Отново стриите

  • 71 423
  • 345
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: X
Ами дано още някой се включи с отзиви. При мен действа определено.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 567
И при мен има подобрение Simple SmileМомичетата пишат,че стриите им се зачервяват, но при мен няма такова нещо.Имам чувството, че се свиват и изчезват по-малките.До сега съм измазала 2 бурна4ета с 50 таб., сега съм започнала трета Simple Smile

# 18
  • Мнения: X
Иска ми се да дам цитат от книгата на Мириманова, където точно описва процедурата:

"Сапунисайте тялото си с обичайния душ гел или сапун и сипете в дланта си малко кафе. С кръгообразни движения започнете да го втривате в кожата на корема (по посока на часовниковата стрелка), седалището (от гръбначния стълб към външните части) и бедрата и ръцете (по посока на лимфотока - от долу нагоре). Бихте могли да го използвате и по краищата на гърдите, но без да натискате".

Талията пък се трие от гърдите надолу - да добавя.

"Най-добре е да правите масаж с мумийо веднага след скраба с кафе, ако това е възможно, но при всички случаи е желателно да се нанася върху чиста кожа".
Мумиото се разтваря в малко вода и може да се смеси със зехтин, лосион за тяло, или директно да се втрие. Аз разтвореното мумио си го смесвам с лосион за тяло, който е силно ароматизиран (портокал), за да убие миризмата на мумио.

Моника, моите стрии също не се зачервяват. Имам чувството, че половината изчезнаха.  Shocked
Явно съм ги изчегъртала, или и аз не знам какво се е случило. А може би защото са стари и бели, да са били изтикани към повърхността от растящата нова кожа отдолу, не знам, но факт е, че стриите, които имах на едната гърда се заличиха, остаха ми само няколко отстрани на талията, които са много дебели и сигурно трудно ще се махнат, както и разни ситни отстрани на бедрата и задните части.

# 19
  • Мнения: 2 567
Жасмин, аз на гърдите не смея да слагам от мумиото Sad.Да те попитам ти и с кафе ли ги обтриваш newsm78?Кожата там е много нежна и се чудя Rolling Eyes
И моите са стари от пубертета и мъничките изчезнаха, но и аз имам по-дебели по талията и дупето.Ще продължа да се мажа пък да видим нищо не губим.

# 20
  • Мнения: 5
Здрейте, момичета. Радвам се, че попаднах на темата. Специални благодарности на Жасмин, че сподели за нея.
Днес ще купя мумио и кафе и почвам.
Макар че изчетох темата искам да попитам и вас по колко пъти на ден правите процедурата? 
Дано имаме успех Praynig и поздравления на всички, които се радват на резултати.

# 21
  • Мнения: X
Само по веднъж. Скраб с кафе си правя на цялото тяло, някъде около 5 минути. После се намазвам с мумиото и готово.

# 22
  • Мнения: 64
А кафето директно върху мократа кожа ли го триеш, или се насапунисваш преди това? Защото аз направо го трия мърху кожата, без да го смесвам с душ-гел или сапун. И то трия силно - цялата ставам червена. Не знам доколко е полезно това, сигурно съм си махнала няколко пласта от кожата.
Тя самата Мириманова това пише - че стриите не можеш да ги заличиш, трябва буквално да ги изчегърташ и да си укрепиш кожата с мумио. Аз съвсем наскоро започнах, четох, че имало и някакво оригинално руско мумио от Алтай по 15 лв. за 20 таблетки, но не съм го виждала и пробвала. Може да е по-добро, може и да не е - не знам.
Всъщност, ще питам момичетата от темата за Система минус 60, да видим те какво ще кажат.
Жасмин отначало смесвах кафето с душ гела, но от седмица насам го нанасям по твоя начин /директно върху мокра кожа/.След пилинга и аз ставам червена като рак.
Да има някакво оригинално руско мумио, което не е обработвано.Мумиото което ползваме е минало термична и химична обработка, от което следва че си е загубило някои от свойствата.Ето и един цитат от руския сайт http://www.mumio.ru/
"Таблетированное мумиё - это не мумиё! Это таблетки на основе экстракта мумиё. При таблетировании мумиё подвергается химическим и термическим изменениям, после которых основные лечебные свойства мумиё теряет."

# 23
  • Мнения: 56
Ще следя темата.От утре и аз започвам с ексфолиране с кафе и мазане с мумио. Hug

# 24
  • Мнения: X
Да има някакво оригинално руско мумио, което не е обработвано.Мумиото което ползваме е минало термична и химична обработка, от което следва че си е загубило някои от свойствата.Ето и един цитат от руския сайт http://www.mumio.ru/
"Таблетированное мумиё - это не мумиё! Это таблетки на основе экстракта мумиё. При таблетировании мумиё подвергается химическим и термическим изменениям, после которых основные лечебные свойства мумиё теряет."

Ами само такова има в България.  Confused
Ако искате, можем да си спретнем една обща поръчка за "истинско" мумийо, ако не - ще си ползваме това.  Peace

# 25
  • Мнения: 24
Стриите са вътрешни разкъсвания, съмнявам се, че могат да изчезнат  newsm78
Когато спортувах активно се стегнах, но те си седяха за съжаление.
След морето стояха умопомрачително на фона на тена ми : ((((

# 26
  • Мнения: X
Ами то мумийото точно рани и разкъсвания лекува. А нали и с кафето си сваляме малко по малко горния пласт на кожата, а отдолу се образува нов, здрав слой. Това е идеята.

# 27
  • Мнения: 64
Жасмин писах им преди две седмици, но никой не ми е отговорил до сега.
http://bilkprom.eu/index.php?&UILanguage=BG и на тези им пратих запитване по скайпа, но и тях никакви ги няма.
Гледам че тяхното е същото, но разфасовките по 10гр/27лв.
А съм за обща поръчка без значение от къде само да е оригинално.

# 28
  • Мнения: X
Жасмин писах им преди две седмици, но никой не ми е отговорил до сега.
http://bilkprom.eu/index.php?&UILanguage=BG и на тези им пратих запитване по скайпа, но и тях никакви ги няма.

Сега им звънях. Да, 10 грама само, разтваря се в 1 л. вода и стои в хладилника. Цената от 27 лв. е с включена доставка. Ама дали ще ни свърши работа - на нас ни трябва гъст разтвор, а не течност за пиене...
А и 10 грама се равняват на горе-долу 40 таблетки - доста бързо ще свърши, а скъпичко ми се струва... горе-долу за месец. Не знам, чудя се много.

# 29
  • Мнения: 2 567
Аз не мога да го разбера това мумио как изглежда newsm78.Вижда ми се като едно пар4е и как ще го делим да си приготвяме ден за ден разтвора.Не може да го разтворим в 1 л. и да стои в хладилника, че му се губят свойствата Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт