Дядо Коледа ще дойде пак, с подарък в ръка за Майските деца

  • 41 134
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 761
Николаева, чеситит празник   bouquet

Ние отиваме на плаж....ако не ни завали....
Започвам да завиждам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 255
Недей!!!... ами мятайте се насам и да ходим заедно! Wink Wink Wink

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 15:15 от mmagyca

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Николаева, честит ти рожден ден!  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 39 761
Бяхме на Витоша. Възкръснахме от студ Simple Smile До Черни връх не стигнахме, защото вятърът още на Голи връх щеше да ни отнесе. А и ни валя малко.
После на Хладилника ме удари една жега, ужас.

# 19
  • Мнения: 84

и отмен така

Николаева, честит ти рожден ден!  Hug

ДА си жива и здрава и мноооого щастлива

# 20
  • Мнения: 200
Здравейте и от мен Simple Smile Не съм писала от доста време ама от Фейсбука, банкети и разходки нямам време   Mr. Green
По принцип сме добре Simple Smile Хрисито не я взеха на ясла, та цяло лято се очертава да се гледаме. От седмица и махнах памперса (досега ме мързеше мнооого), добре се представя дори сама се събува и сяда на гърнето ако ме няма до нея Simple Smile
Сега се записах друг път повече Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И Йоана е около седмица без памперс.Уж казва като й се пишка или ака но досега нито веднъж не е ходила нито на гърнето нито в тоалетната...като сложа памперса пък съобщава, че прави нещо...засега прекратявам, че тази сутрин ни събуди в 7 с повръщане и температура.Притесних се да не е кърлеж  Rolling Eyes
Сега е по- добре след лекарствата и си играе...

# 22
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Да си похваля гарджето. От съботата сме без памперс приучването стана за два дена. Пишка и ака в тоалетната. Голям зор видяхме до като разбрахме, че детето иска да седи и да пишка, а не да стои право. Сега е много горд от себе си.
Плодовете ги пие. Обелени с малко вода и пюрирани на сок. Изпива по две чаши, иначе не ще.
Николаева честит рожден ден на патерици.

# 23
  • Мнения: 559
Ето ме и мен!  Sunglasses
Добре сме горе долу. Трудно ни е и на двамата с Алекс защото сме по около 12 часа разделени...  Tired Ама ще свикнем...
Днес ми се обади майка ми да ми каже, че е хванала кърлеж на Алекс!  Sad Сега се чудя дали да го водя на лекар за инжекция? Бил е много малък и тя не го е видяла, че е кърлеж докато не го е махнала. Помислила го за коричка от рана и го махнала. Каза че го е гледала с лупа и всичките крака и главата са там  newsm78
Мисля след два месеца някъде да го отбивам, за да не е точно сега по жегите, а и точно сега почнах работа и е стресиран. Колко останахме кърмещите още? Вие замисляте ли се за отбиване вече?

# 24
  • Мнения: 255
АЗ!
Замислям се от как стана нова година и все е от "утре" го отбивам.Вероятно да следващата ще откараме....но не ми пречи Crazy Той суче само вечер и то по скоро за успокоение.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 88
     Здравейте!!! Запис и от мен    love001
   И аз много отдавна не съм писала, ама сме по цял ден навън и почти не ми остава време да седна ... докато оправя снимките във ФБ и т.н. ... и не стигам дотук  Embarassed, а гледам и поводи много е имало    newsm51 smile3525 baloni ... и всички напредвате със свалянето на памперсите   smile3501. Аз също съм махнала дневния памперс от две седмици, дори от два дена и за обедния сън не слагам, но не смея да го хваля много още, защото поне по два-три чифта на ден са мокри. Докато се сети да каже ... и те мокри  hahaha Ама как пък всеки път да се сети дятето какво да каже, като има толкова много работи да върши из двора. А и от известно време насам се опитва да прави изречения и като тръгне да ти обяснява ... кое по-напред да обясни  Joy Но важното за мен е, че не иска да стои мокър и дори като му се размърморим, че няма да го сменим сладко-сладко казва "моля теее". Като му се скарам за нещо и повиша тон, скача отгоре ми да ме гушне и вика "бичам те", " няма пави така". Имаме и нова игра, мама чете залъгалки от книжки и Ради повтаря от тук-там, после хваща книжката сам, намества я пред себе си и започва да обяснява на Радешки какво има по картинките и като го питаш какво прави важно обяснява "ЧЕТАМ"
     Аз като не пиша, не пиша ... че като почна май спиране нямам, дано не съм ви дотегнала.
            Лека вечер на всички!!!  Hug  Hug  Hug

# 26
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Здравейте! Аз пак да ви почерпя  Grinning ,какво да се направи като така нагъсто сме се народили у нас  Grinning Та така днес рожден ден имат мъжа ми и кумата ми(ох,тя днес е на концерт на Рамщайн и така благородно и завиждам  Embarassed ).

Понеже ние сме си фенове на бирата  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 39 761
Да са ти живи и здрави Simple Smile
Моите (мъж ми и щеркатаІ бяха снощи на Металика. Аз мисля днес да ходя с Дияна Simple Smile

# 28
  • Мнения: 559
Да са ти живи и здрави Simple Smile
Моите (мъж ми и щеркатаІ бяха снощи на Металика. Аз мисля днес да ходя с Дияна Simple Smile

Как така мислиш бре Танче? То или имаш билет или не  Grinning
Много ми се ходеше и на мен на тези концерти!  Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 39 761
Имаме двоен билет. Гривната е на ръката на Дияна.

Прибрахме се, беше страхотно Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 01:53 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт