Подлото и твърдение, че тя всъщност обича футбол :)))

  • 1 996
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
Освен това съм влюбена в един футболист... Embarassed Blush Sunglasses
Teya, издай тайната Heart Eyes
Еех, на теб ти играят под леглото, дет се вика, пък тук дербитата и мачовете на водещите отбори ги направиха pay per view, ма*ка му ...

Последна редакция: нд, 06 ное 2005, 10:21 от калпазанка

# 16
  • Мнения: 4 212
  във вратар4ето Flutter.
Големи са намяци тук, има ли ма4, е майко мила, после фойерверки, гърмежи, за виковете ясно, и така един малък празник  всеки път. В4ера следобяд някъв английски ма4 имеше , то беше крякане от англи4ани.... Mr. Green.Тук например заведенията има ли ма4 се изкарва една табела пред заведението и пишат с тебешир кои играят, има във по4ти вси4ки видеостени и става лек кошмар от запалянковци. Голям оборот правят тогава Grinning хитряги.

# 17
  • Мнения: 805
Ох, Викторчо  Heart Eyes Много му харесвам погледот на снимката в подписът ми. У нас на стената си го имаме на портрет  Wink
Аз много си харесвам El Ninho  Embarassed

# 18
  • Мнения: 4 362
Аааа аз гледам футбол ако има бира и чипс  smile3506  newsm47

# 19
  • Мнения: 3 394
аз обичам футбола, за разлика от мъжа си (плувец) , а и живея в страна ,където футбола е като майчино мляко.

Но след като  мъж нарича благоверната си с изрази като мърла и мръсница, заради един мач и то където българите се осраха като за световно ,значи е долнопробно говедо, на което не му достига интелигентност да разбере играта smile3534

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Само не можах да разбера... Какво иска да ни каже Черепаха с този цитат... Че и той е на тази позиця, че иска да ни разсмее с безмислените напъни на някого да бъде интересен или че няма нищо по-хубаво от лошото време...
Апропо, МРАЗЯ ФУТБОЛА от дъното на душата си и МРАЗЯ всички НИЗКИ страсти, които предизвиква... Мразя го и това е...

# 21
  • Мнения: 4 212
Експрес, ти да не би да про4ете постинга, аз такива не 4ета, рядко де, отговарям на заглавието на темата  Laughing. И моя мъж така, мрази футбола, кеф  Hug

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да, Тея, изчетох го целия... От първата до последната буква... Като стигнах до края и се върнах в началото, че бях забравил от къде съм тръгнал... Толкова несвързано написано...

# 23
  • Мнения: 1 464
И аз мразя футбола,ама ти нещо не си в час бе човек!


Но след като мъж нарича благоверната си с изрази като мърла и мръсница, заради един мач и то където българите се осраха като за световно ,значи е долнопробно говедо, на което не му достига интелигентност да разбере играта smile3534
smile3534

# 24
  • Мнения: 6 155
Апропо, МРАЗЯ ФУТБОЛА от дъното на душата си и МРАЗЯ всички НИЗКИ страсти, които предизвиква... Мразя го и това е...

  smile3501 newsm10 Взе ми думите  Wink

# 25
  • Мнения: 222
Аz пък съм върла фенка(на мъжа ми, който е футболист),  и като дават интересни ма4ове съм винаги пред T.V. или на стадиона.

# 26
  • Мнения: 993
Аz пък съм върла фенка(на мъжа ми, който е футболист),  и като дават интересни ма4ове съм винаги пред T.V. или на стадиона.


Е, простено ти е... И аз преди малко се възхищавах на една току-що завършена програма. Между другото - съвсем искрено Simple Smile)).

# 27
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
И аз съм фен! Ама-ха! И му разбирам.

# 28
Елементарна статистика. Средно на футболен мач има по 2 - 3 гола и 3 пъти по толкова интересни ситуации. Значи средно на 8 - 10 минути става по нещо интересно . А след мача всички започват да се оплакват как или съдията им бил виновен или противника бил груб. Затова гледам само мачовете на националния и то не винаги  Laughing
А във волейбола на минута има по две почти инфарктни ситуации и никаква грубост...
А заедно с булчето си зяпаме с кеф: ски, снукър, сумо  и Ф1. По време на формулата има време и за секс пред ТВ-то Wink

# 29
  • Мнения: 843
абе, Жука... ти да не гледаш все пак Ф1, зад гърба и.. докато .. таковата , де? Embarassed
   Или тя тайничко да позяпва ТВ-то..Simple Smile) Sick

Общи условия

Активация на акаунт