Някой да иска да отслабне

  • 15 578
  • 172
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 546
Мерси за диетата. Дръпнах я от пощата в dir.bg .Дано да успея да я направя

# 166
  • Мнения: 174
Абе хора кви са тези палачинки, кви са тези диети, кви са тези 5 лева? Я споделете плийз Praynig  bouquet

# 167
# 168
  • Мнения: 319
И аз нещо не схванах Thinking, иначе ето мейла ми maca_4@abv.bg

# 169
  • Мнения: 3 372
ще бъде ли много нахално ако поискам и на мен да ми я пратите Embarassed Embarassed Embarassed
milena_8582@abv.bg

# 170
  • Мнения: 910
 Здравейте!
На 7страница от темата,авторката е дала адреса откадето може да си я дръпнете диетата ,но ще ви го напиша и тук  " dieta@dir.bg  а паролата  ''диетата'' на латиница с малки букви"

# 171
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
само не разбрах как може свински пържоли и половин кило кренвирши да са 0 точки #Crazy #Crazy #Crazy

# 172
  • Мнения: 732
Тази диета е вариант на НВД. Целта е да се хапват възможно най-малко въглехидрати и затова половин килограм кренвирши са 0 точки, а една филийка хляб двеста и няколко точки. Наистина се отслабва с диетата и то много бързо, но после като започнеш да си хапваш отново въглехидратки се качват пак  #Crazy, което е нормално естествено. Така че, който мисли да я прави след като мине 26 дневния период на диетата с от 24 до 40 точки, за да си задържи килограмите трябва пак да я спазва, но вече точките мисля бяха от 40 до 60.
Та това е общо взето. Тази диета си я бях свалила от един сайт на Алена (жената с хороскопите по BTV). Тя казваше, че е свалила доста килограми с нея и пак с нея ги поддържа.

Диетата е известна като Безвъглехидратна или Точкова диета.
Успех на всички Mr. Green

Последна редакция: нд, 21 май 2006, 11:38 от vickey

Общи условия

Активация на акаунт