Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 36

  • 47 415
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 105
soya-fen Супер си!!! Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 23
soya-fen аз ли не съм разбрала  newsm78 на 1 страница пише че се излъчва всяка сряда по канал d от 20:15 от 21 e  newsm78

# 47
  • Мнения: 6 679
Естел-защо,бе душа не ти харесва подписчето ми-аз си го харесвам и то много.  Flutter
Сега наистина ще прозвучи като заяждане-но твоя не ми харесва-и по-хубави си слагала.Тук Ферхундето е ужасно грозна-особено носът и.   Rolling Eyes
А иначе роклята и ми харесва и то много........  Peace
Понякога точно такива дрехи ми се носят-хем лего неглежирани,хем-готини.......  Blush

# 48
  • Мнения: 66
Запис и то мен. Гласувах с опцията Започва леко да ми доскучава..
Всеки път едно и също,тези знаят само да си крещят,да се карат,или да се дразнят взаймно.
Айше е права това не е дом,а ад.  Нито един път не чух тази простоватичка жена Хайрие да говори с децата си нормално. Или ще им дава глупави идеи,или ще ги настройва против някого.
Бащата и той, уж умен човек пък все се оставя да го мачкат. Сестрите все се чудят къде да се дянат. Лейля все се слуня насам-натам. За Неджля нямам думи,струва ми се,че тя само използва Джем. "Намери работа за татко,намери работа за мен,дай малко пари,използвай връзките си да ни помогнеш."  Технете проблеми край нямат до когааааааааааа ?????  ooooh!

# 49
  • Мнения: 6 529
soya-fen   bouquet

# 50
  • Мнения: 4 569
бискит,
Не ми харесва ниското качество на снимките.Пък ако искаш и на Назми да е  Joy Нямам нищо против Лейля,дразни ме че снимките са леко размазани и малки.
Моя ще го сменя като ми омръзне тоест скоро. Crazy
За носа на ферхунде-питай Ивона за подписа и Кралицата за аватара. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 8 451
За Неджля нямам думи,струва ми се,че тя само използва Джем. "Намери работа за татко,намери работа за мен,дай малко пари,използвай връзките си да ни помогнеш."  
Кога го е молила такова нещо? newsm78

# 52
  • Мнения: 66
biskit  И на мен ми харесва роклята.   В сегашните серии Ферхунде е заложила на ризки с коланчета,което също много ми допада.   bouquet

# 53
  • Мнения: 66
Snejkata Тя не го е молила направо,все леко и тактично,пък той наивния....дава  и дава.
Голям добряк е хем го излъга първия път,хем сега той и сваля звездички.

# 54
  • Мнения: 19
soya-fen аз ли не съм разбрала  newsm78 на 1 страница пише че се излъчва всяка сряда по канал d от 20:15 от 21 e  newsm78
Благодаря за корекцията!   bouquet Аз нали не гледам новите епизоди по канал Д и не съм обърнала внимание.  Blush

# 55
  • Мнения: 8 451
Snejkata Тя не го е молила направо,все леко и тактично,пък той наивния....дава  и дава.
Голям добряк е хем го излъга първия път,хем сега той и сваля звездички.
Не съм съгласна много, ама хайде. А иначе за звездите - кой както се уреди. Wink

# 56
  • Мнения: 66
Snejkata  Това,че аз мисля така не означава,че и ти трябва да си съгласна. Това е моя лична гледна точка.

 

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 8 451
Snejkata  Това,че аз мисля така не означава,че и ти трябва да си съгласна. Това е моя лична гледна точка.

 

 Joy Joy Joy Joy Joy
Естествено, че е така.
Малеее, отиде ми обяда с тази снимка.  Laughing Laughing Laughing

# 58
  • Мнения: 66
Защо? Та той е толкова хубав и симпатичен,никой не може да му устой.  Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 76
соя фен пускам ти последните епизоди и излизам във ваканция, тъй като чак на есен ще започне новия сезон----
ревах като магареееее....толковаа тъжен край на този сезон...тия сценаристи ще ни уморят.... Confused Cry Sad

Общи условия

Активация на акаунт