"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 344
  • 729
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 212
Едно пиленце ми каза, че се говори за любов, та хайде и аз тука - да ви кажа че ви обичам  Heart Eyes
Имам нет, имам и компютър. Преродих се. То всъщност не се знае до кога, щото се оказа, че ми е много зле харда и колегата сис-админ днес го е кърпил като за последно... Абе докогато - дотогава. Ще използвам времето да съм с вас.  Hug
И понеже съм като невидяла и отворила сто страници накуп, сега няма да ви пиша повече. Утре на спокойствие ще попрочета и ще пиша.
Лека нощ, да спите в кош и да сънувате.... големи розови облаци от захарен памук... примерно...

# 166
  • Мнения: 2 282
по-скоро понеделник Simple Smile
че неделите са семейни...
Бела, целувки на двама ви!!

# 167
  • Мнения: 439
Eeeeeeeeeeee хубава и таз...къде сте бе хора!?
...бях чела някъде,че ако получиш нещо хубаво на мейла или го прочетеш някъде си... добре е веднага да го споделиш,така и ще направя!


Кой не е щастлив да го събудят със усмивка?
Ето, пращам към всяка една от вас по една
истинска и топла...

хей ти ... ДААААА ТИ.... какво се прозяваш?
я да видя и аз твоята усмивка днес...
е не точно тази... бърррррр... е стига де
даже кучето се скри под леглото...
ааааа да - ето така - точно такава усмивка исках
твоята усмивка от сърце!
Hug Heart Eyes

Майка ми вчера е завела Васко да му леят куршум...доста пъти се е наложило да го правят,докато се събере сърчицето...и тръби са излизали на оловото преди това Rolling Eyes

Боги,как е Сами...надявам се по-добре! Praynig
Миринде,чакам да се разпишеш,както ти си знаеш! Hug



Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 13:11 от bella_

# 168
  • Мнения: 212
Миринде,чакам да се разпишеш,както ти си знаеш! Hug

Ей на, както си знам - ХАЙДЕ НА СРЕЩААААААААААААААААААААА!!!

Пускам мухата, вие гледайте да я уловите  Joy Другата седмица трябва да е, че после ме няма за дълго. После повече, че малчото напира да изяде клавиатурата...

# 169
  • Мнения: 439
ама,че си скица!
дано повечето от момите софиянки да я уловят мухата!
я вземи ни го покажи малчото сладък! Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 212
Хей го на:



Ето и повече:

http://marinafil.snimka.bg/family/mayi-yuni-2010-g.507846.19342137

Май ги пусках, не помня... Нови няма засега...

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 17:12 от Mirinda

# 171
  • Мнения: 439
аууу мъж голям...и пич,както казва Васката!
изяж му дупето от мен! Heart Eyes
аз се поразходих из албумите ти:oops:,щото ти не беше ни ги показвала от бебе  Crazy
ето тази много ми хареса:
http://marinafil.snimka.bg/family/mayi-yuni-2010-g.507846.19086418
всъщност всичките са много хубави! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
да са ти здрави и двамата чаровници Нена и Алекс с най-прекрасните очи! Hug

# 172
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Имах проблеми с нета днес и затова чак сега се включвам.

Дилянче, страхотна снимка! Накара ме да се усмихна широко  Laughing Добре, че са му лели куршум на Васката и дано се успокои детето!  Hug

Мириндичка, радвам се, че те "виждам". Големи са сладурковци Алекс и Нена.

И аз днес за сефте излязох с моя племенник на разходка. Голям сладур - на кърма е, наддаде за 1-вия месец 1300 г. и е заформил крачета, бузки.  Heart Eyes

Сега отивам да гледам волейбол в Спортна зала и да изкарам всички нерви, дето ме тресат.

Сами е при майка. С температура. Днес го е водила на лекар и има АНГИНА. Милото ми дете.
Утре ще го вземаме.
И накрая - стискайте ми палци и ми пожелайте успех! Знам каква е  силата на мисълта! После ще кажа за какво...

# 173
# 174
  • Мнения: 1 187
Ми,ниндич много готини деца... мноооого. Да ги наце.уваш от мен  Hug

Ди.янка б,аво на майчето, че така бъ,зо е заве.а мъничето на ку,шум.

офффф.... имам п,об.ем с к.авиату,ата и нещо не ми хваща някой букви  newsm78  ooooh!

# 175
  • Мнения: 439
Боги,мисля,че се досещам  

# 176
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ку ку и аз съм тук... и съм с усмивка на уста. Дилянка голяма страх сте преживяли. Дано да не е стресиран Васката.

Боги стискам душоооо и на краката... и утре ще стискам чак до вечерта докато прочета какво сте писали.

Хубава вечер!

# 177
  • Мнения: 2 433
Направо ти съчествам Дилянка Sad Като знам какъв ужас преживяхме с нашата баня, а ти сама с детенце... ужас. добре че е това само. Дано Васката бързо забрави и не му се отрази по никакъв начин.
Боги, Сами да се оправя бърже. Hug За палците - много стискам МНОГО!!!!
Миренде, ама тоз бебок много сладък  Mr. Green още ме е яд че не го намачка аз....  Heart Eyes нищо, другият път...
Ади, много лаконично...много... Naughty
Кламерче, успокои ли се? надявам се всичко да е било само твое усещане без покритие Peace

Аз се чуствам гадно без Яни.... 4 ти ден.... това никога не е било... Confused Tired

# 178
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ади, много лаконично...много... Naughty

Ми какво да правя. Вечеря, къпане, сега мисля един хубав филм да гледам, после да си потърся мъжо в тъмното... няма време  Grinning

# 179
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добрю ютро и от мен!
Първо да сервирам кафето, че в тоз час без него немога и после нататък...



Някой каза, че обича ми к'во да ви кажа и аз ви обичам! Heart Eyes

Боги палци стискъм навсекъде дето имам!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed а Сами бързо да се оправя.

Дилянче радвам се, че с Васето сте по-добре.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт