Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
Цвет, добре сте си дошли у дома!  Hug  Какво лечение ще предприемете сега? Някакви насоки дадоха ли ви от болницата?

Аз си имам Симона в офиса - цял ден "работи" с мен и си прави планове как точно да похарчи парите, които ще изкара, в Джъмбо напът за вкъщи!  Crazy 

# 31
  • Мнения: 871
Цветунке  Hug Hug Hug Ще ходите ли сега в Луковит? А какво друго лечение е възможно?

# 32
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Не знам какво друго лечение е възможно, но определено филмът, който всеки път се повтаря е - детето се оправя след спиране на Урбазона, но не и по време на приема му. Което ме навежда на мисълта, че при него не това е начинът да се справим с бронхеолита Rolling Eyes Ще почета повече в нета, ще потърся чуждестранна литераута. Дано гугъл транслейт превежда добре Crazy
На Луковит мисля да замина в сряда или четвъртък. Да поизпера и събера багаж и отлитам Praynig хич не ми се седи тука
Ним, прегръдки и за вас Hug

# 33
  • Мнения: 7 418
   Цвета,слава Богу,че сте вече у дома!  Hug
    Дано намерите успешен начин да преодолеете проблема и да не ви се повтарят болниците!

# 34
  • София
  • Мнения: 300
Цвета  Hug Hug Hug най после. Грабвай малкия и право на Луковит,дано смяната на климата му се отрази добре,то какъв климат, ми поне по чист въздух. Хубаво е да го водиш на море или планина поне веднъж в годината,заради белодромния му проблем,ако имате финансова възможност разбира се. Радвам се, че сте си в къщи вече ,това е най важно.
Елина честито,лека и безпроблемна бременност ти желая!!!
Ним не и ли е скучно? А не спи ли на обяд?

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 17:42 от barbi

# 35
  • София
  • Мнения: 6 797
Цвета, супер, че сте вкъщи вече!!! Hug
Я сподели, в болницата освен урбазон друго по-различно от инхалациите правят ли? Т.е. ако отпадне урбазона - има ли смисъл да се ходи? Освен, разбира се, лекарското наблюдение.
Барби, ние нали бяхме с Никол четвъртък на работа - хем е по-голяма, но просто пощръкля от скука. Гледа филми, игра игрички, яде сладолед, слагахме обеци...Обаче яко се изнерви. но пък като няма друг вариант какво да се прави.  ooooh!

# 36
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Урбазон, инхалации, АБ. Нищо различно. Увеличава или намаляват урбазона, файда йок

# 37
  • Мнения: 1 317
Цветке, радвам се, че сте си вкъщи  Hug
Преди време бях споделила, че аз съм АЛЕРГИЧНА към урбазон. Това го установиха в последствие, след като без малко да ме уморят. Незнам дали им е хрумвал този вариант на вашите лекари, но щом детето не реагира добре, дали не е добре да му се направи проба за алергия към него? Ако попиташ, ще ти кажат, че е невъзможно да е алергичен към животоспасяващо лекарство от този вид, но Е възможно, жив пример съм за това  Peace

Русенкииии, а не искате ли в четвъртък в 19 часа да дойдете в зала Русе да видите една презентация, закриваща кампанията ни по Приемната грижа в областта и после да идем да седнем някъде  Rolling Eyes Ще съм едно от главните действащи лица и ще научите повече за приемничеството  Peace АКо ли не, аз ще дойда после при вас.  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 3 249
Ним не и ли е скучно? А не спи ли на обяд?

Беше й интересно, защото й беше за първи път. Но при втори-трети опит вероятно ще подивее. Ще го видим на практика през август това.  Crazy На обяд може и да не спи и ей сега в 8 ще я сложа да ляга.

Разминахме се с ходенето до Джъмбо, да живее пороят.  Mr. Green

Цвет,
от Урбазона няма ли поне първоначално подобрение на дишането? Това лекарство никак не е безобидно, ама не знам с какво може да се замени, ако може изобщо. Непременно го обсъдете това с пулмолога, като отидете тия дни!  Peace

# 39
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Лошото е, че не мога да отида тия дни, чак другия месец. Пак му увеличиха Фликсотида. Не знам с какво може да се замени Урбазона при лечени. Ще чета сериозно, току виж открия нещо интересно Rolling Eyes
Хихих, Ним, тя ще помни и ще идете утре Wink

# 40
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Здрасти мацки!
Елина, честито! Желая ти лека, безпроблемна и безгрижна бременност!  Heart Eyes Кога ще се появи на бял свят човечето?

Цвето, ха добре дошли у дома!  Hug

Аз тръпна в очакване на концерта вдругиден... добре, че няма да е жега, че нямаше да го издържа!
...и после в петък отпрашваме и за моретоооо, ааах моретоооо!  Wink
(а моя термин е баш на 31 дек...)

# 41
  • София
  • Мнения: 3 099
  animal085 Накъдрих се!  coolcool Айде, да ви се представя тази седмица - много съм сладка!  newsm03 Кога, къде, кои?  newsm12

Ах, Светле, представям си я балеринката!   love001

Цвет, да не додявам, ма пробвай хомеопатия...  Hug Hug Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099
(а моя термин е баш на 31 дек...)

 newsm09 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 43
  • София
  • Мнения: 3 249
(а моя термин е баш на 31 дек...)

Ноеми, в прав текст като за блондинки, моля!!! Да ти честитя ли?

При всяко положение НАЗДРАВЕ, НАСЛУКА и НАПРЕД с корема  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 317
Ноемиииии, пак хвърли бомбата и изчезнааа!!!
Ела да докладваш, че сън няма да се спи тая нощ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт