Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 26

  • 26 666
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Лентата "Мед" на турския режисьор Семих Капланоглу спечели голямата награда "Златната мечка" на кинофеста . Лентата разказва историята на момче, обучено от баща си в тайните на производството на мед, тръгнало да търси същия този баща, когато той изчезва безследно. При получаването на наградата си, Капланоглу се пошегува, че "Златната мечка" е надушила меда и затова филм с такова заглавие печели юбилейното издание на феста в Берлин.

# 16
  • Мнения: 2 154
Аз мисля,че той видя снимката,а тази снимка сигурно я е виждал у Хасрет.И другото което все още ми убягва-къде(и по точно кое) е второто момиченце newsm78А дали пък Саъмето не се е оженила след това и да има други 2 момиченца??? newsm78 newsm78
Логично, Злати, обаче:
Хасрет каза в края на епизода: искам да видя поне веднъж лицето на майка си.
Значи, не е виждала снимката, крита от Бурхан. Джихан да е ровил под портрета сам ли newsm78. А това с второто момиченце също е мистерия.
Сега излизам и ако не съм се стопила някъде по жарките пътища, довечера продължаваме Hug
И аз не мисля, че някой от семейството е виждал тази снимка, камо ли Джиан. За да я види, трябва да е ровичкал някога, а колкото й да ми е неприятен, чак толкова ниско да е паднал не вярвам.
Внимавай с жегите, че са по коварни и от Селих!

# 17
# 18
  • Мнения: 2 154
Лентата "Мед" на турския режисьор Семих Капланоглу спечели голямата награда "Златната мечка" на кинофеста . Лентата разказва историята на момче, обучено от баща си в тайните на производството на мед, тръгнало да търси същия този баща, когато той изчезва безследно. При получаването на наградата си, Капланоглу се пошегува, че "Златната мечка" е надушила меда и затова филм с такова заглавие печели юбилейното издание на феста в Берлин.
Този филм спечели преди месец - два наградата.  Сега май беше нещо друго!  newsm78

 li1979, благодаря за линка. Нещо няколко месеца само ми се изгубиха покрай събитието. Simple Smile
То се е случило февруари, а не по късно. Laughing

# 19
  • Мнения: 0
Линка е за кинофестивеле в Берлин "Златна мечка" 2010 г.

# 20
  • София
  • Мнения: 30 142
хайде и аз цоп, че за срамотиите от ангажименти не съм догледала серията.

Последно този петък сме без серия, нали? newsm78

# 21
  • Мнения: 2
хайде и аз цоп, че за срамотиите от ангажименти не съм догледала серията.

Последно този петък сме без серия, нали? newsm78

А, трябва да има, поне на трея пишеше 18.06  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 605
  newsm51 Здравейте, момичета! Мерси на Ринка за чудесната тема, както винаги гостоприемна и красива. И аз се цопвам в нея.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 334
Темата ни става все по-красива! Flutter
Ринчеее Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 56
Линка е за кинофестивеле в Берлин "Златна мечка" 2010 г.
Благодаря ти за информацията,но ние пишехме за друго.
От 02.06.2010 до 13.о6.2010 ако не се лъжа /за точните дати може да бъркам/в Берлин ще имат среща зрителите с Турското кино.Също ще бъде излъчван и този филм който ти пишеш.

# 25
  • Мнения: 2 154
Като гледам снимката по долу, започвам да си мисля, че Хасрет няма да пее на големия концерт. Като компенсация за труда й ще й уредят концерт на друга, по малка сцена.



Защо е тук, как и с кого попадна в хотела, какво правят там Джиан и Мурат, кой е отишъл по рано там - ей всичко това не ми дава мира. Па петък е много далечееее. ooooh!

# 26
  • Мнения: 33
Началото и краят

# 27
  • Мнения: 10 240
Днес съм доста заета, но от време на време се появявам / да не ме забравите! Joy Joy Joy/
Джансел явно също се интерсува от Световното по футбол!!!

# 28
  • Мнения: 10 240
едно инфо. Дали е вярно???
Гюл Дерижан няма да е сценаристка през втория сезон???


Gül Dircan Gönülçelen senarist kadrosundan ayrılmıştır.
Gelecek sezon başka senarıstlerımız olacak.

Herkesin bilgisine.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 334
Виждате ли? Да не ме критикувате после! И Джансел се кефи на Световното. Друг е въпросът, че той симпатизира на Франция, а аз - не. Но... няма значение. Светът е футбол. Flutter hahaha

Общи условия

Активация на акаунт