицелените пъпки имат мехурче на върха и когато се спука, става раничка. Освен това при варицела има пъпки в окосмената част на главата- типично е за тази шарка. Peace Иначе може да мине и с 3 пъпки, ама ако ги видиш мойте едва ли ще ми повярваш. Mr. Green
Оля, доволна съм от Ози. И досега ми се случва да поръчвам за малкия батко (имат меню за над 3г.). Има и меню за алергични деца, в което няма мляко. Peace
Мама Диди, доколкото знам в църква жените трябва да са с покрити рамене и надолу дрехата да е поне до коляното,а мъжете- с дълъг панталон. Peace
Ели, моя приятелка взима от Хер бебе и каза,че й го носят в стъклени бурканчета. newsm78

По този повод- кажете откъде да намеря бурканчета, че в кухнята искат по 30 на дете.

# 70
  • Мнения: 3 092
Привети и от мен !
Честит рожден ден Катрин !Бъди жива и здрава малка прашинке и много обичана
Прочетох по диагонал , но ето че ме заинтригува нещо - свързано е именно с ЕБХ - уф надали е интересно за другите , но  дано Сиси и Мимето  ми отговорят на терзанието . Embarassedпоради сериозните жеги махнах преди два дни памперса на Влади , защото ми стана жал за Малчо.Напикава се през около два часа и аз все си мислех че е късно за ЕБХ.Така ли е ? Причини, поради която не започнах с нея от самото начало е че не знаех достатъчно - тъпо или не ама все времето не ми стигаше  сама с две деца - бях неуверена че ще се справя и накрая бях неподготвена , та така си и останах.Да не разводнявам повече темата , но има ли шанс да махна памперса , какво да правя да се отказвам ли .Може и на лични ако искате - предварително мерси. Hug
Вземам Владко от ръцете на дядо му , че е време за къпане Heart Eyes
Чао и прохладна вечер

# 71
  • София
  • Мнения: 423
А кой ще направи колажа?
Маймун, ето тук съм я снимала с легсове и гащи, като беше по-хладно преди 2 седмици

А така си играхме днес, на балкона с леген вода  Mr. Green

Вили, не е късно, идеята е, че не е нужно да стане на 2 или 3 г за да махне памперса. Ти си го слагай на гърне и по памучни гащи. Някой слагат малко тензух, колкото да не тече в обувките  Mr. Green, но може и без. За няколко дена ще развиеш инстинкт кога му се пишка, така да се каже 6 чувство. Ще имате и пропуски, но точно те ще го научат да стиска. Peace

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 19:50 от Mime-to

# 72
  • София
  • Мнения: 39
Здрайте мили мами,

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН И НА МАЛКАТА ПРАШИНКА!!!

Мила, за кога ти трябват бурканчетата? Мисля, че имам двайсетина, които мога да ти дам.

Да похваля малкото ми момче - пишка право. Майка ми не ми вярваше, че ще успея да го "накарам". Е, все още щъка с памперс, но се надявам като си го взема бързо да свикне без него.

# 73
  • Мнения: 5 258
Здравейте момичета  Hug
Ние се завърнахме, беше много хубаво, но разбира се бързо свърши  Laughing

Честита първа годинка на Ния, Георги и Катрин!
Да растат здрави и щастливи дечица!




Ние решихме да кръстим Елин на рождения му ден. Днес почти приключих с организацията, остават довършителни щрихи, но има още малко време  Peace

Надявам се всички болни дечица да са оздравяли  Hug

# 74
  • Canada
  • Мнения: 649
Запис и от мен в темата!
Кукумявче, надявам се да не е късно, но мога да дам координати на мой приятел-стоматолог, който съм препоръчвала много пъти и дотук всички са останали доволни от него. А иначе - ще съм много щастлива да се запознаем като дойдеш в Св.Св. Константин и Елена! Peace
Сиско75, Миме-то, наистина ме изумявате с постиженията на бебчетата. Миме-то теб съм те признала що се отнася до ЕБХ-то. Честно казано много ме мързеше да се занимавам с това, но може и да ми се наложи като гледам Нико как се изрива от изпотяване и т.н. А Сиско - ти пък с пикаенето прав!!! ooooh! Нико още не може да стои самостоятелно и не знае какво е това "чурка", пък камо ли да пикае прав... Crazy
А за отчета - последния месец не сме качили нито килце, но е порастнал с 1 см, което ме радва. Мислех че ще си остане нисък и дебел...

Общи условия

Активация на акаунт