Секси и красиви и с къса коса - 2

  • 190 714
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 221
gerry_1912  косата ти е чудесна. Как го направи този бретон толкова гъст?  Моята прическа е същата, но бретона ми изглежда рехав. Освен това,от  години  ми беше разделен на две от двете страни  на лицето и сега даже като го изсуша със сешоар, на другия ден няма и  следа от оформянето. Фризьорката ми каза, че помнел предишната си линия и ще е нужно малко време, ама вече месец ходя като рапон в  главата  Laughing

# 76
  • Мнения: 5 140
ехааа вече има и нова тема  Hug

Нати на мадамата в подписа ти е страхотен цвета, както и прическата разбира се.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 110
gerry_1912  косата ти е чудесна. Как го направи този бретон толкова гъст?  Моята прическа е същата, но бретона ми изглежда рехав. Освен това,от  години  ми беше разделен на две от двете страни  на лицето и сега даже като го изсуша със сешоар, на другия ден няма и  следа от оформянето. Фризьорката ми каза, че помнел предишната си линия и ще е нужно малко време, ама вече месец ходя като рапон в  главата  Laughing
благодаря мила,но да ти кажа,струва ми се по-уредял моя от преди,понеже се правя на бретон през година две,та не ми се струва това което беше.А иначе просто е одрязан по-дълбоко,може би за това така изглежда   Hug

# 78
  • Мнения: X
И аз горе долу преди месец се подстригах доста късо, даже смея да твърдя, че толкова късо не съм била никога... Има един въпрос обаче- как спите бе девойки? Аз си правя прическа през деня, всичко е ок, но легна ли да спя, на другия ден съм като корабокрушенец  ooooh!  Не зна вече какво да я правя и взе да ми писва  Mr. Green   Ето и снимка : http://storage2.album.bg/265/76001_1464510496358_1341366422_3108 … 0fbe_25915088.jpg

# 79
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Може ли да споделите идеи за къси прически за тънка коса, които да се поддържат без стилизиращи продукти и без оформяне със сешоар  Rolling Eyes Има ли изобщо такова животно?

# 80
  • Мнения: 814
цоп и аз в темата.изчетох почти всичко много сте ценни браво.моят проблем е че все не се одобрявам след подстрижка.косата ми е тънка,бързо омазняваща и изобщо ужас.исками се да е нещо хем хубаво не ангажиращо хем пък да не изглеждам като лелка ,а бе немога да си намеря моята прическа,но определено не искам да е прекалено къса.вие как обяснявате на фризьора как точно да ви подстриже сигурно аз нещо не мога да обясня правилно, защото излизам от салона като луда

# 81
  • Мнения: X
За да не ти стои тънка, казваш, че не желаеш да те филира с бръснача. Но не знам за какъв тип къса прическа говориш. Моята коса е къса, на повечето мимичета, които пишат в темата косите им не са от най-късите, доколото виждам. При моята прическа нямаше как да избегна съвсем филажната ножица. Но пък косата ми не изглежда тънка, напротив, за това те питам каква е прическата.

# 82
  • Мнения: 814
ами значи не искам тим момчешко подстригване,в момента косата ми закрива само врата.един единствен път се харесах след фризьор ,но това беше отдавна.тогава косата ми също покриваше само врата,но бях на пластове ,а отпред филирана на етажи,много обем постигах и то само с едно просто изсушаване без да ползвам някакви допълнителни продукти,но от тогава не мога да я оцеля тази прическа.аз винаги съм за нещо ново и разнообразно,но все пак и да ми отива.отива ми да съм небрежно рошава ,ама тази моя коса много бързо пада и като залепне за скалпа и настава ужас все едно съм бита с мокър парцал,а когато използвам някакъв продукт тя се утежнява,а да не ви говоря че след известно време започва доста да капе,въпреки че всяка седмица й правя подсилваща маска.е какво да правя ще трябва да й търся подходящата прическа,но коя е тя?много снимки са качени в форума,но като че ли на мен нещо все ми липсва ,а иначе всички страхотно изглеждате браво.забравих да спомена че косата ми не е гъста и това също ми е проблем

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 14:02 от doroti1

# 83
  • Мнения: X
Ами щом обичаш небрежно рошавото си вземи една хубава и за обем пяна и ако можеш се прави с нея. Относно как да те подстрижат, трябва ти добър фризьор, който само като те погледне, да знае коя е твоята прическа. Такъв не мога да препоръчам, но попитай в темите за фризьори и салони за красота. Успех   bouquet

# 84
  • Мнения: 5 140
И аз горе долу преди месец се подстригах доста късо, даже смея да твърдя, че толкова късо не съм била никога... Има един въпрос обаче- как спите бе девойки? Аз си правя прическа през деня, всичко е ок, но легна ли да спя, на другия ден съм като корабокрушенец  ooooh!  Не зна вече какво да я правя и взе да ми писва  Mr. Green   Ето и снимка : http://storage2.album.bg/265/76001_1464510496358_1341366422_3108 … 0fbe_25915088.jpg

Теичка сладурка си!
Аз се боядисах, сега ще я мия и ще видя какво е станало, ама така на първо четене май е добре  Thinking Crazy

# 85
  • Мнения: X
Какъв цвят я направи? Дай после снимков материал   bouquet

# 86
  • Мнения: 186
Записвам се и аз в темичката Simple Smile
Преди месец бях с коса педя над кръста.След "неуспешно" направени кичури с няколко скъсани такива,в момента съм с коса до раменете.Но определено подкрепям максимата - "всичко или нищо",та утре ще записвам час за къса прическа  Peace
Така хем ще ми живне косата,хем за пръв път в живота си,ще се видя с къса коса  Crazy
Нямам идея какво искам,ще се оставя напълно в ръцете на фризьорката,пък каквото-такова  Grinning
Щом това стане,ще се включа със снимков материал  Peace

# 87
  • Мнения: 5 140
Какъв цвят я направи? Дай после снимков материал   bouquet

оххх снимков  Crazy айде утре, че е тъмница сега, но цвета определено не стана така както на снимката естествено  ooooh! ooooh! ooooh! н затова пък все едно съм с кичури. Нещо моята боя не мога да я открия и това е.  Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 8
Теичка,много ти отива с къса коса!
И аз преди месец се подстригах.Не съм вярвала,че толкова ще се харесам с къса коса. Heart Eyes
Ето ме и мен:
http://yolita.snimka.bg/other/hair.550091.21510657

# 89
  • Мнения: X
Синеоч  мила, аз също не мога да открия своя нюанс на русото ! Много съм се отчаяла. Ще чакам когато можеш да пуснеш линк.    bouquet

yolimadi , много ти отива наистина, добре са ти направили косата, а и като цвят ми допада много. Поздрави   bouquet


Общи условия

Активация на акаунт