"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 340
  • 729
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 282
чекай да видим другите кога могат... Simple Smile аз в краен случай бих пропуснала каратето във вторник или четвъртък.. значи... мога днес цяла вечер, петък поне след осем, и с огромно прискърбие във вторник и четвъртък Simple Smile ки-тата не искам да ги пропускам, че съм отскоро там и ще изгубя материал...
айде варна.... пишете. и аз много искам да ви видя.

Мишле, даскалицата не е постъпила добре... трябвало е вечерта след пристугането да е на разположение за информация, за да не ви тревожи. Но може батерията да е свършила или друго, не се ядосвай излишно... а това, че не ти дават да си чуеш детето, е целенасочено. Нали съм ви разказвала, изпращала съм Катето на доста лагери... децата се забавляват, всичко е ок, докато не чуят мама... тогава са затъжават и става страшно. Да не говорим, че си прехвърлят емоциите едно на друго... затова дори първите ни чувания по лагери са били "подслушване" на разговори между деца и учители, или само на деца... детето не знае, че мама го слуша, а тя се успокоява, като му чуе доволното гласче...
да не говорим какво става, ако твоето дете чуе майка си, а друго не чуе своята... мъка, мъка...

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 11:14 от Сребърен облак

# 136
  • София
  • Мнения: 4 578
Добър ви ден и от мен.
Явно софиянки се разминахме, дано във Варна се организирате за среща.
Ели...мина ли ти?
Кламерче, Облачка, направо ви завиждам...май само аз никъде не ходя и нищо не правя, не ми се спортува, само ми се лежи... Crazy
Момичета, аз с молба, някой, някога, беше показал една лампа, детска, за 50-на лева, нощна. АКо някой се сеща къде е и пази линк, ще съм благодарна.

# 137
# 138
# 139
# 140
  • Мнения: 391
Мина ми, но ще видим довечера как ще се държи.
Облаче, то по принцип е така, но миналата година всеки ден ми я даваше да се чуем и нямаше проблем. А и не е само това, самото отношение е различно, просто не е същия човек, а за телефона - ми хубаво паднала е батерията, нормално, но в 13ч са били вече на плаж, а до 22ч вечерта не беше зареден, вкл. и днес сутринта. Аз на другите госпожи телефони нямам, както и не познавам майките на децата от другите групи, защото от нашата всички имат телефона на нашата госпожа...абе тъпа работа, но дано й се оправи настроението.

Танче, калинката е страхотна, Рали не заспива без нея. Взехме я от Вис Виталис нашата.

# 141
  • София
  • Мнения: 4 578

Танче, калинката е страхотна, Рали не заспива без нея. Взехме я от Вис Виталис нашата.

Супер, така и така минавам оттам, ще взема и аз.
Щом ти е минало, да дойда да те чопля да ми дадеш едно миналогодишно ЖСДИ  Joy

# 142
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Здравейте, мили мои!
Аз съм вече отпускарка Laughing
Семинарът мина добре. Официалната част беше дълга и досадна, но за сметка на това купона беше размазващ. Още не мога да се възстановя - то не бяха танци, то не бе чудо. Накрая завършихме с рокаджийски парчета и мятане на коси.  Crazy
За среща - не знам.
Иска ми се, но яко са ми потънали гемиите, незнайно или знайно защо...
И не съм много за срещи. Ако решите нещо, ще преценя.

Вчера попаднах на една книга с разкази на Захари Карабашлиев "Кратка история на самолета".
МНого ми хареса и още съм под нейно влияние. Препоръчвам!
Ето и част от единия разказ

"Такива дни" от Захари Карабашлиев
...има такива дни.
...Говоря за дни, в които без причина разливаш кафе в чинийката, вратите заяждат или някой те настъпва без да разбере.
Дни, в които слънцето не е нито твърде близо, нито достатъчно далеч.
Дни, в които една усмивка ти се струва толкова истинска, колкото сухо цвете между страниците на стара книга.
...
Говоря за дни, в които знаеш, че нещо невидимо между теб и този свят се е пропукало.
В такива дни искаш да повярваш, че някъде другаде има любов.
Не любов към човечеството, ближния или децата ти, а дива, дълбока, трагична любов към един-единствен човек.
Има такива дни.
...има такива дни.

Аля, заинтригува ме тази гимнастика - а и аз отдавна търся нещо, което да можем да правим заедно с дребния. Късно видях, че си я пуснала във фейса. Много ми се иска да идвам, но предвид някои процедури, които навярно предстоят, ще трябва да се пазя от физически натоварвания.
При друго положение, не бих се колебала за секунди, имам нужда от яко физическо натоварване да избия нервата, дето ме тресе.
Много готино клипче!  Heart Eyes

# 143
  • Мнения: 1 440
Здравейте,момичета!
Благодаря ви ,че бяхте с нас!Всичко е наред,магнита излезе,ама след като аз съвсем се побърках,Нати е по-добре,кашля още,но вече по-малко!Ипростете,че чак сега влизам да се обадя,но съм сама с децета и почти не ми остава време за нищо.Три седмици ще сме си в къщи и е доста весело,Боже колко са щури!
Варненки,пак да се обадя,че май на предишния пост никой не ми обърна внимание,в събота през нощта пътуваме за Варна.Ще сме на Галата,но няма да откажем една среща с който успеем да видим!
Сега ще трябва да ставам да ги приспивам.
Целувки и лек ден!

# 144
  • Мнения: 2 282
Бини, аз съм го пропуснала това..
ще ти пратя телефона си на лични, но тъй като съм от най-разпиляните и редовно си посявам телефона някъде за по ден-два, хубаво е още някой да свърши тази работа, че да не ви пропуснем Simple Smile Дано да е хубаво времето!!!!

# 145
  • Мнения: 2 433
Волтажче, благодаря ти  за тези "дни"
Точно на време и точно на място...в унисон с днешното ми гадно настроение....
Бини, браво , че всичко се е разминало.
Адашче, кламерче...бе жена...как издържаш Mr. Green при тая програма да съм изкукала - наистина Mr. Green

....дадох си детето на мама днес... ама ми е криво...за първи път е на бабин дом. никога не е спал без нас на чуждо място. Много ми е притеснено... Tired

# 146
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Джулка, всичко ще е наред-бабите много се стараят!  Hug
Защо е на бабин дом? Да не е заради градината?

Бини, ще се радвам да се видим.  Hug Възможността за мен е в неделя 11 юли, защото в понеделник заминаваме за Габровския балкан.
Джулка, Страхо ми напомни, че на срещата сте говорили като тръгнем за балкана да се обадим. Ще тръгваме на 12 юли и ще сме там около седмица.

# 147
  • Мнения: 1 930
Добро утро майки-зайки!

Как сте девойки?
Първо да сервирам кафенце, че за вас може да е вторник, но за мен днес започва работната седмица:



Бини, дано не се повтаря никога, никога повече.
Пожелавам ви страхотно моренце и неповторимо изживяване Убедена съм, че ще си изкарате страхотно. Целувки на малките метълчета Heart Eyes

Боги, завиждам ти, че вече си отпускарче Hug. Да направите най-желаното ваканционно бебе - от сърце ти го желая Heart Eyes

Еличка, не искам и да си представям какво си преживяла - аз бих не полудяла, ами като Веско бих тръгнала за морето. Дано поне Рали да е много щастлива и доволна.

Пламко, абе ти си жена - мечта - направо като те чета и ми се струва, че не си човек, ами извънземна - от'де тая сила, бе жена newsm78.

Както ви споменах аз отново съм на работа, след кратка почивка в любимия Плевен - празнувахме 33-тия рожден ден на моят съпруг в доста шумна и весела обстановка -дет' се вика три дни яли, пили и се веселили. Е, върнахме се и сега сме на тръстиката Mr. Green - няма начин трябва да се работи.

Пожелавам ви хубав и спорен ден!

# 148
  • Мнения: 1 187
Аз да ви се оплача... щото много обичам да дърпам дяволчето за опашката... скоро може да остана и без работа.  Confused Вчера ми намекнаха колко са доволни от мен и али бали, ама криза е... и до там разговора беше спрян преждевременно. Днес смятам да питам директно какво ще рече това - понижение или уволнение... защото ако е първото, аз ще избера второто най-вероятно... кофти работа ей. Отново... ще трябва да започвам от нулата. Аман вече. Тъкмо се настаних удобно според програмата си. И сега... жалко. Много жалко. Как ми е мъчно за мен си да знаете, защото знам какво ми предстои.  Sad

# 149
  • Мнения: 1 930
Аз да ви се оплача... щото много обичам да дърпам дяволчето за опашката... скоро може да остана и без работа.  Confused Вчера ми намекнаха колко са доволни от мен и али бали, ама криза е... и до там разговора беше спрян преждевременно. Днес смятам да питам директно какво ще рече това - понижение или уволнение... защото ако е първото, аз ще избера второто най-вероятно... кофти работа ей. Отново... ще трябва да започвам от нулата. Аман вече. Тъкмо се настаних удобно според програмата си. И сега... жалко. Много жалко. Как ми е мъчно за мен си да знаете, защото знам какво ми предстои.  Sad
  action032

Общи условия

Активация на акаунт