Пердета - 7

  • 194 472
  • 843
  •   1
Отговори
# 585
  • Ямбол
  • Мнения: 38
ronicat,  в аико има такава лампа с дъгата, но е бяла а не инокс, беше към 170лв.

# 586
  • Мнения: 1 531
w, вземи си щори,които се прикрепят за самия прозорец,напр роло-щори Peace аз така съм го планирала - и аз си пуша на тераската Peace

# 587
  • Мнения: 5 932
w, вземи си щори,които се прикрепят за самия прозорец,напр роло-щори Peace аз така съм го планирала - и аз си пуша на тераската Peace

Да,но с вратата какво става?Там дълги 2,2 м.На прозореца 1,4.Ами нещо не ми се харесва.А отзиви за поддръжка на роло-щори имаш ли?Нещо ме влекат пердета и завеси.Имали сме в къщи от роло-щорите,по-старовремските модели.Много е практично,но за хол някак си не ги виждам.

# 588
# 589
  • Мнения: 1 531
w, вземи си щори,които се прикрепят за самия прозорец,напр роло-щори Peace аз така съм го планирала - и аз си пуша на тераската Peace

Да,но с вратата какво става?Там дълги 2,2 м.На прозореца 1,4.Ами нещо не ми се харесва.А отзиви за поддръжка на роло-щори имаш ли?Нещо ме влекат пердета и завеси.Имали сме в къщи от роло-щорите,по-старовремските модели.Много е практично,но за хол някак си не ги виждам.

ами и на вратата с роло. има приятни десени, защо да не става за хол, нз де, то си зависи от стила на стаята като цяло / мисля, че не се поддържат никак, те са от прахоотблъскващи материи

амелия, мн са красиви перденцата и у вас като цяло, а двете стаи са контрастни стилове и това също е мн готино Peace

# 590
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Аз съм в момента с такава комбинация на спалнята - щори плисе на Gershman на всяко крило на прозореца и вратата и пердета пред тях. Стои много хубаво и нежно. Има голям избор на материи и цветове на щорите. Аз съм заложила на жълто-златисти пердета и жълто-оранжеви щори и това ми е най-слънчевата стая (заради жълтия цвят). Много съм доволна от резултата.

А за моята чуденка за дневната, може би австрийските щори също са добро решение

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 14:07 от ronicat

# 591
  • Мнения: 505

Чудесни са  Peace Много слънчева кухня имаш, а диванът в хола е като нашия само дето секцията ти е в пъти по-хубава.

# 592
  • Мнения: 2
Много се радвам, че ви харесват моите нещица. Има още за доизкусуряване особено по спалнята, но това като посъберем малко парички, че се ошушкахме много яко. Искам и малко аксесоари в тюркоазено да вкарам в хола, но никъде не мога да си намеря такъв цвят вазички свещници и т.н. И осветителните тела още не сме поставили, но и това ще стане

# 593
  • Мнения: 7 947
Холът е много стилен, определено, но кухнята се бие прекалено с него.Металният корниз не ми се връзва. Но това си е мое мнение само. 

# 594
  • Мнения: 2
Това ми беше целта-всяка стая със собствено мнение Grinning, а не да стане еднообразно  Металния корниз се връзва с иноксовите нещица по кухнята, а не сложихме дървен или пвц защото не ги харесвам. И не очаквам всички да ми харесат къщичката. Просто това е моя вкус /хубав или лош/ и така съм ги видяла нещата така съм ги направила. 

# 595
  • Мнения: 7 947
Не се оправдавай, това си е твоят дом  Laughing

# 596
  • Мнения: 2
Няма за какво да се оправдавам, просто разяснявам, обяснявам и т.н.

# 597
  • Мнения: 7 947
Амели, темата е за мнения, къде положителни, къде критични и неодобрителни. Това и е идеята, не е само за възклицания. Не се обиждай, така усетих, че реагираш, аз не случайно казах - мое мнение си е предния пост. Както и да е.
 Peace

# 598
  • Мнения: 2
ОК - Не се обиждам и не очаквам всички да имаме един и същи вкус, както вече писах в по-горното ми оправдание Simple Smile

# 599
  • Мнения: 139
Здравеѝте и от мен.кажете ми как мога да преправя пердета като тези http://www.indigodesign.co.uk/images/tabtop2.jpg ( защото нямаме такива корнизи в къщи) в перде за пластмасов корниз с кукички.

Общи условия

Активация на акаунт