Отговори
# 60
  • Мнения: 170
На някого приели ли са досега разпечатано от интернет заявление?

 Аз тъкмо попълвам това, което РИО София дава на сайта си. Желанията вписвам с копи/пейст и пак не стига мястото и ми слага втори ред, ако трябва на ръка да се пише - не знам newsm78

На мен изрично ми казаха че не може от интернет и го преписвах там на място

# 61
  • Мнения: 36
Привет на всички мами! Моля за мнение - от Пловдив сме - мислите ли, че бал 32,644 може да стигне за ЕГ Пловдив /АЕ/ или ЕГ Ив.Вазов /АЕ/

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 10:15 от ger4etomi

# 62
  • София
  • Мнения: 2 361
И аз се питам дали Френската е по-назад от 73-то училище. newsm78

# 63
# 64
  • София
  • Мнения: 531
Аз тъкмо попълвам това, което РИО София дава на сайта си. Желанията вписвам с копи/пейст и пак не стига мястото и ми слага втори ред, ако трябва на ръка да се пише - не знам newsm78

Няма необходимост от чак толкова пълно изписване. Например, достатъчно е да пишеш 91 НЕГ или I АЕГ АЕ, РЕ, или 9 ФЕГ ФЕ, АЕ, или 35 СОУ ЧЕ НЕ, РЕ и под. Но желаният профил трябва да се опише задължително!

Успех!
  bouquet

И аз се питам дали Френската е по-назад от 73-то училище. newsm78

Единственият ориентир, според мен, могат да бъдат подредбите по минимални балове за влизане от предишни години. На тази база за 2009 г. Френската (9 ФЕГ) е с по-висок бал от 73то. Но гаранция - Франция, дори за Френската.  Mr. Green Никой не знае как ще се подредят желанията на децата тази година, което ще рефлектира и ще оформи и баловете.  Peace

# 65
  • Мнения: 370
Привет на всички мами! Моля за мнение - от Пловдив сме - мислите ли, че бал 32,644 може да стигне за ЕГ Пловдив /АЕ/ или ЕГ Ив.Вазов /АЕ/
нищо не губиш ако ги запишеш най отпред в желанията , като излезе класирането ще се види дали са ти стигнали

# 66
  • Мнения: 521
Подадохме заявлението в 119 СОУ.
Приятна обстановка.
Всичко сами си писахме-вх.номер и кодовете на паралелките.
После 2 дами ги провериха.При третата взехме входящ номер на заявлението и аз се подписах в дебелата книга.
Мина и това.Сега класирането.Ще чакаме.

# 67
  • Мнения: 2 577
Хайде и аз се отправям към гнездото, че моят син ме изяде  Joy страх го е сигурно да не свършат местата  Joy  Joy  Joy

Мерси на всички за споделеното инфо   bouquet  

# 68
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Привет на всички мами! Моля за мнение - от Пловдив сме - мислите ли, че бал 32,644 може да стигне за ЕГ Пловдив /АЕ/ или ЕГ Ив.Вазов /АЕ/
нищо не губиш ако ги запишеш най отпред в желанията , като излезе класирането ще се види дали са ти стигнали

според мен този бал е достатъчен. В Пловдив положението е по-добро то към високи балове тази година.

# 69
  • софия
  • Мнения: 70
Добро утро!
Има ли някои от вас с "гнездо' 81- во Соу
Отивам да подавам документи , а имам нужда от някой ...
 Embarassed
Здравей, лельо! Моята дъщеря е там. Вчера подадохме заявлението - страхотни хора!!!! Три подред заявления скъсахме Embarassed Но накрая всичко беше наред. Просто нямам думи да ги похваля тези учителки за търпението.

# 70
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Хайде и аз се отправям към гнездото, че моят син ме изяде  Joy страх го е сигурно да не свършат местата  Joy  Joy  Joy


Айде Ками, на слука Laughing
Най-хубавите места да завземете. Joy

# 71
  • България
  • Мнения: 2 164
И аз се питам дали Френската е по-назад от 73-то училище. newsm78

 Ако имаш пред вид дали 73то е по-желано от Френската, вероятно е така. В момента немският език е по-желан от френския и децата, за които той е приоритет пишат 73то веднага след 91во Simple Smile

# 72
  • Мнения: 36
Привет на всички мами! Моля за мнение - от Пловдив сме - мислите ли, че бал 32,644 може да стигне за ЕГ Пловдив /АЕ/ или ЕГ Ив.Вазов /АЕ/
нищо не губиш ако ги запишеш най отпред в желанията , като излезе класирането ще се види дали са ти стигнали
Аз вече ги написах, още вчера, просто се отдавам на "размисли и страсти"

# 73
  • софия
  • Мнения: 70
И да допълня - направете си копия от служебните бележки и от удостоверението. Там не им работеше книжарницата вчера, а на пазарчето зад училището няма ксерокс. Трябваше в най-големите жеги да се разкарваме до общината, там пък бяхя в почивка, та чак в "Кондора" ни се отвори парашута.

# 74
  • Мнения: 36
Привет на всички мами! Моля за мнение - от Пловдив сме - мислите ли, че бал 32,644 може да стигне за ЕГ Пловдив /АЕ/ или ЕГ Ив.Вазов /АЕ/
нищо не губиш ако ги запишеш най отпред в желанията , като излезе класирането ще се види дали са ти стигнали

според мен този бал е достатъчен. В Пловдив положението е по-добро то към високи балове тази година.
Благодаря за окуражаването - късмет на всички вас!

Общи условия

Активация на акаунт