Проблем с кръвното

  • 911
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравеите моми4ета от няколко месеца имам проблем със кръвното .Пиех хап4ета за нервите и за гушата но ги спрях просто не се 4уствах добре .Напоследак кръвното ту ми е ниско и след половин 4ас ми е високо постоянно ми е замаено и не се 4уствам добре.Незнам към кого да се обърна ако някои му се е слу4вало да ми пише моля ви

# 1
  • Мнения: 41
Пийвай си кафенце за ободряване!

# 2
  • Мнения: 75
Много ми се иска но ми става по зле

# 3
  • Мнения: 2 482
Когато са налице проблеми с хормоните, става точно така-кръвното налягане силно варира. Може би не е трябвало да спирате хапчетата за гуша. Обърнете се към ендокринолог и направете хормонални изследвания.

# 4
  • Мнения: 75
Благодаря

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 440
За кръвното може да пробваш с чеснови капсули.Регулират го.Могат да се вземат  при ниско и при високо кръвно.Само ,че когато е ниско се приемат вечер.

# 6
  • Мнения: 75
ще пробвам ве4е каквото ми кажат защото ми е писнало постоянно да ми е лишо

# 7
  • Мнения: 2 482
За кръвното може да пробваш с чеснови капсули.Регулират го.Могат да се вземат  при ниско и при високо кръвно.Само ,че когато е ниско се приемат вечер.

Двупосочно действие на чесъна? Това е абсурдно. Май той сваляше кръвното налягане.

# 8
  • Мнения: 75
Да и аз така съм 4увала

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 440
Да уточня.Благодарение на серните съединения чесънът намалява кръвното налягане.При това трябва да се подчертае ,че той намалява само повишеното кръвно налягане ,без да оказва влияние върху нормалните стойности.Разбира се има и изключения.Това имах предвид.Това със сигурност се отнася за чесновите капсули които вземаме вече трета година.Направена е и консултация със специалист .

# 10
  • загубено
  • Мнения: 6 541
Да не си спряла хормоните сама.
Те се спират постепенно по схема.
Консултирай се с лекар.
Аз имах проблем с кръвното,
но преди лечението.

# 11
  • Мнения: 75
Да не си спряла хормоните сама.
Те се спират постепенно по схема.
Консултирай се с лекар.
Аз имах проблем с кръвното,
но преди лечението.
Не не съм ги спряла сама пиех по 4 хап4ета метизол сега само по едно но не боли глава ами ми замаено постоянно направо незнам какво да правяТова е ад неиздържам ве4е

# 12
  • загубено
  • Мнения: 6 541
Отиди си направи изследвания,и после на лекар.
Аз бях така с кръвното и замаяност но с лечението премина.
Много е гадно наистина.
Не го отлагай,че става по зле после.

# 13
  • Мнения: 75
ще отида защото неиздържм

# 14
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, слушай лекарите си...

Общи условия

Активация на акаунт