ПЛЕТКИ игриви, на няколко бири

  • 101 040
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 550
Превод от немски на схемата на додо:

празно квадратче - лицева бр.
квадратче с чертичка - опакова бр.
2\1 - 3 бр. се кръстосват наляво: 2 бр. се прехвърлят на помощна игла пред плетивото, следващата бр. се изплита налице, след това двете бр. от помощната игла се изплитат налице;
2/1 - 3 бр. се кръстосват надясно: 1 бр. се прехвърля на помощна игла зад плетивото, следващите 2 бр. се изплитат налице, след това бримката от помощната игла се изплита налице;
3/3 - 6 бр. се кръстосват надясно: 3 бр. се прехвърлят на помощна игла зад плетивото, следващите 3 бр. се изплитат налице, след това трите бр. от помощната игла се изплитат налице.

# 646
# 647
  • Варна
  • Мнения: 3
mar4elita,ако не престанеш да показваш модели на една кука,ще ми оплетеш едно болеро най-накрая,така да знаеш  Mr. Green И без това се научи,таман да задобрееш  Joy


Докато ти дойде реда,ще съм майсторка......... Crazy Crazy Crazy,че колкото проекти имам............. Thinking

# 648
  • Мнения: 1
Момичета, аз днес сефтосах паяжината и се изкушавам да ви я покажа в "търговски вид"
http://sisivas.snimka.bg/hobby/moite-pletiva-2009-2010.473417.19705542

Поздравления за всички които показаха нови плетива smile3501 smile3501

# 649
  • Мнения: 0
СИСИ - направо си №1 на плажа  newsm10

# 650
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Еее супер е! Избила си рибата  PeaceДа взема да си барна и за мен една, то излагация, плета за хората а за мен няма  Crazy
Каква ти е преждата? Аз имам дънково син Комфорт, а банските ми са син и жълт - сигурно ще си ходи  newsm78

# 651
  • Мнения: 328
Момичета, аз днес сефтосах паяжината и се изкушавам да ви я покажа в "търговски вид"
http://sisivas.snimka.bg/hobby/moite-pletiva-2009-2010.473417.19705542

Поздравления за всички които показаха нови плетива smile3501 smile3501
Леле, сигурно си обрала погледите на плажа! Супер е!!!!

янка милкова, много е готина жилетката! Одеалцето тип ентерлак ли е?

# 652
  • София
  • Мнения: 1 078
Момичета, аз днес сефтосах паяжината и се изкушавам да ви я покажа в "търговски вид"
http://sisivas.snimka.bg/hobby/moite-pletiva-2009-2010.473417.19705542

Поздравления за всички които показаха нови плетива smile3501 smile3501
Много е хубава! Това на вилка ли е плетено?

П.С. Благодаря на всички за посрещането.   bouquet

# 653
  • Мнения: 1
Честно да ви кажа, събрах погледите на плажа:
Лажах си на шезлонга под чадъра извадих си плетката и си плетох.........плетох
Когато разказвах на мои приятели какво съм правила на плажа, ме попитаха не ме ли е срам!
Познайте какво отговорих "Да ме е срам за това, че мога ?! Да се срамуват тези, които не могат!" 

# 654
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Честно да ви кажа, събрах погледите на плажа:
Лажах си на шезлонга под чадъра извадих си плетката и си плетох.........плетох
Когато разказвах на мои приятели какво съм правила на плажа, ме попитаха не ме ли е срам!
Познайте какво отговорих "Да ме е срам за това, че мога ?! Да се срамуват тези, които не могат!" 
Супер си  Peace

# 655
  • Мнения: 1 111
да, правилно си им отговорила , Сиси Вас...ама къде плажуваш ,бе жена, какви са тия легла и дивани на които са се излегнали там....аааа, и аз искам на диванчета   grinning039

Amelly,роклята на малката е разкошна   PeaceИ не се сърди,че някой писал,че не знае нещо!Аз какво да кажа,като на мен почти никога не ми се отговаря на въпросите  Mr. GreenТака поне като видя,че някой е писал,че не знае се успокоявам,че поне са ми видяли питанката  Laughing

и аз така се успокоявам или поне би ми се искало....не исках да коментирам за да не се задълбае отново в този спор, но искам да кажа, че мисля,че Амели направи този коментар, провокиран именно от моят коментар, че ми се подминават въпросите и не ми се отговаря и идеята в думите й е именно такава - "не отговарям,защото не бих била полезна", а не че някой е отговорил,че не знае и не може  и т.н. Peace

# 656
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Да се запиша при вас с едно скромно албумче.   bouquet
 
http://picasaweb.google.bg/savanna1972/HandMade#

Добре дошла сред нас! Имаш строхотни снимки в албума! Искам да те помоля да ми обясниш как си плела зеленото и бяло цвяте - виждала съм ги в списание Phildar върху една розова шапка, но понеже не разбирам френски нищо не мога да схвана. Мерси предварително!

# 657
  • Мнения: 1
Това е във Варна.

Да взема да ви организирам една плетаческа среща на диванчетата! newsm62
 
забравих да кажа: ако някой има нужда  от помощ и ми пише на лични ще му отговоря  без проблем

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 22:15 от SISI_VAS

# 658
  • Мнения: 149
Честно да ви кажа, събрах погледите на плажа:
Лажах си на шезлонга под чадъра извадих си плетката и си плетох.........плетох
Когато разказвах на мои приятели какво съм правила на плажа, ме попитаха не ме ли е срам!
Познайте какво отговорих "Да ме е срам за това, че мога ?! Да се срамуват тези, които не могат!"  
И аз те поздравявам за плетката на плажа! В днешно време такива гледки трябва да будят само възхищение, не възмущение, камо ли срам.
И да питам, каква е тази среща на диванчетата, дето искаш да я направиш?
На мен пак ми наближава да съм близо до Варна, та затова питам де, може да прескоча да се видим отново!

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 22:55 от temenuga2

# 659
  • Мнения: 1
http://sisivas.snimka.bg/hobby/moite-pletiva-2009-2010.473417.19705542
Теменужке ,там зад гърба ми  Simple Smile

В София обличат дрян, ние може да облечем една палма Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт