Дядо Коледа ще дойде пак, с подарък в ръка за Майските деца

  • 41 144
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • NY
  • Мнения: 209
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ МАЛЧУГАНИ!  Party Hug

 

скоро и тази тема ще навьрши година.....

# 691
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Айде, да помогна малко да не стане на годинка темата ни.  Joy Да почерпя...

Преди пет години на тая дата добре се потрудихме с моя мъж!  Crazy И от тогава все си се трудим заедно!  Mr. Green Heart Eyes  Flutter

Почерпете се за наше здраве!








Тази дата си я тача като наша "сватбена". Самата сватба си беше по-скоро формалност.  Wink

# 692
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте! Отдавна не съм писала. Първо да честитя рождените дни на всички дечица! Да са живи и здрави, много щастливи, игриви, палави и послушни!
Нощни очи, честита годишнина. Пожелавам ти да сте все така щастливи с твоята половинка и двете прекрасни момчета!
Ние с Коки сме в очакване на детската градина. Навсякъде в страната има проблеми с приема, а ние тук се чудим в коя градина да си запишем децата. В крайна сметка реших в тази градина, където са всички останали деца от яслената и група. Вече е свикнала с тези дечица. А и учителките са много добри. Кусурът на тази градина е, че е далеч от нас.  smile3502 Ще го преживеем.
Ето ви и малко снимки от последните преживявания на моята малка кокона.

Април с приятелчета.
Коки в Пловдив
Разходка в Сислитра2
Помагачката на мама

# 693
  • Мнения: 3 066
Дойде нашият месец ,най -накрая!
ЧЕСТИТО на всички и ще почерпим на края на месеца:)Simple Smile

# 694
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Яна честита годишнина  Hug
Честито на висчки пораснали дечица!  Simple Smile

# 695
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Искам да Ви покажа последното му творение http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=222659871083194&se … ype=1&theater

# 696
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

Преско е много талантлив!  Joy

# 697
  • Мнения: 529
Честито на всички празнували и празнуващи!Нашият месец дойде! Grinning

# 698
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
megelinka, сега разгледах снимките ви. Коки е страхотна малка госпожица!  Heart Eyes

Все ще пиша тук и все се омотавам нещо и така си оставам само с мерака...

Не знам за вас, но на мен ми е страшно вълнуващо, че децата ни стават на 3 годинки! Струват ми се толкова големи вече!  Crazy Едно ми е трепкаво и вълнуващо.  Party

Честито на всички вече пораснали дечица майски!

Ние ще сме в София цялото семейство от 19ти до 29ти май.
Все още съм поддръжник на идеята да си направим общ рожден ден/среща.

# 699
  • Мнения: 3 066
Привет мами на майчета сладки и празнуващи малчугани!
От 2 3 дни ме е налегнала една мания да разглеждам бебешките снимки на Рая и клипчетата й и да се радвам ,колко бързо пораства,направо се изплъзна това време ! Особено първата й година беше много щастлива и спокойна за нас като семейство,тате не работеше ,по цял ден на разходки, дълги обеди и поспаливи следобеди (имаме си поспаливо бебе и дете), безгрижни пикници и разходки из природата,планината и нови местности. Колкото повече пораства толкова повече ритъма се връща на работа,работа,и работа и хич не ми се харесва тази промяна. Все още не ходи на градина ,но въпреки всичко нещата са различни.Simple Smile
Иначе чакаме с нетърпение края на месеца когато ще си спретнем едно малко РД . ЗА Съжаление няма да можем да се видим на общият РД ,защото не сме в БГ ,но ще чакаме снимки ,а и ние ще пуснем.
Лек и слънчев ден !  bouquet

# 700
  • Мнения: 111
Искам да почерпя.
Моето слънчеце Рая днес стана на 3 години.
(Дано да ни помните)

# 701
  • NY
  • Мнения: 209
Да почерпя и аз виртуално за Рожденния ден на Едгар!


Да, трепкащо и вьлнуващо е. Вече са деца. Като Таня и аз скоро гледах стари снимки... беше ми много мило и странно сякаш никога момчето ми не е бил бебе.
Та накратко за нашето парти вчера - мина прекрасно, хлапетата се нащуряха доволно.Сега трябва да разчистя пода, че е още в развьрляни подарьци и опаковки.

Честито на Алекс, Ема, Рая и на другите деца! Да растат здрави и сльнчеви!
Коки и Преско cа разкошни! Творчеството по коремчето ми напомня на едно приятелче,което си беше нарисувало шарка/с перманентен маркер/ ,за да не ходи на градина. Смешното беше , че успяло само на единият крак, защото нямало време,майка му излязла от банята и ....така си ходеше детето дьлго време с големи червени точки по единият крак  Simple Smile

Лека и приятна седмица

# 702
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
 newsm51 Най-добри пожелания за Рая и Едгар! Много щастливи дни от детството им пожелавам.

Да ви представя личното творчество на Божидар.
Една от измислените от него песнички:

слонски салам, слонски салам
има слонски салам
иухуху

слонски дизел, слонски дизел

слонски салам има на прозорци!
дизела, дизела
се казва дизела

слонски дизел, слонски дизел

слонски салам, слонски салам,
искам да ходя сам


 Joy Joy Joy

# 703
  • Мнения: 369
Честито на всички празнували и на празнуващите днес! Да са живи и здрави малките сладури, много да слушкат и винаги да грее усмивка на лицата им!
Коки, Преско и Божидар са страхотни!
При нас има леко развитие в говоренето на Криси което ме изпълва с много вълнение и радост.Вече като му се скарам идва при мен, целува ме и почва да се умилква, голяма скица е като започне така да прави. За жалост варицелата в яслата не ни пропусна и сега сме си вкъщи с допълнение от сополи и жестока кашлица. Иначе температура вдигна два пъти и то 37.3-4 и това му беше, но пъпките не го пощадиха, много се изрина милия. Аз започнах работа и съм много доволна, че се измъкнах от вкъщи

# 704
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Браво на Коки и Божката. Ех кога ли ще дочакам и на мен да пеят такива песни. За сега се ограничава с мила, мамо сладка бичкам .... и до тук.
Честит рожден ден на Едгар и Рая. Да растат и все така усърдно да радват родителте си.
Мими, жолко за Криско. Дано бързо мине, че имам неприятни спомени от тази шарка. Мими къде започна работа, разкажи повече? Похвали се  Simple Smile  Hug .

Общи условия

Активация на акаунт