"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 317
  • 729
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 930
въй писали сме успоредно май, а Mr. Green
аз ида с мента, кафе нещЪ, ша седна на стола отсреща, ама да не препича много Mr. Green








Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 15:38 от Гея

# 571
  • Варна, България
  • Мнения: 730
въй писали сме успоредно май, а Mr. Green
аз ида с мента, кафе нещЪ, ша седна на стола отсреща, ама да не препича много Mr. Green

Ша са скрием в гората, ментата е важната

# 572
  • Мнения: 1 930
абе ей....ша ви пердаша...къде си заровихте главите...аз само денем съм на линия, няма кьорав човек обаче, то бива, то може  newsm66

# 573
  • до морето
  • Мнения: 208
Ехо здравейте !

Волтажче искам и аз на това местенце с ментичка от Гея и по възможност само по женски и без деца  Mr. Green

Честит рожден ден на Ели и на Ивчето !

Облаче честита ви годишнина!Много любов ви желая и дълги години семеен живот пълен само с радостни събития.И да се радвате заедно на правнуци  Hug
Задачката -закачка я реших ,но след петминутно мислене   Crazy ако ме назначават на работа в Япония съм готова  Mr. Green
Приятна почивка ти желая и не си давай много зор с тренировки.Зная ,че си много подготвена и ще го вземеш изпита без много усилия  Heart Eyes

Гледам пак съм пропуснала срещата във Варна и не можах лично да се запозная с Дринка и фемили за което много ме е яд.Но поне ви се радвам на снимките .И се на дявам на следващата да присъствам.

Аз се позагубих ,но така е при нас ,работата е най-много август.
За капак Викито се сдоби с  гнойни тапи на сливиците ,втори ден пие антибиотик и продължава да вдига Т ooooh!.Докторът  УНГ каза ,че е желателно на есен да и махнем сливиците.Моля които има опит да каже ,че сега съм в голяма чуденка кое е правилното решение .

Волтажче голямо преживяване сте имали в басейна ,добре ,че си реагирала бързо.И Викито ми направи един подобен номер, но в морето .Но като гледам май всички деца са всезнаещи и дума не може да им се каже.

zoroto бързо оздравяване на дечицата ,че да могат да се къпят в басейна на ранчото.
и честита ти племенничка ,много да ви радва .

klamerche колко хубаво прозвуча да ти носят кафето в леглото  Grinning .И браво на малката принцеса ,само успехи и желая  Heart Eyes

Чао от мен ,целувки на всички  Hug

# 574
  • Мнения: 5 289
Привет на всички в този късен час  Laughing!

Завърнахме се доволни и щастливи, и безкрайно изморени  Grinning. Чета ви и като намеря повече сили, ще пиша и снимки ще приложа  Blush.

Поздрави на всички пропуснати от мен рожденички!


# 575
  • Мнения: 1 930
Ауууу, ама каква активност  Shocked,
ма моля ви не се бутайте, недейте да се надпреварвате за кафето, аз още смуча от чая на Валетката от снощи.
 Света, уелкъм  Hug........чакам разкази и снимки!

Чух се с Мириндето - тя е  на село, с децата, на спокойствие, почива се и се радва на живота.
Праща ви поздрави!
Говорихме си за общонационален октомврийски рожден ден в началото на ноември- 5 години!

имам купища работа и бумаги Close......
Форката е командировка в Бургас, ще спи в хотел, с колежка Twisted Evil, на 27 години.
Ах...лелелелелеле...дали да се притеснявам newsm78

# 576
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Дзаааааааааааак!



Света, добре си дошла! Надявам се, че си изкарала незабравимо лято и чакаме разкази, снимки и т.н.
Светле, дано не ги настанят и в една стая!  Crazy
Като чета напоследък му изпиваш соса, надали ще има желания за разни там 27-годишни  Wink

Роси, хубаво е, че писа! Бързо оздравяване на Вики!

За общонационален РД съм за.
Ще ходя на обяд  Mr. Green

# 577
  • Мнения: 1 930
Ауууу, на това ще му изям бузаните.....очарователна е  Heart Eyes

Боги, в 2 единични стаи са (уж).....

ахххх, как се ядосвам......по-скоро притеснявам

# 578
  • Мнения: 439
Давай телефона на Форката ще го поканим у нас да го пазим от 27 годишната... Twisted Evil
Света,добре си си дошла,тъкмо вчера се сетих за теб...и аз чакам разкази и снимки!

Васката от вчера се оплаква от болки в гърлото,а днес е и със сополи Tired...дано да е настинка и бързо да се оправи!
чувам обаче,че в Бургас се разхожда някакъв подобен вирус! #2gunfire Tired

отивам да готвя "Кебап по камчийски"  chef
за общонационална съм За,но е много,много рано да се каже!

# 579
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Давай телефона на Форката ще го поканим у нас да го пазим от 27 годишната... Twisted Evil
[
Това е то - приятел в нужда се познава! Че и мъжа ще ти пази!  Crazy

Васката да оздравява бързо!
Дилянче, дай рецептата, плс, че аз каквато съм готвачка...  Mr. Green

Светле, бузанката ти я пожелавам да си я имаш скоро!

# 580
  • Мнения: 439
ааа той Геша ще го пази те нали се знаят от гостуването ни в София Mr. Green
бузанката и аз я пожелавам и то не само на Светлето Wink


Кебап по камчийски



Необходими продукти:

1 кг свинско месо,  3-4 домата, 5-6 кисели краставички, 2 моркова, 2-3 глави кромид, 1 ч.ч. червено вино, червен пипер, 1-2 с.л. брашно, сол, магданоз, олио;

Начин на приготвяне:

Месото се измива със студена вода, обезкостява се, нарязва се на ивички и се задушава в мазнина заедно с дребно нарязания лук и морковите. След като се изпари водата, се прибавят нарязаните на ивички кисели краставички, червеният пипер и доматите. Добавят се виното и брашното. Ястието ври до готовност. Готовият кебап се посолява.

Бон Апети! Heart Eyes

# 581
  • Мнения: 1 930
Давай телефона на Форката ще го поканим у нас да го пазим от 27 годишната... Twisted Evil
[
Това е то - приятел в нужда се познава! Че и мъжа ще ти пази!  Crazy

Васката да оздравява бързо!
Дилянче, дай рецептата, плс, че аз каквато съм готвачка...  Mr. Green

Светле, бузанката ти я пожелавам да си я имаш скоро!

Благодаря ти, Боги, ама то с таз колежка....да си търся нов оплодител Mr. Green......
Между другото, май изпуснах овулацията и тоя месец......

Дилянче, като го вземете у вас, катинар да му туриш, че утре с нея пак ша се връща Twisted Evil
 и престани с тея рецепрти , че клавиатурата се напълни с лиги

# 582
  • Мнения: 2 282
то не беше ароматна лимонада, то не бяха вкуснотии....

а аз загубих малко време в зяпане из нета и се замечтах да си пия лимонадата някъде на зелено, седнала в такъв хамак...

# 583
  • Мнения: 439
Трудно ми е да избера...май,върху който и да се метна няма да сбъркам!
Облаче,все не остава време да напиша... много,много се радвам,че всичко е наред във ваЩа къща!Все така да е и занапред!
...по нашия проблем пу пу пу нещата стават все по-добре пу пу пу...вече не ме търси и не иска гушкане на гърнето,сяда си сам,е не я върши всеки ден работата,но и това ще стане! Hug

Светле,като се чуете кажи му,че ще излизаш по женски довечера Wink

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 16:03 от bella_

# 584
  • Мнения: 2 433
влзам за бърже само
трябва ми малко помощ за реклама по радиото за Кламерчето.

Обаче нищо не измислям интересно!!!!

Общи условия

Активация на акаунт