"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 337
  • 729
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 046
Пас съм, таткото е извън града, няма кой децата................, а стях не се пробвам, така или иначе дребния трябва да е в 8 в леглото и просто няма смисъл......

# 211
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Аз съм за среща с децата.
Пламка, пиши как си? Ще можеш ли да дойдеш?

Някой може ли да ми пусне на лични на Бини телефона да й се обадя, щото може и да няма достъп до нет.

# 212
  • Мнения: 2 282
И аз го нямам, гледам телефона ми да е винаги зареден, за да съм на линия, като се обади Simple Smile но наистина е добре някой да я чуе... всъщност предполагам, че първите вечери няма да и е много до нас Simple Smile все пак са на ново хубаво място с любимия..
Наде, ти за кога можеш да си намериш бавачка?

извинете, че не пиша по въпроса защо ми бяха нужни стиснатите палци.. имахме малко трудности с любимия, и още не са приключили... но работим по въпроса. Сигурна съм, че е имало полза от вашите молитви!

# 213
  • Мнения: 439
Добро утро маймуни! Mr. Green
   

айде покажете се деее,че и на мен ми е криво по понеделнишки Tired

все пак късметска седмица от мен Kissing Heart

Облаче Hug

# 214
  • Мнения: 378
Здравейте Мацки,


СРЕЩА, ЧЕТВЪТЪК, 15.07, 18,30ч., Класик

1. Миринда
2. Гея (тя вече се нави  )
3. Дрина
4. .........

Благодаря на Танчето че ми каза за срещата, обаче аз за четвъртък няма да мога - мога в сряда. Ако се навиете да стане в сряда с вас съм . Много искам да се видим - ама вие кажете може ли да се прехвърлим. В четвъртък просто съм на рожден ден и няма как да отхвърля ангажимента.
Айде чакам новини и дано се видим Wink
целувки от нас

# 215
  • Мнения: 1 187
Ммм... колко ароматно кафе е поднесла мис белла  Heart Eyes и доза морско настроение. Разкош.
За срещата пишете къде и кога ви е удобно. Аз съм на линия.  Heart Eyes А с деца или без, ще реша според деня и ангажиментите. Ако е днес, бройте ни 3 дами.  newsm19
Ще следя темата за нова информация за срещата, на мен ми е удобна и тази вечер  Hug
Боги ти кога заминаваше на почивка, да не те изпуснем Naughty
Наде не можеш ли да дойдеш с децата при положение, че аз се ангажирам да ви взема и върна до вас  Wink?

*  *  *  *  *  *

Сега се чух с Боги  Heart Eyes, Облачка естествено не си чува телефона  Wink
Очаквам информация от софийското ни гостенче.
Та уговорихме се - довечера в 18:00 ч. на Пицарела /АГ/ Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 13:21 от klamerche

# 216
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Пламка, днес съм на линия.

Днес 18 часа на Пицарела...

МИслим утре да заминаваме. Гледахме дългосрочната прогноза и не е много обнадеждаваща. Дават го променливо, а на планина като вали е кофти.

Дилянче, стархотен летен поздрав!  Heart Eyes

Днес моите мъже ме оставиха да се наспя и съм като репичка.

Гушки

# 217
  • Мнения: 212
Аз нямам претенции за срещата, мога и в сряда. Както кажете. По настоящем досаждам на майка ми, но ще се прибера заради вас  Hug В неделя Невена заминава за Бургас с мама, а ние с бебока на село и така нареждаме почивката, че ще сме в Сф чак наесен  Joy Затова тази среща просто трябва да стане!  Naughty
Невена е много нещастна на село, та ще си я взимаме тия дни, много й е мъчно и скучно, само плачка по телефона.
Ходихме в Пловдив на гости петък и събота, много добре ми се отрази. Малчо беше доволен, защото моята приятелка има момиченце колкото Невена, та си отигра, хич не ме търсеше  Mr. Green Абе разнообразих се идеално.
Нещо са ми много неподредени мислите, ша ма извините...
ОБлаче, изпращам ти много позитивна енергия, сигурна съм, че ще се стравите с всичко!
И понеже не мога да съм с вас довечера на срещата ще си отворя една биричка  към 18ч. и ще вдигна наздравица за вас   beer
А сега ви оставям, че Малчо вече мрънка, мисля да се опънем на спалнята и да проверим кой ще заспи първи...  Tired

# 218
  • Мнения: 2 282
какво стана - днес среща с децата май? ако да, ще взема и моите...
Апропо, никой не ми е звънял, таман си проверих телефона.

# 219
  • Мнения: 1 187
Как???
Аз звънях 2 пъти на номера който имам.  newsm78
Довечера ще сравним актуалността му  Wink
С децата да Crazy

# 220
  • Мнения: 439
Мириндич,и аз така смятам да направя,ама 18ч е рано...айде към 19 да кажем cheers...тъкмо ще са се събрали със сигурност... та поне духом да сме с готините мами от Варна! Heart Eyes
Геята със сигурност има телефона на Бини,но вижте я надува се и никаква не се вясва Whistling hahaha

# 221
  • Мнения: 212
Мириндич,и аз така смятам да направя,ама 18ч е рано...айде към 19 да кажем cheers...тъкмо ще са се събрали със сигурност... та поне духом да сме с готините мами от Варна! Heart Eyes

Ми става, аз ще започна в 18, пък ти ще ме догониш в 19 ч.  hahaha

А, и за срещата - предлагам до утре вечер да се разберем, за да мога да направя резервация. Танче, Дринка, вие ще можете ли в сряда?

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 14:52 от Mirinda

# 222
  • София
  • Мнения: 4 578
Ето ме, мога в сряда. Не съм многословна, но Наско ми е с няква темп.

# 223
  • Мнения: 212
СРЕЩА, СРЯДА, 14.07, 18,30ч., Класик

1. Миринда
2. Гея (тя вече се нави  Joy)
3. Дрина (още не е писала, но аз силно се надявам)
4. Спокойната
5. Зори
6. .........


Казала съм на Мандарината, ще мисли, имам тел. на Верчето, ще й звънна, на Мишленцето нямам, ако някой го има да й се обади, те сега нали са ергени, не вярвам да откаже...

# 224
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ето ме бре. Не пиша по рано защото в работата имам рестрикции и нямам достъп до форума.
Мога и в сряда, така че...

СРЕЩА, СРЯДА, 14.07, 18,30ч., Класик

1. Миринда
2. Гея (тя вече се нави  Joy)
3. Дрина (тука съм)
4. Спокойната
5. Зори
6. Ло и Ема
7. .................


Спамнах с един смс Ивон, Ло, Мишленцето, Надина, Верчето, Уасп и Криша. Сега чакам потвърждения.

И те не закъсняват... Ло ще дойде с Ема.

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 20:19 от Drina

Общи условия

Активация на акаунт