мадам ленорман - 6

  • 41 858
  • 871
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5
именно , Меги..... Hug

# 61
  • Мнения: 0
Този мъж е нов в живота ми.И се надявам да потръгнат нещата Praynig
Благодаря на zimma  и МЕГИ  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 5
Цитат
да е правил опити да ти докаже приятелството си ,? не що от рода на това да е искал подновяване на връзката или , някакъв импулс за оправяне на нещата , ако са били не добри ?????
и
Цитат
Този мъж е нов в живота ми.И се надявам да потръгнат нещата
може би затова е ставало въпрос......за новото нещо в любовта.
 в момента или много скоро , ема няккави разправии и разисквания за нечие минало.....Май за твоето!
 оправят се нещата като отношения както казах , може да възникнат някои задръжки в емоционалната сфера .
ти може да скриеш нещо от него , за да не го нараниш, мъдра постъпка ...... иначе внимавайте с ревността.

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 16:08 от zimma

# 63
  • Мнения: 0
Цитат
да е правил опити да ти докаже приятелството си ,? не що от рода на това да е искал подновяване на връзката или , някакъв импулс за оправяне на нещата , ако са били не добри ?????
и
Цитат
Този мъж е нов в живота ми.И се надявам да потръгнат нещата
може би затова е ставало въпрос......за новото нещо в любовта.
 в момента или много скоро , ема няккави разправии и разисквания за нечие минало.....Май за твоето!
 оправят се нещата като отношения както казах , може да възникнат някои задръжки в емоционалната сфера .
ти може да скриеш нещо от него , за да не го нараниш, мъдра постъпка ...... иначе внимавайте с ревността.


ок
благодаря ти  Hug Hug  bouquet

# 64
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,

днес бях на оглед на едно жилище, което ми хареса и питах картите дали ще успея да го купя:



Шансовите ми са доста големи, но крайният резултат ще зависи от хитра жена... вие какво ще кажете?

Предварително благодаря за мненията!   bouquet

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 23:35 от polinika

# 65
  • Мнения: 307
добро утро  и успешен ден

# 66
  • Мнения: 42


добро утро и от мен.

     


не е лош денят Joy
ама,има известно притеснение окоонещо.можеби ден ,не толкова с неприятни моменти,колкото притеснения,и дъвчене на досадни теми.но всичко ще минавабързо,нещо като приказки с познати или одумване и спор ,въпрос на гледна точка.

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 10:40 от *МЕГИ*

# 67
  • Мнения: 42
поли ти теглиш пет карти  и после тази крайната шеста е  като допълнение или като резултат.

за твоите карти и на амен ми изглежда че ще вземеш жилище.но каточели ще ти дойде някакво колебание,нещо ще се изплашиш. вероятно самата лисица те плаши,някой да не те преметне,дали ще едобра сделката. лисицата е приемам като съвет към теб,да се оглеждаш,да си внимателна,да търсиш подробностите. наистина има жена ,можеби разчиташ на такава,която ще кръшне в един момент от теб,може и друг да го е страх и да ти дава такива плашливи съвети. за мен картите -дом,дърво,лилии и букет са добри карти. ще  се вслушаш в съвети и препоръки,намериш ли одобрение от теб и околните няма какаво да попречи за тази покубка. дано букетът е твоят подарък към желанието ти. ще видим при обратната ввръзка Wink

# 68
  • Мнения: 9
поли ти теглиш пет карти  и после тази крайната шеста е  като допълнение или като резултат.

за твоите карти и на амен ми изглежда че ще вземеш жилище.но каточели ще ти дойде някакво колебание,нещо ще се изплашиш. вероятно самата лисица те плаши,някой да не те преметне,дали ще едобра сделката. лисицата е приемам като съвет към теб,да се оглеждаш,да си внимателна,да търсиш подробностите. наистина има жена ,можеби разчиташ на такава,която ще кръшне в един момент от теб,може и друг да го е страх и да ти дава такива плашливи съвети. за мен картите -дом,дърво,лилии и букет са добри карти. ще  се вслушаш в съвети и препоръки,намериш ли одобрение от теб и околните няма какаво да попречи за тази покубка. дано букетът е твоят подарък към желанието ти. ще видим при обратната ввръзка Wink


Шестата карта е допълнителна.

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте момичета можели малко помощ попитах картите относно отношението на мъж към мен разделени сме от почти година сега отново се появи и съм мало притеснена чувствата ли го върнаха при мен или....  не съм на ясно какво се случва  newsm78 картите които изтеглих са 34 риби ,7змия,6 облаци,23 мишки, 4 дом   bouquet[

# 70
  • Мнения: 42
ирене-  изглежда е дошъл за нещо ново.
 ддоста е надробил в миналото исега трябва да си тегли теглото. Wink. дом е прекрасна карта,за теб тя е стабилното,но и нещо от миналото,понеже дом е и традиция. в случая сигурно ще ги нагодим нещата по този начин всяко нещо да си е на мястото. дано да е за хубаво,неговата поява. Grinning

# 71
  • Мнения: 0
Меги благодаря ти за бързия отговор имаш право можеби е размислил за миналото си ,но аз съм обарканата   bouquetпонякога сме слаби  Laughing

# 72
  • Мнения: 9
Здравейте момичета можели малко помощ попитах картите относно отношението на мъж към мен разделени сме от почти година сега отново се появи и съм мало притеснена чувствата ли го върнаха при мен или....  не съм на ясно какво се случва  newsm78 картите които изтеглих са 34 риби ,7змия,6 облаци,23 мишки, 4 дом   bouquet[


ИРЕНЕ2 бъди предпазлива, на мен ми се струва, че той има финансови проблеми и май очаква ти да му помагаш. Доста е наплашен и ситуацията е напечена. Ама може и от дълбоки чувства да се връща назад... Трудно ми е да определя в случая дали рибите са пари или чувства. Затова ти казвам да си внимателна Simple Smile

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте момичета можели малко помощ попитах картите относно отношението на мъж към мен разделени сме от почти година сега отново се появи и съм мало притеснена чувствата ли го върнаха при мен или....  не съм на ясно какво се случва  newsm78 картите които изтеглих са 34 риби ,7змия,6 облаци,23 мишки, 4 дом   bouquet[


ИРЕНЕ2 бъди предпазлива, на мен ми се струва, че той има финансови проблеми и май очаква ти да му помагаш. Доста е наплашен и ситуацията е напечена. Ама може и от дълбоки чувства да се връща назад... Трудно ми е да определя в случая дали рибите са пари или чувства. Затова ти казвам да си внимателна Simple Smile
благодаря ти за отговора ,но истината е че тои финансово е добре има вои собствен бизнес няма как от мен да чака  просто незнам можеби чувства го връщат при мен иначе няма логика друго да е

# 74
  • Мнения: 42
ей,да не би да си изгубихте картите бе момичета smile3530 lalalalaкъде сте.

днес ще ходя на гости по случай 20 години брак на приятели. теглих карти за вечерта ми-изапдна лилиума.
 после и картите за вечерта-
   и доп

ами то май си е ясно- отиване при приятели със моя да празнуваме.какво ще празнуваме Peace лилиума на приятелите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт