Отговори
# 60
  • Мнения: 156
Така си е, аз мисля че ще ги качат в нета, даже очаквам да са на същото място, където бяха оценките. Може да сме в България, ма и ние имаме компоти. Само реших да се пошегувам, защото така е написана таблицата. Peace Ма всички сте на летящ старт.  bouquet

# 61
  • Мнения: 89
А къде гледате оценките и класирането в нета- ва сайта на РИО ли

# 62
  • Варна
  • Мнения: 552
Привет, момичета!

Хайде и аз цоп в новата темичка! Тук ще си чакаме до утре вечер. Даже съм дала сериозна заявка, че утре от 15ч. засядам пред компа и никой да не ме безпокои от домашните. И на мен нещо нервно взе да ми става. Някой раздаваше мента, глог и валериан?
Давайте по едно хапче, че имам по-силни неща, те ще ми трябват за утре. Mr. Green

Като подадохме документите, учителката ни каза: "Резултатите търсете на 24-ти в сайта на РИО-Варна"
Дали ще са изнесени и на уч-щето, въобще не питах.

# 63
  • Мнения: 521
Малко абсурдно ми се вижда да не качат класирането в РИО...
Представяте ли си - една тумба оДЗверели родители се сбиват пред списъците в гнездата,а ошашканите деца стоят отстрани...
И все пак- всичко е възможно в нашата татковина мила!
 
Дано да не ни направят на маймуни:да препускаме из града,на ръба на нервна криза!
Иху!

# 64
  • Мнения: 701
Не знам за другите градове, но в Габрово в Национална Априловска гимназия изнесоха току-що резултатите от първо класиране, както обещаха.

Приети сме по ТРЕТО желание - паралелка "История". За чуждоезиковите профили балът е много висок спрямо нашия. Чудя се изобщо да оставаме ли за второ класиране? Доволни сме все пак - доброто есе, което написа щерката, си каза думата.

Е, хайде, пак чакаме и утрешните резултати за другите училища. Стискам палци!

# 65
  • София
  • Мнения: 483
Arim ,може да помолиш някой,който е във вашето гнездо да провери и за вас?В кое гнездо сте?

в 81 СОУ
Това е добър вариант и вече се сещам кого да изпратя - младежът лично! Той сега ходи на компютърен курс 3D Max, ще попътува още мъничко и ще си провери сам, но няма да стане утре вечер, а чак в петък. Затова - ДАНО да качат класирането някъде в нета, че не ми се чака до петък  Simple Smile

# 66
# 67
  • Мнения: 156
Аз залагам на http://www.kadedaucha.com/?id=10006. Погледнах, че и миналата година са излизали на този сайт резултатите. Тук бяха и резултатите от изпитите, и резултатите от матурите, тук излизат новини по повод "Радините ни вълнения".

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 16:36 от липиум

# 68
  • Мнения: 1 879
Не знам за другите градове, но в Габрово в Национална Априловска гимназия изнесоха току-що резултатите от първо класиране, както обещаха.

Приети сме по ТРЕТО желание - паралелка "История". За чуждоезиковите профили балът е много висок спрямо нашия. Чудя се изобщо да оставаме ли за второ класиране? Доволни сме все пак - доброто есе, което написа щерката, си каза думата.

Е, хайде, пак чакаме и утрешните резултати за другите училища. Стискам палци!

Milenna, паралелка "История" е много добър вариант, като погледнах какво ще учат децата - етнография, археология, гражданско и семейно право, история на културата - направо им завидях! Но не се отказвайте и от второто класиране - нали нищо не губите, освен нерви  Wink Да целунеш детето - класирала се е много добре! (моя приятелка е завършила НАГ, после философия - никога не съм я питала какъв профил е, това май е важно само докато детето го приемат)

# 69
  • Мнения: 1 934
А такаааа, браво на габровци!
   Значи все пак можем да хвърлим по едно оченце на училището гнездо още тази вечер  Whistling

# 70
  • Мнения: 56
Как така ги има резултатите в Габрово? Колко ви е бала, че на трето желание сте приети?

# 71
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Утре в 16.00 часа викат гнездата, за да си вземат списъците с резултатите за първо класиране.
В интернет също в 16.00 ч.

Milenna, честито. Мисля, че детенцето е класирано в много добра паралелка.

# 72
  • Мнения: 459
Малеее, момичета... Бях по служебни задължения, преди малко се върнах и направо не мога да ви изчета  Grinning

Първо да благодаря на Белмекенска за новата темичка и заглавие - супер е!!!  newsm51  smile3501

За резултатите - на нас ни казаха, че ще бъдат изнесени на 24-ти както в гнездото, така и в сайта на РИО-Варна

Milenna, поздравления! И аз надникнах да видя каква е специалността  Embarassed наистина много добър вариант! Поздрави и детенце!

# 73
  • Мнения: 188
Milenna Поздравления   bouquet
Освен езиците на моя син слабостта му  е история, дори преди езиците ,но тук няма такива паралелки .
Ние ще си чакаме до утре резултатите ,дано ги има в сайта

# 74
  • Мнения: 164
отивам на концерт - времето минава страшно бързо когато не висиш във форума, ами правиш нещо приятно. до утре следобед няма да се сетя за класирания изобщо:)

Общи условия

Активация на акаунт