"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 335
  • 729
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 494
Здравейте, милички, само да се запиша, че нямам никакво време  = Hug

Аз да оставя децата за повече от 2 часа няма на кой  Crazy

Чакам с нетърпение 14.08 - пътуваме за Варна, поне мама малко да ми помага и да ги видя, че ми липсвааааааааааат ужасно  Confused

Целувам ви, отивам да сготвя нещо  Hug

# 391
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Меги ще поостанете ли във Варна? Да вземем да направим една Софийска инвазия - аз, Танчето, ти...

Светле разгеле, ашкосум... а за зеленото не ми прави впечатление. Важното е че си ти и че си тук!

# 392
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добрю ютро!

Ей ама най накрая да се поразпишете малко повече!

Светле зеленото е прекрасно, но синьото си ти отива май повече. или просто навик!  Hug
Апропо давайте да я пълним тази дупка и отново всичко да е наред!

Ся аз като дърта кюкарка, ама пак си имаме рожденничка - Манди Портокалова! Честит да ти е - много здраве, щастие и късмет. Успех в живота и безкрайна любов от всички около теб!

# 393
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Marinke - Mandarinke Chestit Rojden Den! Da si mnogo zdrava, stastliva I obichana!

I az imam povod. Mama I tate praviat dnes 41 godini semeen jivot. Da sa mi zdravi I vse taka blubeni! Imam nai-strahotnite roditeli!

Hubav den momicheta!

# 394
  • Мнения: 1 930
Добро утро!

Егати раздвижването - много сте активни Laughing




Мандариноуууу,
да си жива и здрава,
много щастлива,
все така умна и красива,
да продължаваш да бъдеш любовната муза на Иван,
да се разтапя винаги, когато си до него
и ви пожелавам да сте много влюбени!


Тъй като си млада и зелена, трябва да послушаш съветите на по-възрастните в този форум, включително и на кака си Гея Naughty

Ади, да са ти живи и здрави родителите!
Пожелавам им дълъг семеен живот!



Аз ви благодаря за милите думи.....аха да понадигна гребен и все нещо гадно - тип помия се изсипва от някъде. Тюх и живота му......
Айде да е хубав тоя ден - пък макар и дъждовен  Heart Eyes

# 395
  • Мнения: 439
Добро утро!
никой не сервира кафе,а аз "умирам" за едно Tired


Ади,да са ти живи и здрави още дъъъъъъъълги години най-страхотните родители!
Манди Честит Рожден Ден!  bouquet

Кламерита лимонена къде се покри пак?! newsm78
Пламенаа,Пламенааааааааааааа!

Боги,как си днес?

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 11:13 от bella_

# 396
  • Варна, България
  • Мнения: 730

Мандаринка, честит рожден ден!
Ентусиазмът и смелостта, присъщи на младостта, нека не те напускат!
Да се чувстваш спокойна и обичана!


Ади, честита годишнина на мама и татко! Да са здрави заедно до дълбоки старини!
Меги, радвам се, че писа! Може да си спретнем срещичка заедно с Танчето и Ади.  Grinning
Зори, хубаво е, че сте успели да покатерите Пирин! Скоро ще сте заедно с дечурлигите - сега се радвайте на момента!
При нас нали бабите са ни в града и не можем да се "отървем" за повече от 1-2 дни от Малчо. Не ходят по почивки, или пък не искат да носят отговорност за дете (казано в прав текст), така че и вариант да ги изпратим заедно някъде няма.

Дилянче, все още ми се бърка стомаха, но ще се оправя! Ако бях сигурна, че не съм бременна, щях да мисля, че съм в най-гадния период в началото.

Страхил скоро ще заминава (на 19). По време на почивката ни ще трябва да пътува за интервю в София за виза за Щатите.

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 15:36 от voltage13

# 397
  • София
  • Мнения: 4 578
Манди, ЧРД!!! Бъди все така усмихната, животът ти да е низ от приятни изненади, много обич.

# 398
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ади, още дълги години щастлив семеен живот пожелавам за родителите ти, а пък и за вас!   bouquet

Гео я вземи и се стегни  Naughty Помисли, че живота е един и няма време за "помия". Прегръщам те силно и дай да помагаме с каквото можем! Нека има рози по пътя ти, а не бодли.

Зори браво на вас. Исссссссссссскаааааааааам и аз!

Айде Бини виждам те. Разпиши се..как я карате вие?

# 399
  • Мнения: 1 440
Здравейте,момичета!
Немога да не се появя на такъв хубав ден!
ЧЕСТИТ РОЖЕД ДЕН,МАНДАРИНКА!
БЪДИ ВСЕ ТАКА КРАСИВА,ВИНАГИ УСМИХНАТА,МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!

АДИ,ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОДИТЕЛИТЕ И ДА БЪДАТ ВСЕ ТАКА ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО!
Гея,пожелавам ти много бързо да излезеш от "дупката"!Изглежаш страхотно,ти си една прекрасна жена и много мъ кефиш!
Ние сме добре.Децата са си в къщи,отказах се да ги водя на дежурна детска градина.Когато съм на работа ги гледа моя приятелка,пък и не всеки ден съм дневна смяна.Снимки съм качила във фейса,който не ги е гледал,може да погледне.
Не ми остава много време за писане,но ви чета редовно.
Обичам ви!

# 400
  • Мнения: 2 282
Мандиии!!! Честито! Любов, интересен и пълноценен живот... а, и здраве, естествено! Да правиш нещата, които ти носят радост, и да си мноооого щастлива с тези, които обичаш!

# 401
  • Мнения: 2 433
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАНДАРИНИЧ!ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ!!!ДА СИ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА ЧАРОВНА И ДИВА! ЗАРЕЖДАЩА С ЕНТУСИАЗЪМ И УСМИВКИ!!!!

Сега да се оплача ...то мойте несгоди с телефона край нямат...
След като преди 2-3 седмици ми се счупи нокията...ей така докато говорех загуби ума и дума....вчера успях да загубя новият си телефон...и по лошото е че някой го намери. Паднал е вероятно докато съм слизала от колата... после като се усетих... "Телефона на абоната е изключен или е извън обхват..."  #Cussing out И това е на ранчото. Дето минават най-много 10-15 човека на ден.Но се е случило.. и то в неподходящи ръце. Разпитах комшиите , ама не са го виждали. Наложи се да си блокирам картата и да ми извадят днес нова в М-тел. Хубаво е че поне номера се запазва при тези процедули. Лошото е че нямам нито един номер. Нито един!!!!Нито на търговци, нито на приятели , нито на колеги с които работя. УЖАС!!!!!
Та!!! Tired Нямам и вашите телефони дами. Затова моля на ЛС да ми ги изпратите да си ги въведа на ново.  Praynig

# 402
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ееее Юли стига бе... егати скапаната работа. Ти не си ли правиш бекъп на телефоните? Аз понеже съм го преживяла и поне веднъж месечно си ги ъпдейтвам. Последния път без да искам си изтрих целия телефон и добре че ги имах на файл.
Поискай си разпечатка от Мтел на телефонните разговори. Вярно там не пише кой телефон на кого е, но все някои можеш да възстановиш по памет.

Иначе това за човешката лошотия... какво да ти кажа. Свят голям, хора разни.
Майка си загуби телефона и една жена го намерила. Дала го на сина й, който се оказа полицай в Пирогов. Върнаха й го след два часа. Да не ти казвам, че не беше разбрала, че го е загубила.

Аз таковата да те питам какво ще правите на 21 август? Че мислим да минем край вас евентуално... да обядваме примерно.

# 403
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Dobro utro pospalanki.
Pocherpete se koi kakvoto obicha za zdraveto na kaka vi Drina, kojato dnes se podmladiava s edna godina.

Hubav den! Obicham vi momicheta!

# 404
  • Мнения: 391
Ади, честит рожден ден! Много здраве ти желая, щастие и усмивки![/size]

Манди, да си жива и здрава, много късмет и щастие![/size]

Общи условия

Активация на акаунт