мадам ленорман - 6

  • 41 869
  • 871
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 0
добро утро моми4ета каде сте я да видиме за днес какво ще ми кажат картите та сга 3кораб-17 щъркели-13дете-7 змия възможно да се чуя с някоя приятелка зад граница занм ли   bouquet

лего, повече ми прилича на покана да ходиш навънка зад граница , но сякаш нещата ще се въртят около едно и също, да, в основата ще е жена /черноока/
азади права си постоянно съм с мойте приятелки зад граница прилича на носталгия

# 811
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
аз само да отчета присъствие и да кажа, че ще ви следя вече.
Прегръщам ви
здравй и добре дошла

# 812
  • Мнения: 50
Лего нямам никакви книжки, те дори картите са толкова скари че някой от тях са скъсани по средата. Ще се поинтересувам и аз повечеко ако намеря нещо ще пиша.
Аз още не съм намерила време да мина да си купя картите. Искам да ви попитам има ли някакви различния между тях, че гледам има доста варианти, а аз като не разбирам, да не взема някой грешни.
Хвърлете и на мен едни карти  Praynig.
  bouquet

# 813
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен,минавам набързо...само да се разпиша,Лего пиши как мина денят... Hug

# 814
  • Мнения: 0
леголас - добре завърнала се всъщност, но благодаря Simple Smile))
как сте момичета, дано всичко е ОК с вас Simple Smile Много усмивки от мен Stuck Out Tongue

# 815
  • Мнения: 42
SANI КЪДЕ СЕ ГУБИш?.
 ЗДРАВЕЙТЕ НАВСИчКИ.
 ДА ПОч`ЕРПЯ С НОВ КОМПюТЪР СЪМ,МАЛКО МИ Е СТАРННО ч`Е С ДРУГИ ПРОГРАМИ,НО ВСЕ ПАК  НАЛИ щЕ СЪМ НА ЛИНИЯ.... Simple Smile

# 816
  • Мнения: 0
SANI КЪДЕ СЕ ГУБИш?.
 ЗДРАВЕЙТЕ НАВСИчКИ.
 ДА ПОч`ЕРПЯ С НОВ КОМПюТЪР СЪМ,МАЛКО МИ Е СТАРННО ч`Е С ДРУГИ ПРОГРАМИ,НО ВСЕ ПАК  НАЛИ щЕ СЪМ НА ЛИНИЯ.... Simple Smile
Честито Меги Simple Smile Ами аз бях малко в черна дупка, ама вече не съм Wink

# 817
  • Мнения: 42
добре дошла при светлината  Heart Eyes

# 818
  • Мнения: 3
добре дошла при светлината  Heart Eyes

Честито Меги Simple Smile)!!
Със здраве да си го  ползваш комп. и все по- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes добра хакерка да ставаш:)))

# 819
  • Мнения: 42
 Coffee  cook

благодаря Simple Smile

# 820
  • Мнения: 3

МЕГИ , ВЪЗБУДИ АПЕТИТА МИ Simple Smile)

# 821
  • Мнения: 0
меги честито за придобивката със здарве да я ползвате newsm10 

# 822
  • Мнения: 42
за едно момиче пита за любов и работа

седем дома
1дом-коник,коса,писмо
2дом-лилии,змия,котва
3дом-дърво,мишки,книга
4дом-букет,слънце,птици
5дом-къща,кораб,риби
6дом-детелина,пръстен,гроб
7щъркел,път,мечка

от това което виждам тук,за любовни работи,няма дума.просто всичко е в застой.искаш,но чакаш,нищо около теб което да е в интерес.ти не правиш контакт,и май има лице-жена,която  е нещо като твоя съвест.все те спъва,в някакъв етап от твоето развитие и желание.дори и надеждите като нещо реално при теб се надяваш да дойде,сякаш ти не правиш нищо по въпросът който искаш да ти се отговори.дори и да има нещо бегло с някой господин,за теб не еинтерес,такъва среща ще имаш тези дни''до две седмици''.май ще ти се наложи доста сериозно да помислиш върху вариант за  поотговорно,отворено движение в ежедневието.
 някой от семейството ще те изненада-приятно.

детелина,кула,сърце,дете---при теб за момента любовния живот е нещо на границата на ''да продължа по старо и зове ме новото''.не разбирам посланието как да ти го преддам? Thinking
бих казала е това сърце е доста  оковано на вискоко с тази кула,има време,ще  се насладиш и на красива връзка

Последна редакция: нд, 14 ное 2010, 11:21 от *МЕГИ*

# 823
  • Мнения: 50
Искам и на мен едни карти да хвърлите, Меги  Praynig.

# 824
  • Мнения: 42
момичета,никой на никога не реди карти,всеки сам за себе си реди и си гледа Simple Smile  bouquetпосле всички заедно ,и който има желание дава мнение Grinning

Общи условия

Активация на акаунт