Отново стриите

  • 71 505
  • 345
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 239
Трябва да изчезне,къде ще ходи LaughingАз все съм си мислела,че той е по-малкото зло в сранение със стриите.

# 61
  • Мнения: 348
И аз се записвам-купих си мумио днес. Моите са от 5 години някъде-нямам обяснение защо се появиха, не съм отслабвала рязко, но по дупето са факт. Тази вечер започвам

# 62
  • Мнения: X
Трябва да изчезне,къде ще ходи LaughingАз все съм си мислела,че той е по-малкото зло в сранение със стриите.

Зависи в какво изобилие е...  Mr. Green Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте момичета,хубав разговор сте си спретнали.Това ми е болна тема от преди 13 години.
Записвам се да ви следя и отивам до аптеката за мумийо.Дано има ефект,че като дойде време за плаж
ми се реве #Cussing out

# 64
  • Варна
  • Мнения: 365
Ще ви следя, вдъхновихте ме, че има на дежда да се отърва от стриите   bouquet Аз имам само по дупето, от бременността и много ме дразнят, особено като съм на плаж ми е криво, криво...моите даже още не са избелели съвсем...

# 65
  • Мнения: 0
И аз се боря с тези гадове,но нищо не помага.Мазала съм се с кремове,не стига,че не помагаха,а сега имам нови по бедрата...дано помогне мумиото,отивам да си взема Simple Smile успех на всички!  bouquet

# 66
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, какъв лосион за тяло използвате за да се разтваря по-бързо мумиото. И да ви питам, някоя има ли мнение за Bio-oil, понеже на 1-ви август ще се прибираме за 3 седмици в отпуск в БГ и е абсурд да ми остане време за мумио, камоли за скраб с кафе. удя се каво да използвам през това време, нещо което няма да отнема толкова време. Можете ли да ме посъветвате нещо. Благодаря ви и успех на всички в борбата. Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 93
искам да попитам за това мумио.разрових се в интернет и видях,че е на капсули и се приема като хранителна добавка и помага за задържането на вода в организма(а аз задържам вода).та въпросчето ми е намира ли се в аптеките.в интернет цената му беше 10.80 лв. 60 капсули newsm78

# 68
  • Мнения: 348
Ще ви следя, вдъхновихте ме, че има на дежда да се отърва от стриите   bouquet Аз имам само по дупето, от бременността и много ме дразнят, особено като съм на плаж ми е криво, криво...моите даже още не са избелели съвсем...

Ами като не са избелели, действай бързо!!! Аз съм на 20 г., едно време като ми се появиха никой не ми каза, че това трябва да го преборя докато не е избеляло и резултатът е нераждало момиче с доста стрии по дупето. Смешното при мен е че от едната страна са много, а от другата доста по-малко и вече започнаха да се поприбират там. Сега комбинирам мумиото със антицелулитен на билка, защото и това чудо е започнало да ми се образува. Системата ми е-първо нанасям антицелулитния, изчаквам да изсъхне и нанасям мумиото разтворено в най-обикновен лосион за тяло на Балеа. Всичко това е комбинирано с плуване всеки ден и въздържане от някои храни (сладко например вече си купувам само от диетични щандове и то под формата на пълнозърнести бискивити и овесени кейкчета). Juju, напред в темата е обсъждано-мумио всички сме си купили от аптеката-обикновено струва около 5 лв. за  50 таблетки.

# 69
  • Мнения: 77
аз също използвам мумиото и скраба от кафе всеки ден.кожата определено ми стана по-стегната и имам чувството вече че по-малките стрии ги няма. newsm78
като започна да си гледам стриите и да ги търся откривам като че ли по-малко отколокото бяха в началото.а имайте предвид че не съм много редовна-понякога пропускам ден-два. Embarassed
но и аз продължавам с мазането.моето мумио е на таблетки-30таблетки за 4.80лв.
ако това което лилия е взела е по-добро си заслужава парите

# 70
  • София
  • Мнения: 58
Намерих две рецепти за приготвянето на домашен крем против стрии,но не съм ги пробвала:
Кремове против стрии
1/2 чаша какаово масло, 1 супена лъжица масло от пшеничен зародиш, 1 супена лъжица масло от кайсиеви ядки, 1 супена лъжица течен витамин Е, 2 супени лъжици настърган пчелен восък

Сместа се загрява на водна баня докато пчелният восък се разтопи. Прехвърля се в съд с капачка (стара кутия от крем или друг съд, в който ще е лесно да се бърка) и се съхранява в хладилника. Този крем се маже докато се постигне пълно лечение на стриите. Да се нанася след баня и поне 20 минути преди обличане, за да не попие в дрехите.

Домашен крем против стрии:

1 чаша масло от шеа или какаово масло
2 с.л. някое от следните масла – кайсиеви ядки, пшеничен зародиш, кокосово масло
5 с.л. чист пчелен восък, настърган
повечко ампули витамим Е – ползваме само течността в тях
На слаба водна баня (до 42 градуса максимум) се разтапя какаовото или шеа масло. Добавят се останалите масла, витамин Е и восъка. Когато восъка се разтопи и всичко се смеси добре, сместа се налива в подходящи кутийки или малки стъклени бурканчета. По принцип след ден, кремът ще стегне и леко ще се втвърди, като придобие вид на крем с цвят на восък.

# 71
  • Мнения: 48
Записвам се да следя ефекта от това мумио. Наскоро родих и се сдобих със стрии. Чакам да спра да кърмя, за да започна по-агресивна атака. Засега само мажа с крем Синхроеласт. Някой от вас ползвал ли го е?

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 247
Здравейте на всички  красиви мами ! Аз съм на 17 години и по генетична линия съм се сдобила със стрии и целулит ( прекрасно, нали? ). В момента правя масаж с вендузи... И се чудя когато започна да правя скраба с кафе и да се мажа с мумиото в каква последователност да са масажите... Скраба, след това вендузите, изчаквам да попие масажното масло и започвам с мумиото?
Поздрави ! Ще следя темата  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 5
nikinkaaa, според мен мумиото преди масажното масло.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 247
Ще опитам, дано да стане

Общи условия

Активация на акаунт