90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №101

  • 28 991
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте мерси за новата темичка не всеки ден мога да се включвам,но пък си спазвам режима.

днес съм на плодове около 5 нектарини до сега и шепа фъстъци ,аз лично ги смесвам плодовете с ядките не знам дали е правилно ,но никъде не съм видяла да пише че не може  Flutter

не съм се мерила и не знам дали има --- ,но съм решила да се меря само в понеделник  Naughty за да не се тормозя дали качвам или свалям.

желая ви лек и отслабващ ден   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 093
Janeta, благодаря за темата!  bouquet

Днес съм на въглехидрати и понеже нямам време да готвя нещо само за мен, съм отново на хляб.  Sad

З: 1 банан
О: 2 филии типов хляб, 1/2 домат, 1/2 краставица
В: домашни брускети, черешов сладкиш, лентичка черен шоколад

# 17
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема.   bouquet

Добавих и 1 айрян към обяда.
Като пропуснах закуската, щях да умра от глад направо.

# 18
  • TX
  • Мнения: 590
kabzimalka, мерси Simple Smile)))

Искам да попитам дали следобед е редно да се консумират плодове, различни от закуската? На бобови храни и варива съм днес Simple Smile

не е проблем, само не смесвай плодовете в едно хранене и съблюдавай часовете, след като си на варива изчакай три часа от обяда, а след плода два до вечерята и си режимна

# 19
  • София
  • Мнения: 480
не е проблем, само не смесвай плодовете в едно хранене и съблюдавай часовете, след като си на варива изчакай три часа от обяда, а след плода два до вечерята и си режимна
Благодаря за отговора Simple Smile ТЪкмо към 6 ще хапна плод и към 20ч вечерята Simple Smile
Мисля да се снимам днес.. определено ще ми подейства стимулиращо  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 607
И сега да си призная без бой за фъстъците  в плодовият не се ядат . Embarassed

Хари-бо и тук още веднъж ти благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 0
Ехе, нова темичка Hug  bouquet
Жана, благодаря, а ти защо не се включваш по-честичко?
аз в плодов ден си ям ядките заедно с плодовете. На вечеря хапвам плодова салатка с орехи. Ядките обаче трябва да са сурови, а фъстъците са направо вредни, не ги яжте?
На мен ми дойде МЦ, ха кажете сега след колко дни според вас ще се изчисти задържането на вода?

# 22
  • Мнения: 175
Дет, препоръчвам ти да го направиш въглехидратен, после плодов, воден и после по ред.В интервюто пишеше така.Хапни си торта и салатка, а другото ще се наложи да прежалиш.Wink
Хари, супер си бе, добре че има кой да чете. И аз го четох това интервю, но толкова съм го чела, щом не се сетих. Много ти благодаря.   Hug Ще си хапна тортичка и после пак плодов и идва   sport027

# 23
  • Мнения: 175
Ехе, нова темичка Hug  bouquet
Жана, благодаря, а ти защо не се включваш по-честичко?
аз в плодов ден си ям ядките заедно с плодовете. На вечеря хапвам плодова салатка с орехи. Ядките обаче трябва да са сурови, а фъстъците са направо вредни, не ги яжте?
На мен ми дойде МЦ, ха кажете сега след колко дни според вас ще се изчисти задържането на вода?

Мисля, че до два, три дни. newsm78 И аз го чакам това МЦ и кантара е застопорен.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 153
largefairy браво миличка,сантиметрите ти са доста добри и с водата си истински герой Hug
Kata , гастрита наистина ме боли от зелето и зелените салати,а също така и от някои плодове,от ядките задължително ooooh! -та и от тях се лишавам.Ама от домати вече ми се гади Sick Ще го преживея имайки в предвид,че след вчерашния плодов паднах под 73 newsm44.А представям си психологическата бариера да видя 6 от пред.Ще си бия Д****о в тавана Mr. Green
Днес съм белтъци и хапнах ябълка за закуска и омлет с домати за обяд Peace
 Гадинка,наистина се снимай Peace Много ме е яд,че аз не направих това.......то не ,че с мойте 4 свалени кг си личи нещо де Mr. Green
Дет, ще се справиш с водицата Mr. Green Вярвам в теб!!!!!И аз бях  в едноседмичен застой заради МЦ(не че ми дойде де  Mr. Green) .Много гадно беше,все се бях отказала Tired

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 14:49 от nanu4e

# 25
  • Мнения: 0
да ни е чистита темичката момичета  bouquet  bouquet Hug Hug пожелавам на всички много свалени килограми в нея Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 39
Абе честно да си призная вечерта към 7 ч вече ми пристъргваше доста. Но метнах един зелен чай и ми помина. И общо взето гледах да не се моткам около хладилника. Поне мъжо се отказа да ми мрънка, че съм на различно от тях. Ама като не щат със синковеца от моето меню. Сега вече спокойно мога да си правя режима без мрънкане покрай мен. Приготвям им на тях каквото искат, пък за мен обикновенно е салатка с нещо си вечер. Направо съм мор на салатите. Та даже на сладкиши по мога да устоя, но на плодове и салати тц...Та за това толкова си го харесвам този режим защото се ядат без проблем.

# 27
  • Мнения: 1 703
largefairy браво миличка,сантиметрите ти са доста добри и с водата си истински герой Hug
Kata , гастрита наистина ме боли от зелето и зелените салати,а също така и от някои плодове,от ядките задължително ooooh! -та и от тях се лишавам.Ама от домати вече ми се гади Sick Ще го преживея имайки в предвид,че след вчерашния плодов паднах под 73 newsm44.А представям си психологическата бариера да видя 6 от пред.Ще си бия Д****о в тавана Mr. Green
Днес съм белтъци и хапнах ябълка за закуска и омлет с домати за обяд Peace
 Гадинка,наистина се снимай Peace Много ме е яд,че аз не направих това.......то не ,че с мойте 4 свалени кг си личи нещо де Mr. Green
Дет, ще се справиш с водицата Mr. Green Вярвам в теб!!!!!И аз бях  в едноседмичен застой заради МЦ(не че ми дойде де  Mr. Green) .Много гадно беше,все се бях отказала Tired

Горкото Д, какво ти е виновно? hahaha

# 28
  • Мнения: 86
Честита  нова темичка   bouquet
Момичета, харесах си хотелче за море другия месец и ще гледам и там да устискам диетата. Не е с включена храна, което е добре за мен. Ще го сложа и мъжо на режимче, че има нужда  Mr. Green
За днес плодов /най-трудния ми ден/:
З-2 банана+кафе
О-домати+краставици
В-орехи+2 ябълки и банан
А и сега изядох една ябълка.
Във водния ден може ли кафе? За чай разбрах, че може /без захар естествено/. Той е чак на 22-ри, ама от сега ми е в главата.
Лек ден на всички!

# 29
  • Мнения: 17
Здравейте момичета!Аз днес съм плодова и до тук съм изкарала на 5 малки кайсиики за закуска и 5 за обяд,нещо хич нямам апетит днес.Ама то днес ми е един скапан ден,нямам думи,скарах се с мъжа ми,цял ден ми лази по-нервите и за пореден път се обеждавам,че мъжете са големи магарета. #Cussing outАма както й да е важното е режима да върви с пълна пара.

Общи условия

Активация на акаунт