SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 51 969
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 0
вместо чашата-теб да целувам                  

Лелее, това е толкова хубаво... че чак... ох, няма да кажа какво... Crazy

  bdbaloni Дейна.. нека и тук ти пожелая нещо...

Не знам на колко ставаш днес... .. и не ме интересува даже...

Искам да ти пожелая:

 

И един  подарък специално за теб  Grinning
 Tada

Впрочем, Дейна, аз ще се включа направо за голфа .. и вечерта, разбира се, ще пием за твое здраве Purple Nurples  Mr. Green

# 481
  • Мнения: 0
Мили момичета, благодаря ви за стахотните пожелания и за готините виртуални подаръци, които получих!  bowuu

Стиховете в картинки от Галчето са върха,  bowuu  Hug  Peace Мерси за пожеланията на Импала и Стич, благодарско за подаръчето от Лорчето, за пожеланията на Изи (ох, нощите наистина се очртават горещи, че снощи ни протече климатика! Grinning Grinning и ще търсим майстори....), Лайла да се чувства добре дошла с нас на голф Wink и най-вече благодаря на всички вас за страхотните моменти, които преживявам всеки път като отворя темата ни тук и погледна какво сте писали, коментирали, публикували и т.н. Обичам ви! и заради вас се старая да намирам нещо ново, с което да запълваме времето до септември Simple Smile   bouquet  

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 15:43 от Dana_Scully

# 482
  • Мнения: 292
Скъпа Дейна,

  uraЧестит Рожден Ден и от мен   ura,
нека здравето да е винаги и неотлъчно с теб, Щастието да ти е най добър приятел, с късмета да вървите ръка за ръка и любовта да те закриля.

Ако можех да ти го подаря ..... ... за теб с най топли чувства

# 483
  • Мнения: 0
Поздрав за късния неделен следобед: http://www.youtube.com/watch?v=W3xVy3LyFiY&feature=player_embedded#!

# 484
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Благодаря, почувствах се лично поздравена на 0.21, знаеш защо Laughing
Момичета, напускам ви за една седмица, знам, че ще ви липсвам, колкото и вие на мен Joy. Ще  се върна по-загоряла (в смисъл със загар) и ще има да чета, да чета.  Hug

# 485
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 985
Честит рожден ден, Дейна! Всичко най-хубаво, любов и късмет!  bouquet

# 486
  • Мнения: 0
Момичета, на кой епизод сте от първи сезон или го изгледахте? Simple Smile
Аз имах доста работа и бях изоставила форума за мъничко, но лятото е така Wink
Лека свръхестествена вечер на всички!  Hug

# 487
  • Мнения: 3 818
Дейна, честит рожден ден и от мен, мила Hug
Пожелавам ти здраве и да си все така усмихната и позитивна  bouquet

# 488
  • Мнения: 0
Момичета, напускам ви за една седмица, знам, че ще ви липсвам, колкото и вие на мен Joy. Ще  се върна по-загоряла ..........и ще има да чета, да чета.
Приятно получаване на загар... или загаряне, както повече ти харесва. А ако се върнеш твърде "загоряла", момчетата пак ще са си тук, така че няма за какво да се тревожиш. Simple Smile Ще ги гледаме добре в твое отсъствие. Simple Smile)

Мерси на всички за пожеланията още веднъж. Simple Smile

Момичета, на кой епизод сте от първи сезон или го изгледахте? Simple Smile
На самия край на с1 съм, но последните 2 седмици съм поизоставила редовното гледане. През отпуската мисля да наваксам, пък и така ще ми останат повече епизоди за преговаряне, че лятото е дъъълго. Simple Smile Ти къде си?

# 489
  • Мнения: 0
Момичета, на кой епизод сте от първи сезон или го изгледахте? Simple Smile
На самия край на с1 съм, но последните 2 седмици съм поизоставила редовното гледане. През отпуската мисля да наваксам, пък и така ще ми останат повече епизоди за преговаряне, че лятото е дъъълго. Simple Smile Ти къде си?
[/quote]

Срам, не срам, ще си кажа, че не съм го започнала още Wink)
Тъкмо повече за гледане Simple Smile)) Embarassed
Аз съм по маратоните, един сезон го гледам по за 2-3 дни, така че сигурно в края на Август ще започна да наваксвам Wink) Нали 25ти беше датата на новия сезон?

# 490
  • Мнения: 0
Wink) Нали 25ти беше датата на новия сезон?
Да, на 25.09, живот и здраве, ще се събудим нетърпеливи още при първи петли.
Иначе хубаво си правши - и аз като подкарам един сезон ми е най-много за седмица, тъй че ще имам повече за наваксване.

Дами, не знам дали си спомняте, но тъй като Градинарките са в отпуск, та се налага аз да ви припомня, но днес (19.07) Джаред е рожденник и става на цели... 28 години (милия, как не се е родил с един ден по-рано, за да може да ми е батко точно с една година...) Simple Smile И по този повод, ще взема да ви поздравя с една малка негова фотосесия от страотни снимки, събрани от LiveJournal:
http://anastdean.livejournal.com/179941.html

 newsm59 newsm67 Честит рожден ден, Джаред!!  Two Hearts newsm59

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 23:35 от Dana_Scully

# 491
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Хайде, като главните ги няма, аз да почерпя за Джаред:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs100.ash2/38330_150 … 502_2220886_n.jpg

# 492
  • Мнения: 292
 newsm59 Джаред newsm59 Джаред newsm59 Джаред
Нека да ни радва оЩе дъъъъъъълги години с невероятното си .......  Blush ..... излъчване (кой зне какво си помислихте  Twisted Evil) на екрана.

П.П. Дейна , как е купона??????

Те не само градинарките се изгубиха, а ми и "подхлъзгвачката" .... Злата, къде сиииииииии ?????  Cry

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 08:50 от bicho malo

# 493
  • Мнения: 1
 newsm59 newsm59 Джаред.
Да живее дълги години и да ни радва с красотата си.
И ви поздравявам с това по този повод.

# 494
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 493
 bdbaloni на Джаред bdbaloni

Аз бих му пожелала да си остане винаги такъв веселяк и да запази тази детска шутовщина по-дълго в себе си Grinning

Очаквам Главната Градинарка да се яви с надлежно изготвена порграма за всеградинарските празненства  Grinning  Hug
Вярно, че вчера се почерпихме с много Пърпър Нърпъл покрай Дейна, но имаме сила и за днешното празненство  Mr. Green

Честит Ви празник, мили градинарки! Grinning  bouquet

Днес скъпите ми градинарки ще ми организират парти! Йее! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт