Дермалифт - за свежа и хидратирана кожа, без бръчки и стрии

  • 31 082
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Стриите се повлияват,но как точно. Нали не изчезват, защото това е невъзможно! Не се заблуждавайте, няма как да стане.

# 16
  • Мнения: 1
И аз се интересувам как вляе в-у стриите  Shocked

# 17
  • Мнения: 1 685
 PeaceПривет момичета и г-н Димитър Димитров     bouquet

Искам да ви питам почна ли някой вече да пие капсулките/защото аз да от вчера/ ,за да можем да споделяме мнения за резултата и се питам дали да го правим тук закованата тема или да си отворим нова такава-за пиещите и фенове на Дермалифт и продуктите на Натурфарма изобщо?

Аз  започнах Дермалифт без колебание,защото имам опит с доста от другите им продукти-със сигурност с доказан ефект-сега в момента даже пия и Лутеин-а им,който е с достатъчно голямо съдържание на Бетакаротен и освен добро влияние върху очите ми помага за придобиване и поддържане на хубав издрав тен.А с една колежка си разделяме опаковка от Л-карнитин-а им -задължителен за мен преди всяка фитнес тренировка.Мога и още доста личен опит да споделя за доста други техни продукти,които са минали"през мен" и  пътя по който съм им се доверила през годините.

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 13:34 от teo_71

# 18
  • Мнения: 77
PeaceПривет момичета и г-н Димитър Димитров    bouquet

Искам да ви питам почна ли някой вече да пие капсулките/защото аз да от вчера/ ,за да можем да споделяме мнения за резултата и се питам дали да го правим тук закованата тема или да си отворим нова такава-за пиещите и фенове на Дермалифт и продуктите на Натурфарма изобщо?

Аз  започнах Дермалифт без колебание,защото имам опит с доста от другите им продукти-със сигурност с доказан ефект-сега в момента даже пия и Лутеин-а им,който е с достатъчно голямо съдържание на Бетакаротен и освен добро влияние върху очите ми помага за придобиване и поддържане на хубав издрав тен.А с една колежка си разделяме опаковка от Л-карнитин-а им -задължителен за мен преди всяка фитнес тренировка.Мога и още доста личен опит да споделя за доста други техни продукти,които са минали"през мен" и  пътя по който съм им се доверила през годините.

аз съм заинтересувана да споделиш за всичките им продукти които си ползвала и които си заслужават.и аз съм се замислила да си взема капсулките  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 685
 PeaceАми на първо четене-освен Дермалифт,Л-карнитин и лутеин,който пия за n-то лято вече-в момента майка ми и баба ми са 'заредени'с гинко билоба-та,която е 100мг-ва, гинкогард,който е комбиниран и добре балансиран препарат и естествено Ко-ензим-също в оптимални милиграми.

# 20
  • Мнения: 37
 newsm78 Здравейте, аз също бих пробвала заради стриите, но много ме съмнява.. на практика токакво пр тези капсули- ще запълнят вече разкъсаните структури ли  newsm78 И вредни ли са за черния дроб, тъй като на скоро прекарах вирусен хепатит

# 21
  • Мнения: 4
Днес гледах по Нова тел как действа мезотерапията. Някакъв доктор демонстрира инжектиране с въглероден двуокис подкожно. Имало голям ефект върху стриите,целулита и бръчките. А дали тези капсули действат така?

# 22
  • Мнения: 0
Уважаема eti_88 поради  прекараният вирусен хепатит, Ви съветваме да не използвате "Дермалифт". Сега доста време трябва  да не натоварвате Вашият черен дроб. Нашият съвет е да използвате крем против стрии, но нищо перорално, също и да избягвате прекомерното излагане на слънце! Желаем Ви бързо възстановяване.

# 23
  • Мнения: 2
И аз гледах лудия доктор при Гала, който прави лица, крака и кореми на поразия. А понеже бащата е пластичен хирург, питах го дали е толкова успешна тази мезотерапия и за колко време ... Отговорът беше: "...за един ден има ефект". На мен това ми стига, явно още няма такова чудо, което да отстранява, възстановява или заличава стрии. Другото е луд бизнес  Whistling

# 24
  • Мнения: 3
Ще направя проверка на Натурфарма, май така се казваше фирмата вносител. Стриите са си сериозен проблем и си трябва сериозен подход

# 25
  • Мнения: 5
има ли значение от колко време са стриите за ефекта от третирането?

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, на мен  дермалифт ми го препоръча една дерматоложка, защото кожата ми напследък имаше дехидратиран вид, въпреки добрата козметика, която използвам, пия го от 2 месеца, нямам стрии и не мога да кажа за стриите, но при мен има ефект по отношение на косата - расте по-бързо и по-здрава и на кожата - по-мека е и има повече блясък. Доволна съм засега, като приключа 3 месечния курс ще пиша пак. Joy

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!Относно продукта Дермалифт мога да ви кажа,че аз лично го приемах в рамките на 6 месеца като започвайки не вярвах,че ще се постигнат подобни резултати,на които се насладих в последствие.На 38 години съм и след двете бременности ,тъйкато кожата ми не е елестична получих стрии по корема,заради които дълги години носих дълбоки бански и ги криех като дефект.Вземайки Дермалифт визирах основно вниманието си върху това ,какъв ще е резултата в областа около очите,където се появяват и първите бръчки,но съпруга ми бе този,който първи забеляза промяната на кожата ми на корема.Първите добри и видими резултати при мен лично се получиха в края на втория месец от приема на продукта.Скъпи дами за красотата се иска търпение и грижа и затова искрено ви препоръчвам приема на този невероятен за мен продукт Дермалифт!Ползвала съм много и то на добри и маркови фирми различни кремове,но такъв резултат така и не бях получила.Сега имам приятелки ,които не са виждали корема ми с неговия проблем,но веднага забелязаха промяната на лицето ми и ме питат какви процедури съм правила ,а единственото което е нужно да се направи е да си вземеш сутрин след кафето една капсула Дермалифт и ви гарантирам не след дълго време добри резултати и добро самочувствие!Успех и търпение!

# 28
  • Мнения: 10
Здравейте на всички!Относно продукта Дермалифт мога да ви кажа,че аз лично го приемах в рамките на 6 месеца като започвайки не вярвах,че ще се постигнат подобни резултати,на които се насладих в последствие.На 38 години съм и след двете бременности ,тъйкато кожата ми не е елестична получих стрии по корема,заради които дълги години носих дълбоки бански и ги криех като дефект.Вземайки Дермалифт визирах основно вниманието си върху това ,какъв ще е резултата в областа около очите,където се появяват и първите бръчки,но съпруга ми бе този,който първи забеляза промяната на кожата ми на корема.Първите добри и видими резултати при мен лично се получиха в края на втория месец от приема на продукта.Скъпи дами за красотата се иска търпение и грижа и затова искрено ви препоръчвам приема на този невероятен за мен продукт Дермалифт!Ползвала съм много и то на добри и маркови фирми различни кремове,но такъв резултат така и не бях получила.Сега имам приятелки ,които не са виждали корема ми с неговия проблем,но веднага забелязаха промяната на лицето ми и ме питат какви процедури съм правила ,а единственото което е нужно да се направи е да си вземеш сутрин след кафето една капсула Дермалифт и ви гарантирам не след дълго време добри резултати и добро самочувствие!Успех и търпение!
Би ли обяснила по-подробно какви бяха резултатите около очите.Редуцираха ли се дребните мимически бръчици.Как повлия на кожата като цяло.Много ще съм благодарна,ако  ми отговориш.Първия месец по две капсули ли пиеше на ден?

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
sweetty  аз ще тиу отговоря а въпорситев, като човек, който е минал курса с дермалифт
какви бяха резултатите около очите.Редуцираха ли се дребните мимически бръчици. - да, бръчиците се изгладиха около очите и около устата
Как повлия на кожата като цяло кожата изглежда влажна, опъната и нахранена
Първия месец по две капсули ли пиеше на ден? да

Общи условия

Активация на акаунт