Созопол - мнения, впечатления и препоръки!

  • 194 567
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Ами да, заслужава си напълно. За сравнение, в околните хотелчета, апартаменти със същите условия, започваха от 100 лв. нагоре и то през юни, от 1-ви юли директно всички вдигнаха цените.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 402
Ние все още сме в Созопол, изкарахме седмица, остава още една - чудно е, едва през последните 2-3 дни се появиха повече хора, но и те не ми пречат Simple Smile. Отседнали сме в новия град, ходим на плаж на хармани - водата е кристално чиста и спокойна, за първи път ми се случва седмица без грам вълнички:). Днес отидохме пеш до каваците - плажът беше доста мръсен, водата - топла като чай и съответно - с повечко водорасли; каваците ми се стори много запуснато, например плажът на хармани се почиства всеки ден и е много спретнат - ето снимчица:



за който беше питал за евтино място на каваци - има един комплекс аполония бийч, в който се дават апартаменти под наем на достъпни цени; комплексът е в самото начало на плажа, точно преди самия къмпинг каваците; има открити влакчета, които на всеки час от 9 сутринта до 11 вечерта возят каваците-созопол-златна рибка; свърши ми батерията на фотоапарата точно като стигнахме, та не мога да постна актуална снимка, но отвън комплексът си изглежда по същия начин като на сайта

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ДАО, радваш ме ... Simple Smile
Ние в събота "кацаме".

Ако не е тайна, в кой хотел сте отседнали?

# 48
  • София
  • Мнения: 1 402
ДАО, радваш ме ... Simple Smile
Ние в събота "кацаме".

Ако не е тайна, в кой хотел сте отседнали?

ние сме в хотел море, и миналата година бяхме в същия хотел - чистичко, тихо, добри цени, мили хора Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 1 402
включвам се отново да пиша, че днес тук е много студено и вали Sad по предварителни прогнози едва в понеделник ще имаме слънце, много ми е криво

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
включвам се отново да пиша, че днес тук е много студено и вали Sad по предварителни прогнози едва в понеделник ще имаме слънце, много ми е криво

уф, така е...  Tired
http://gismeteo.ru/city/daily/3438/
жалко...

# 51
  • София
  • Мнения: 1 402
включвам се отново да пиша, че днес тук е много студено и вали Sad по предварителни прогнози едва в понеделник ще имаме слънце, много ми е криво

уф, така е...  Tired
http://gismeteo.ru/city/daily/3438/
жалко...

ето на бг, конкретно за созопол прогноза: http://sozopol.vremeto.aba.bg; днес го дава, че от утре ще започне да простветва, много се надявам  Praynig

# 52
  • Мнения: 375
Ние до Петьк бяхме в Созопол.Беше супер времето освен последния ден когато заваля и бяха страшни порои.Много ми хареса града.Никога не бях ходила ,но смятам другата година пак там да сме живот и здраве.Стария град е прекрасен ,за разходка особено вечер е чудно.Бяхме в студио в новия град и ни беше много удобно.Ето снимки на студиото .

http://sozopolstay.com/?page_id=149

# 53
  • Мнения: 107
Здравейте
търся хотелче в Созопол, което да става за дете на 1г, да е близо до морето, но същевременно не много шумно и ми се иска и да има малко басейнче хотела.Мисля че местността Буджака е добре, но орентирайте ме към някой хотел.Дали юли мога да намеря нещо за около 50лв за стая за двама newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 563
Привет на всички тук!
Ние се върнахме в неделя от Созопол. Бяхме отседнали в хотел Виктория. Много съм доволна-една мама миналата година го беше похвалила. Чисто, спокойно, всеки ден чистят стаите (дори първия ден в бързината за плажа имаше бая дрехи по леглата, които камериерката беше сгънала  Blush), близо е до плаж Хармани.
Плажът не бих похвалила като особено чист, но пък водата беше страхотна-имаше и рибки на брега.
Яденето беше по-евтино от това, което обядвам в София. Навсякъде имат обедно меню супа+2-ро + десерт за 5 лв  Shocked като порциите са нормални (да не кажа големи)
На линия съм за всякакви въпроси  Hug (понеже и аз все питам...)
Хубав ден!

# 55
  • Мнения: 1 884
Привет,дами!  bouquet
teddy- с предварителна резервация ли бяхте??? И др въпрос имам дали ако тръгнем без да сме резервирали нещо конкретно има шанс да намерим прилични условия в началото на август newsm78 става дума за нощувка за двама
Благодаря ти предварително!  bouquet

# 56
  • Мнения: 3 386
Цоп и в тази тема, защото още не сме решили къде по нашето море точно ще летуваме.....  Peace

Някой има ли представа от цените за Капитанската къща? Много е ефектна, романтична, магична...  Crazy

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 20:55 от Merlinski

# 57
  • Мнения: 90
мама teddy123 можеш ли дадеш малко повече инфо за хотела. Аз разгледах страницата им, ама там нямаше цени и услуги, дали предлагат закуска или не? newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 563
teddy- с предварителна резервация ли бяхте??? И др въпрос имам дали ако тръгнем без да сме резервирали нещо конкретно има шанс да намерим прилични условия в началото на август newsm78 става дума за нощувка за двама

Не, не бяхме с предварителна резервация-както казах една мама го беше похвалила тук, ходихме, пообиколихме насам-натам и  в края на краищата се спряхме на него. За началото на август-ами знам ли-по принцип там едва ли не всяка къща е семеен хотел, но аз бях изненадана колко много хора имаше за началото на юли  Shocked

мама teddy123 можеш ли дадеш малко повече инфо за хотела. Аз разгледах страницата им, ама там нямаше цени и услуги, дали предлагат закуска или не? newsm78
Ами двойна стая на нас ни казаха 50 лв, но тъй като бяхме за 8 нощувки ни смъкнаха на 45. Към хотела няма ресторант, така че нямат оферти за храноден или само закуска. Няма детски кът или басейн... осигуряват безплатен паркинг към хотела. В стаята имаше разтегателен фотьойл, който не оскъпяваше стаята (предложиха ни и само двойка за същите пари). Хотелчето е малко, собственичката (или управителката не разбрах) е много учтива и разбрана жена.
Не се сещам за друго... ако вие се сетите-питайте

# 59
  • София
  • Мнения: 1 402
Здравейте
търся хотелче в Созопол, което да става за дете на 1г, да е близо до морето, но същевременно не много шумно и ми се иска и да има малко басейнче хотела.Мисля че местността Буджака е добре, но орентирайте ме към някой хотел.Дали юли мога да намеря нещо за около 50лв за стая за двама newsm78

kattteto, не отговрих веднага, защото исках да имам възможност да поразгледам из буджака - по принцип това е дотса голям район - започва от края на новия созопол (приблизително средата на плаж хармани) и обхваща целият полуостров чак до Каваците; т.е. на теб ще ти свърши работа хотелче в самото начало на буджака, за да можеш спокойно да ходиш пеш с детенцето на плажа (хармани); хотелите, които са там и имат басейн са хотел логатеро, хотел аполис, хотел музите, хотел съни - цени не знам; други хотели в новия град с басейни - хотел море (две години подред отсядаме тук - препоръчвам, достъпни цени), хотел флагман - много близо до плаж хармани; иначе мнения за хотели в созопол можеш да прочетеш тук: http://www.namerihotel.com/bg/sozopol.html; а пък тук - http://www.hotels-in-sozopol.com има карта на созопол по квартали и отделно за всеки хотел има точно местонахождение, та може и да ти е полезно - успех в търсенето!

Общи условия

Активация на акаунт