"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 254
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Геооооооооо и да викаш и да невикаш все тая. Ние продължаваме трескавиите ремонти и правенето на зимнина.   Sick       Реве ми се снощи пак легнах в 1 и сутринта в 5невярвах, че трябва да ставам за работа. Заспах в маршрутката и подминах красно село та после и пеша походих. Съжалявам за госпожата ви!

Белла  Hug за баба ти знам каквое и моят старец се предава вече, ама аз го непускам.

Много има какво да ви пиша и на останалите, но нямам сили... ОБИЧАМ ВИ и като се освестя ще пиша пак!  Hug

# 706
  • Мнения: 439
Аз още си сърбам кафето,така че добро утро! Wink
Светле,съжалявам за госпожата на Преси,да почива в мир жената!
...може сега да дойде някоя хубава какичка и Преси да е доволен!
да го нацелуваш от мен много!
и моля те да се погрижиш за заглавието на новата тема...ти си човека! Hug Heart Eyes
всъщност аз не се натискам да я пускам,ако иска някой друг...
Боги,съчувствам ти и те разбирам...и на мен често ми минават такива мисли през главата...представям си веднага хубави неща...виждам го голям и такъв какъвто ми се иска да бъде...представям си разни хубави ситуации...пък ще видим живот и здраве!
за градината и аз очаквам подобни "драми" добре,че трябва да пресечем една улица и сме там!ще видим!
Ади,чакам да почерпиш! Grinning
Нинка,верно само чете и не пише...хайде мацка!
Облачето не се ли завърна вече?! newsm78
Кламеритаааа!

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 12:16 от bella_

# 707
  • Мнения: 1 930
тема:
"Обсъждане на дата и място  за общонационален 5ти рожден ден!"


Дата , място и час на провеждане:

09.09.2010 - Познатия ни  "Класик" - 18.30 ч.

Резервацията е на името на Светла Белберова

# 708
  • Мнения: 439
Миме(mmz),как си? Hug

тема:
"Обсъждане на дата и място  за общонационален 5ти рожден ден!"


Дата , място и час на провеждане:

09.09.2010 - Познатия ни  "Класик" - 18.30 ч.

Резервацията е на името на Светла Белберова
за Класика разбрахме...а заглавие мислиш ли,а?

# 709
  • Мнения: 1 930
Миме(mmz),как си? Hug

тема:
"Обсъждане на дата и място  за общонационален 5ти рожден ден!"


Дата , място и час на провеждане:

09.09.2010 - Познатия ни  "Класик" - 18.30 ч.

Резервацията е на името на Светла Белберова
за Класика разбрахме...а заглавие мислиш ли,а?
а бой де.....а вие да се почешете по тиквите..........

# 710
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, мили дами  Hug!
Белла, благодаря, добре съм - не без твоя помощ  Hug! Радвам се на живота и слънцето, мисля позитивно и съм в свежо настроение. Надявам се баба ти да се посъвземе и да бъде по-дълго време с вас. Винаги е мъчно за толкова близки хора, а и ако си имал и незабравимо детство край тях, е много мъчно. Онази вечер преди да заспя си спомнях моето детство, ваканциите при бабите и дядовците, когато бяха живи всички (сега само една баба ми е останала), много приятно и топло чувство.
Гея, съжалявам за госпожата на Преско, да почива в мир! Иначе, се радвам, че сте завършили ремонта и ви е новичко и хубаво вкъщи!
И аз се чудя откъде по-евтино да подновя гардероба на Преслава. В нашия квартал има магазин за стари колекции на "Колев и Колев" на що-годе сносни цени, та снощи и купих едни обувчици тип балерина на госпожицата и тя е супер доволна, защото са и розови  Wink, тя си ги избра. Ама дадох 40 лв за тях, като знам колко ще ги носи, ме заболя сърцето малко, но пък и доставих удоволствие, че ще е "с най-хубавите обувки"  Laughing. Купих и и един костюм туника с клинче за 18 лв и снощи беше щастлива. Тази вечер планирам да отидем до микромагазини "Липненски", че и там има добри находки понякога и утре ще докладвам. Апропо за обувките, като я видях снощи колко много им се кефи се сетих за "Секса и града" и си зададох въпроса "още от малки ли момиченцата лудват по дрехи, обувки чанти?". Поне при Преси е така.
Вирусът го преборихме, но го изкарахме всички за по един ден, та на финала на почивните дни, в понеделник, всички бяхме ОК.

# 711
  • Мнения: 439
Здравейте, мили дами  Hug!
Белла, благодаря, добре съм - не без твоя помощ  Hug! Радвам се на живота и слънцето, мисля позитивно и съм в свежо настроение. Надявам се баба ти да се посъвземе и да бъде по-дълго време с вас. Винаги е мъчно за толкова близки хора, а и ако си имал и незабравимо детство край тях, е много мъчно. Онази вечер преди да заспя си спомнях моето детство, ваканциите при бабите и дядовците, когато бяха живи всички (сега само една баба ми е останала), много приятно и топло чувство.
Ако знаеш колко се радвам да прочета това...продължавай в същия дух!  Wink Hug
много целувки на къдравелка! Heart Eyes
...не знам за момиченцата не мога да кажа,но  Васката вече си има собствено мнение за обличането...вчера категорично заяви,че иска да облече ония дънки дето му стоят супер и е като пич Joy...а винаги съм мислила,че везните трудно правят избор,поне засега и поне в това отношение няма никакви колебания! Grinning
Боги,одеве забравих нещо важно...поздравления за Сами...наистина си отглеждаш вундеркиндче! Heart Eyes


чеша,чеша,чеша...ама за сега нищо!

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 13:36 от bella_

# 712
  • Мнения: 439
днес няма отърване от мен Mr. Green
ама вижте какво набарах току що:


как да не ви го споделя Grinning
рецептата тук:
http://www.kulinarno-joana.com/2009/08/peach-pie/

# 713
  • Мнения: 391
Аз влизам само да ви пиша, че утре отпадам за срещата. Много съжалявам, исках да се видим, но шефката ще ни събира и няма как. Тя даже искаше днес, но заради мен го отложи за утре, че довечера сме на изпит по английски. Стискайте палци, че изобщо не сме чели с мъж ми, а и за 1 месец почивка, всичко сме забравили.
После ще ви чета, че сега ми е много натоварено, колегата ми е отпуска и съм сама в офиса.

# 714
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Дилянче, я бой де с тези вкусотии!   Wink
Изглежда превъзходно.
Аз изкарах 7 дена на сироп с малки прегрешения и съм - 4 кг, но има още много  какво да се желае. Ще си запазя рецептата за после.

Цитат
Боги,съчувствам ти и те разбирам...и на мен често ми минават такива мисли през главата...представям си веднага хубави неща...виждам го голям и такъв какъвто ми се иска да бъде...представям си разни хубави ситуации...пък ще видим живот и здраве

И аз като си мисля (най-вече за Сами) някакви негативни неща, гледам веднага да обърна и да помисля за нещо хубаво.
Миме, и за те прегръщам силно и ти пожелавам кураж! Много се радвам за теб!  Hug

Сами не е суетен, няма особено предпочитание за дрехи, но като му купя нещо с някой любим филмов герой се радва много. Все пак явно има значение.  
Облачето се завърна - днес за малко беше в скайп, но ще я оставя тя да разказва.
Ели, стиснати палчета!
Благодаря за думите за Сами- аз не го възприемам като вундеркинд, просто наистина ме изумява понякога.

# 715
  • Мнения: 439
чак ме е срам да го напиша,ама Гея да не каже,че не се старая:
"Златна есен е-любим сезон,в очакване сме на незабравимият ОКТОМВРИйски Big купон!"
приемам критики и поправки всякакви...
Embarassed

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 14:47 от bella_

# 716
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Белисима днес си неузнаваема направо!
Заглавието ме кефи  newsm10
А за вкусотииките направо немам думи... Аз пак съм на диета нещо тез кила се покачват главоломно нагоре... Confused чудя се какво да правя ударех 60  ooooh!

# 717
  • Мнения: 1 930
Белисима днес си неузнаваема направо!
Заглавието ме кефи  newsm10
А за вкусотииките направо немам думи... Аз пак съм на диета нещо тез кила се покачват главоломно нагоре... Confused чудя се какво да правя ударех 60  ooooh!

Нино, искам да те видя как си в 60 кила Mr. Green

Беланда.....виж кво можеш, а, видя ли...знаех си......

# 718
  • Мнения: 439
Благодаря ви за поощрителните думи,но сериозно трябва да се пипне още малко...тромавичко е!

Нино, искам да те видя как си в 60 кила Mr. Green
и аз Mr. Green Hug


"Беланда" хм,това ми прозвуча,като нещо средно между марка за салфетки и тоалетна хартия... Crazy Twisted Evil

снощи някой обеща днес да ни спами от телефона...Адииииии!
Надето и то къде се покри?
айде стига толкоз за днес от мен,че сама не мога да се трая!
аривидерчи!
Heart Eyes

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 14:51 от bella_

# 719
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Благодаря ви за поощрителните думи,но сериозно трябва да се пипне още малко...тромавичко е!
щом искаш, ето предложение  Wink
"Златна есен е-любим сезон, предстои незабравимия ОКТОМВРИйски купон!"

Общи условия

Активация на акаунт