Son bahar - Любов назаем - Тема 16

  • 19 685
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 757
За поетесите  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 16
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Уауууууууууууу...вече сме в нова тема... Shocked
Якшамлар пичолар! Hug Hug Hug Hug
Нема да раздавам китки, че ми увехнаха. Laughing

Така, сега да се изходя компИтентно по темата, че после нема да ме има.( Ще гледам до нощите "Непоправима")
Готина серия... Mr. Green Тази серия доказа колко не е права Маца. През целото време мига кат плъх у брашно и место не си намери зарад кончината на Мерве. Имах чувството, че трудно гледаше Галката в очите...(чеки да се скрием под стола, че ще фърчат камъни по мене... newsm43)Ама той нали е ПИЧ...определи дата за сватбата...(Све... Mr. Green), ще я вземе нищо че е проклета. Даже и клетвите й стигат обектите.
Верена е голема фога...как наби оня  Joy Joy Joy Гюлшен и тя щура.
Кемал определено върви в полужителна посока и това много ме радва. Обаче как се промени Саадетин...намери оправдание да цуне на Мелек парекята. Ама онова зло и се не дава...хахаха сега докога ли ще му трови живота? Но, нека му е, заслужава си съдбата.
Най готината сцена за мене беше когато Гальо изнасяше лекция по икономика на Керем. Много бяха готини. Направо изпаднах в умиление. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Това мнение си е мое и не ангажирам никого с него. Naughty
Сори за дългия пост, но нали ще се изходя само веднъж...ПРОСТЕНО МИ Е.  bowuu bowuu bowuu

# 17
  • Мнения: 823
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Белл-чето е винаги готова
пак е сътворила тема нова!
Темичката цяла грее
всичко, всичко в нея пее-

снимчици- прекрасни, актуални,
инфо за героите ни специални,
клипчета от филма има тук,
музиката също- ех, вълшебен звук!

Благодарим ти Белл-че- работливке,
миличка любима дружке!
За теб са, мила, всичките цветя,
що раснат тук на нашата земя!

   Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose Flowers Rose Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Благадаря ти Бризче, супер си  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Благодаря и на всички виртуални дружки- newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 18
  • Мнения: 36 757
Мъжките майки!!!!! Гледайте и се учете!!!!!!!! Добре че е капитана - романтичен човек с поетична душа, че озъптява Гюлшен. Ревността на мъжките майки. Двете жени в живота на един мъж - майката и любимата жена во веки веков са съперници.

# 19
  • Мнения: 10 811
Уауууууууууууу...вече сме в нова тема... Shocked
Якшамлар пичолар! Hug Hug Hug Hug
Нема да раздавам китки, че ми увехнаха. Laughing

Така, сега да се изходя компИтентно по темата, че после нема да ме има.( Ще гледам до нощите "Непоправима")
Готина серия... Mr. Green Тази серия доказа колко не е права Маца. През целото време мига кат плъх у брашно и место не си намери зарад кончината на Мерве. Имах чувството, че трудно гледаше Галката в очите...(чеки да се скрием под стола, че ще фърчат камъни по мене... newsm43)Ама той нали е ПИЧ...определи дата за сватбата...(Све... Mr. Green), ще я вземе нищо че е проклета. Даже и клетвите й стигат обектите.
Верена е голема фога...как наби оня  Joy Joy Joy Гюлшен и тя щура.
Кемал определено върви в полужителна посока и това много ме радва. Обаче как се промени Саадетин...намери оправдание да цуне на Мелек парекята. Ама онова зло и се не дава...хахаха сега докога ли ще му трови живота? Но, нека му е, заслужава си съдбата.
Най готината сцена за мене беше когато Гальо изнасяше лекция по икономика на Керем. Много бяха готини. Направо изпаднах в умиление. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Това мнение си е мое и не ангажирам никого с него. Naughty
Сори за дългия пост, но нали ще се изходя само веднъж...ПРОСТЕНО МИ Е.  bowuu bowuu bowuu


Разгеле ,Зизке newsm10  love001

# 20
  • Мнения: 823
Много неща ми се изясниха в този епизод, аз едно съм си мислила, то друго изила, ама важното е че разбрах  Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 21
  • Мнения: 10 811
Мъжките майки!!!!! Гледайте и се учете!!!!!!!! Добре че е капитана - романтичен човек с поетична душа, че озъптява Гюлшен. Ревността на мъжките майки. Двете жени в живота на един мъж - майката и любимата жена во веки веков са съперници.
Малееееее, ooooh! и аз ще ставам свеки някой ден Joy Joy Joy и кат се замисля май
мязам на Събка  Peace newsm78.....Майки пазете щерките си hahaha hahaha hahaha

# 22
  • Мнения: 36 757
Много неща ми се изясниха в този епизод, аз едно съм си мислила, то друго изила, ама важното е че разбрах  Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Сподели и с нас.

# 23
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Уауууууууууууу...вече сме в нова тема... Shocked
Якшамлар пичолар! Hug Hug Hug Hug
Нема да раздавам китки, че ми увехнаха. Laughing

Така, сега да се изходя компИтентно по темата, че после нема да ме има.( Ще гледам до нощите "Непоправима")
Готина серия... Mr. Green Тази серия доказа колко НЕ Е права Маца. През целото време мига кат плъх у брашно и место не си намери зарад кончината на Мерве. Имах чувството, че трудно гледаше Галката в очите...(чеки да се скрием под стола, че ще фърчат камъни по мене... newsm43)Ама той нали е ПИЧ...определи дата за сватбата...(Све... Mr. Green), ще я вземе нищо че е проклета. Даже и клетвите й стигат обектите.
Верена е голема фога...как наби оня  Joy Joy Joy Гюлшен и тя щура.
Кемал определено върви в полужителна посока и това много ме радва. Обаче как се промени Саадетин...намери оправдание да цуне на Мелек парекята. Ама онова зло и се не дава...хахаха сега докога ли ще му трови живота? Но, нека му е, заслужава си съдбата.
Най готината сцена за мене беше когато Гальо изнасяше лекция по икономика на Керем. Много бяха готини. Направо изпаднах в умиление. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Това мнение си е мое и не ангажирам никого с него. Naughty
Сори за дългия пост, но нали ще се изходя само веднъж...ПРОСТЕНО МИ Е.  bowuu bowuu bowuu


Разгеле ,Зизке newsm10  love001
newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09

# 24
  • Мнения: 36 757
Мъжките майки!!!!! Гледайте и се учете!!!!!!!! Добре че е капитана - романтичен човек с поетична душа, че озъптява Гюлшен. Ревността на мъжките майки. Двете жени в живота на един мъж - майката и любимата жена во веки веков са съперници.
Малееееее, ooooh! и аз ще ставам свеки някой ден Joy Joy Joy и кат се замисля май
мязам на Събка  Peace newsm78.....Майки пазете щерките си hahaha hahaha hahaha


Ти затова ли я подкрепяш безрезервно. Гледай какво прави Гюлшен и не го прави. Вредно е за здравето hahaha hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 10 811
Момичета гласувахте ли ? newsm78
Аз избрах 2 опция- Галката избега кат мишок!!! Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 36 757
Уауууууууууууу...вече сме в нова тема... Shocked
Якшамлар пичолар! Hug Hug Hug Hug
Нема да раздавам китки, че ми увехнаха. Laughing

Така, сега да се изходя компИтентно по темата, че после нема да ме има.( Ще гледам до нощите "Непоправима")
Готина серия... Mr. Green Тази серия доказа колко не е права Маца. През целото време мига кат плъх у брашно и место не си намери зарад кончината на Мерве. Имах чувството, че трудно гледаше Галката в очите...(чеки да се скрием под стола, че ще фърчат камъни по мене... newsm43)Ама той нали е ПИЧ...определи дата за сватбата...(Све... Mr. Green), ще я вземе нищо че е проклета. Даже и клетвите й стигат обектите.
Верена е голема фога...как наби оня  Joy Joy Joy Гюлшен и тя щура.
Кемал определено върви в полужителна посока и това много ме радва. Обаче как се промени Саадетин...намери оправдание да цуне на Мелек парекята. Ама онова зло и се не дава...хахаха сега докога ли ще му трови живота? Но, нека му е, заслужава си съдбата.
Най готината сцена за мене беше когато Гальо изнасяше лекция по икономика на Керем. Много бяха готини. Направо изпаднах в умиление. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Това мнение си е мое и не ангажирам никого с него. Naughty
Сори за дългия пост, но нали ще се изходя само веднъж...ПРОСТЕНО МИ Е.  bowuu bowuu bowuu

ЙЕС. Напълно споделям твоите мисли.  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 10 811
Зизкееееее, не се КОКОРИ мила ,че ша ти изкапят очите и немойш видя Галката hahaha hahaha hahaha
Най -накрая определи дата за сватбата. smile3521 smile3521 smile3521

# 28
  • Мнения: 36 757
Сабиха нарече Мерве приятелка newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 29
  • Мнения: 36 757
Какво става обаче с децата - особено Зейно. Мъка ми е за това момиче. То живее в постоянен стрес. Първия въпрос към майка й - защо се върнахте по-рано "пак ли има нещо да не сте се скарали".Докато умните се наумуват и лудите се налудуват в детската психика може да се получат необратими поражения.

Общи условия

Активация на акаунт