Отговори
# 15
  • Мнения: 1 879
Белмекенска - смени заглавието, моля. Да речем СЕДМОкласник - първо класиране и сложи едно ухилено човече.



Какво ще кажете за "СЕДМОкласна първа класация - емоциите на мама в супер градация"

# 16
  • София
  • Мнения: 483
От известно време си мисля как да наградя гарджето, ако вземат че го приемат в хубаво училище. Той пък се изложи с нисък бал, но така или иначе въпросът си стои, поне до утре вечер  Simple Smile
Идейки?

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Белмекенска - смени заглавието, моля. Да речем СЕДМОкласник - първо класиране и сложи едно ухилено човече.



Какво ще кажете за "СЕДМОкласна първа класация - емоциите на мама в супер градация"

супер.
сменяй
и сложи и ухиленото човече, много държа на него.

# 18
  • София
  • Мнения: 483
Белмекенска - смени заглавието, моля. Да речем СЕДМОкласник - първо класиране и сложи едно ухилено човече.



Какво ще кажете за "СЕДМОкласна първа класация - емоциите на мама в супер градация"

И на мен много ми харесва  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 879

и сложи и ухиленото човече, много държа на него.

Това или другото - по-нахиленото, като в предишната тема?

# 20
  • Мнения: 156
Да спомена нещо за кариерно развитие: напоследък все по-често виждам момчета-асистентни ( с по 2-3 езика) на нахакани шефки.
С 1 приятелка си говорехме, че не сме виждали нещастни готвачи, например.
Моята щерка изкалпазаня през годината и бала й може да не стигне за най-престижните или най-желаното училище.
Не пожела да запише професинална гимназия в класацията.
Хем тръпна в очакване (винаги има шанс да й стигне бала, все пак), хем си казвам, че все ще я приемат някъде (бала й е около 30) в свястно училище. Пък и с добрата школа на хорчето винаги може да стане някоя фолк певица и да храни цялото семейство (татко и мама възпитаници на СУ и баткото след 1 седмица се записва там). newsm78

# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

и сложи и ухиленото човече, много държа на него.

Това или другото - по-нахиленото, като в предишната тема?

екстра е!

# 22
  • Мнения: 700
Арим, дайте му пари като награда. Както преди подчертах, парите са страшен стимул.

# 23
  • Мнения: 31
Здравейте,записвам се и аз в новата тема.Белмекенска,поздравления за хубавата тема и още по-хубавото заглавие.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 224
А ние всъщност сега къде ще чакаме класирането? Освен по гнездата, разбира се.

 newsm78

Преди излизането на оценките бяхте открили мястото в сайта на МОНМ. Сега не виждам такова нито там, нито в сайта на РИО.

# 25
  • Мнения: 320
Колкото повече наближава утре, толкова повече изпадам в паника...особено след публикациите за броя на деца от провинцията, кандидатстващи и в София...В такъв случай, софийската статистика не е много точен ориентир за шансовете или бъркам?

# 26
  • Мнения: 156
Арим, ако имате достатъчен бюджет и нужда от нов комп, вземте нетбук за училище. Нашият батко в 12 клас беше само с него, не си купува учебници - хем по-лека чанта. А училищата със съвременно звучене го позвлояват. На практика всички съвестни 12-класници (които редовно ходят на училище) бяха с нетбуци.

# 27
  • Мнения: 224
Колкото повече наближава утре, толкова повече изпадам в паника...особено след публикациите за броя на деца от провинцията, кандидатстващи и в София...В такъв случай, софийската статистика не е много точен ориентир за шансовете или бъркам?

За съжаление, май не бъркаш.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 185
 typeuu
Да ви следя. Имам много работа тези дни и дори не съм ви изчела. Embarassed 

# 29
  • София
  • Мнения: 301
Здравейте и от мен,
Загланието на новата темичка е право в десятката. Браво!!!

Паниката обхваща и мен  #Crazy , с децата от провинцията картинката става още по-мътна за тези, чийто бал е на кантар!!!

Общи условия

Активация на акаунт