Звездни компромати-65

  • 77 128
  • 729
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 813
Нито са първите,нито са последните, които използват известността си, за да направят бизнес.
Някой да знае Виктория Бекъм има ли образование за дизайнер?  Crazy

# 151
  • Мнения: 5 614

Някой да знае Виктория Бекъм има ли образование за дизайнер?  Crazy

Има, има...да мечтае  Joy

Аз това за Ива за първи път го чувам. Доколкото знам, с една Наталия имат ПР-агенция от няколко години. Но не съм толкова запозната с нейната личност. Mr. Green

Весела защо го е направила сега, нямам идея. Спонсор едва ли е чакала, сгодена е за Елин Топузаков, и са заедно от доста години. Може би, защото живееха в Израел, където той играеше, а може и още да играе, идея нямам.

Уф..дано не бъркам, тогава..Че и аз съм една клюкарка...не ти е работа  Blush

# 152
  • Мнения: 9 855
За Ива и аз знам, че с Наталия, която преди беше тв-водеща имат ПР-агенция и че Ива преподава в НБУ, където вероятно е и завършила.
Ето я Наталия, но не прилича на себе си на тази снимка.

# 153
  • Мнения: 155
Имам някакъв спомен, че някой се интересуваше какво е станало с Елеонора от ББ фемили и дали ще се снима за някое списание Simple Smile Е да, снимала се е за Максим, за съжаление само това открих  Hug http://www.maximonline.bg/tozi-mesec

# 154
  • Мнения: 101
Уф, малко така ми дойде рано сутринта черната прозрачна рокля Sick
А онова май въобще не е гаджето на Николета.

# 155
  • Мнения: 980
Меган Фокс получила предложение за брак. Някой може ли да ми припомни кой беше този хубавец, който е с нея ? В смисъл актьор ли е, че ми е познат, но не мога да си спомня.

http://www.woman.ru/images/article/6/3/img_63850cb65ee08fa295800363a448b23c.jpg
http://www.woman.ru/images/article/4/c/img_4c0eaa6c8026a4cedfe856a410c5d563.jpg

# 156
  • Мнения: 1 317
Brian Austin Green се казва.

# 157
  • Мнения: 980

да да, участвал е в сериали, аз не съм ги гледала.  Peace

Много тъжно ми стана като гледах младите момичета, които са се направили на нищо, във фейсбука като разглеждах нелепите рокли от тазгодишните балове, помпозните прически и най-вече грозните устни и гърди , просто се чудя когато рано или късно тая мода отмине ( а аз съм сигурна , че ще отмине ), какво ще правят.  Cry
Искаш устни ала Анджелина, добре, но поне малко да копират останалата част на външния и вид ( не визирам слабостта и разбира се ), но примерно семплата и прическа, естествената и красота, та тя почти винаги е без грим.

# 158
# 159
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ива Екимова няма студио за интериорен дизайн, а ПР агенция, това също е модно сред така наречените звезди.

Нещата на Весела на мен ми харесаха, може би ще намина през бутика.

# 160
  • Мнения: 4 115
Не знам кое е модно в техните среди, ама Деница на Гергов ги сложи в малкия си джоб с галерията Grinning

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 11:37 от инфантилна

# 161
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е, Гергов си действа с размах, тя половината сгада, в която е галерията е негова  Wink

# 162
  • Мнения: 4 115
 Нека е така, ама с това се доближи до световните любими на олигарси- за мен тя копира Дарья, а другите звездички нямат такъв размах на мисълта:)))))

# 163
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Между другото Деница не е никак тъпа.

Дори и различния и от масовия външен вид си е нарочно търсен акцент.

# 164
  • Балчик
  • Мнения: 886
Ей ама Деница , ако я няма тази финансова стабилност, още сигурно щеше да си води някое посредствено тв предаване. Гергов я вкара където си трябва , богатите винаги ще намират и ще дават много пари за изкуство. А пък си мисля , че по никакъв начин не се отличава от останалите , напротив с последните  промени по външният си вид , ми доближава образа на леличка , въпреки че е много младо момиче.

Общи условия

Активация на акаунт