Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-17

  • 53 455
  • 755
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 34
18,30 ЦКБ-Петрич  има вятър и мъгла.Другата седмица 30-1,2 юли

# 76
  • София
  • Мнения: 23 131
Ако някой е получил детски ще си каже.
Стига вече питане и писане на едно и също.
50 страници ще отидат на вятъра
 ooooh!

# 77
  • Мнения: 0
Едно не ми е ясно :Какво търсите по банкоматите като още няма 30то число на месеца плаща ви се да правите опашки ли?

# 78
  • Мнения: 32
в 18 00ч  няма никакъв превод на  общинска банка късмет утре на всички

# 79
  • Мнения: 361
Едно не ми е ясно :Какво търсите по банкоматите като още няма 30то число на месеца плаща ви се да правите опашки ли?
Peace
освен това не знам при вас как е, но на мен Ибанк ми взимат и пари за проверката. И после вместо големите 35лв, имам 33лв.
Аз вече се примирих, че преди 30ти няма да има.

# 80
  • Мнения: 428
Абсолютно подкрепям kalinamihailova  и Elg!
Aз също смятам, че е нереалистично да очакваме преди 30-ти, предвид ситуацията с преводите през последните месеци.
Наистина няма смисъл да се хабят нерви, а и пари.

# 81
  • Мнения: 109
Elg аз съм на ПБ  и на мен ми вземат за проверка и по 1 лв месечно такса  и последните 2 месеца имам по 67.50 лв/имам 2 деца/,което значи, че за изтеглям само 60 ,а с другите пазарувам нещичко.Сега също сметката ми е минус 1.80 ,и като ми ги преведат на 3-4 вече ще е -2 лв.

# 82
  • Мнения: 50
Следя с интерес.За инфо/Силистра Прокредитбанк няма.Наистина няма смисъл да питаме дали някой знае къде има преведени пари.Като преведат да пишем тогава.Да не запълваме страниците с излишна информация!Лек ден на всички!Май трябва след 30 число да се ядосваме.Сега се хабим излишно.

# 83
  • Мнения: 32
За Русе Пошенска няма...

# 84
  • София
  • Мнения: 23 131
За Русе Пошенска няма...
ooooh!
Стига вече!
Не пълнете темата с безсмислени отчети.
Ясно е, че все още никъде няма.

# 85
  • Мнения: 55
Що да е безсмислено. Миналия месец аз ги взех на 30-то число, но предните два-три месеца на 24-ти.

# 86
  • Мнения: 361
Що да е безсмислено. Миналия месец аз ги взех на 30-то число, но предните два-три месеца на 24-ти.
аз, а и повечето тук, миналия месец ги взехме на 1. А предни месеци съм взимала на 20-21.

Това е положението- на 30.

# 87
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Преди седмица две Дянков беше в някои от сутрешните тв. блокове. Та човекът каза че МФ пуска автоматично към Социалните детските на 28-29-то число. Не мисля вече преди тези дати да проверявам дали са ги пуснали.

# 88
  • Мнения: 0
Тогава защо ли някои пъти идват на 21 или 22 ??? И Дянков лъже като всички други.

# 89
  • Мнения: 428
Тогава защо ли някои пъти идват на 21 или 22 ??? И Дянков лъже като всички други.
Koи са тези 'някои пъти'?
Едва ли през последните 2-3 такива.
А аз от края на миналата година ги получавам около 30-ти, а на два-три пъти дори на 3-4-ти.
По-рано от 30-ти вече не чакам и дори не се надявам.
Така си спестих много нерви.

Общи условия

Активация на акаунт