Отговори
# 15
  • Мнения: 1 354
Страхотна и много полезна тема! Ето и моят код за 5 $ отстъпка: ZUN338

Аз лично много се зарибих по сайта,благодарение на Пинко и момичетата тук  Hug

# 16
  • Мнения: 1 167
Bobka ти коя коластра даваш? Аз на нау и при нас действа разяждащо  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 652
И аз тук.

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 15:30 от I see you

# 18
  • Мнения: 1 354
Имаме ли нови намаления или промоции,тези дни ще поръчвам пак.

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 15:57 от *R*A*D*I*

# 19
  • Мнения: 127
Брей като фурии сте .Пишете та знае ли се Sunglasses нямате изчитане.Така.......слънцезащитното е много добро -аз търся флуид 50 фактор ,че съм с мазна кожа на лицета.
Пинко -ти май си решил да се кримираш с тоя IGF-1 Joy.Ноктите ти растът като за световно ,косата ти почернява ,бръчките и сланинките ти са на изчезване -работата е сериозна май...... Joy Един мъж като остарее или къщата му утеснява и строи нова или жена му погрознява... . ......и..той се рециклира bowuu
Надявам се схващаш шегата Joy

# 20
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
alex_shu виж по горе - точно за слънцезащитен дадох линк.
Да, да, видях, но не пише да е детски дори, а на мен за бебе ми трябва...  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 167
alex_shu виж по горе - точно за слънцезащитен дадох линк.
Да, да, видях, но не пише да е детски дори, а на мен за бебе ми трябва...  newsm78

Ставал за деца. Така поне ми го препоръчаха.

# 22
  • Мнения: 6 645
Пинко, може ли в три реда да ми фкараш превръщането на адипозна в мускулна тъкан, моля те, много съм на зор

.... и ако срещнеш метод за превръщането на калориите от шоколада във витамини, пиши също  Peace

Iliana__ какво усещаш?
Някакси супер бодра се чувствам  .

# 23
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Момичета, някой поръчвал ли си е Алое вера? Може ли да ми препоръчате конкретен продукт?

# 24
  • Мнения: 800
Току що ми донесоха поръчка от 10 юни. И за пръв път като газена от влак! Въпреки етикета Fragile! Слава Богу, всичко е здраво.

Тук са IGF-1 (за госпожата), Куркумин, Винпоцетин рибено масло и мостри.

I see you - за сега нищо не се плаща. През месец-два някой плати 20 лв ДДС, но пак е на сметка и е доволен.

feyaa, права си! Ама на мене по начало нищо чуждо човешко не ми е чуждо... Twisted Evil

За слънезащитния крем пише:

Children under 6 months of age: ask a doctor.

Аз бих добавил - внимавйте не с крема, с печенето!

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 15:49 от PinkPanther

# 25
  • София
  • Мнения: 1 326
Bobka ти коя коластра даваш? Аз на нау и при нас действа разяждащо  Mr. Green
До скоро му давах на Аква сорс , а вече почнах и новозеландската купена от сайте.
Купила съм и Апетонин и от него не виждам ефект....ще пробвам с Royal Jelly-то на по-нататък

# 26
  • Мнения: 61
За моята поръчка от 29.05. "ньъц". Проверих в митницата /щателно, чрез близки/, няма. В кварталният пощенски клон редовно ходя, вече се познаваме  Laughing. Утре, стискайте палци ... Коментар дано да имам  Mr. Green/

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 12:46 от novaVIVA

# 27
  • Мнения: 1 167
Bobka ти коя коластра даваш? Аз на нау и при нас действа разяждащо  Mr. Green
До скоро му давах на Аква сорс , а вече почнах и новозеландската купена от сайте.
Купила съм и Апетонин и от него не виждам ефект....ще пробвам с Royal Jelly-то на по-нататък

Ако искаш да ти дам 7-8 табл. от тези на нау да видиш дали няма да прояде. Като знам моето с какъв зор ядеше  ooooh! , а сега всичко си изяжда  Party

Iliana__ и при мен действа по този начин

# 28
  • Мнения: 1 709
Ооо, този път няма да ви изтърва  Simple Smile . Прегледах втората тема и доста нещица си набелязах. Днес дойде втората ми поръчка - Now Foods, Omega-3, Molecularly Distilled . Моля, кажете ми по колко се пие от него  Praynig . Досега пиехме Омега 3 на Фортекс, но там капсулите са по 1000 мг., а това май е 2000 мг.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 660
Пинко четеш бързо и н евникваш в това което пиша.Аз исках да да задържа тези 23%.Защото на 40год при 18 % мазнини щях д аизглеждам като Крюела Девил JoyНе си прав за това че ако 1 жена е пълна тя няма муксулна маса в излишък.Средна статистика ти давам.Ако при височина 165 сма жена тежи 100 кг се е установило че висцералните мазнини са около9 кг.Кости около 2,6.Мускули 58-62кг,мазнини 48%.Ако тази жена би трябвало да тежи 60кг тя ги има само от мускули толкова-атоматично значи че задължително тя трябва да свали муск маса.Защо тогава тя трябва да преобразува мазнините в мускулна маса ,която се сваля много по трудно.
По повод това дали ти ще изглеждаш като Арни имах предвид че за 1 мъж е добре да преобразува защото той ще изглежда добре ,но едно "здраво момиче" както ти казваш изглежда по зле от една леко закгръглена дама.
Когато една жена трябва да свали 20 или повече кг повярвай ми това не е само мазнина.
Сега имам малко време и ще ти дам по точни данни като нормиСАМО за ЖЕНИ
висцерални мазнини до 18 год 1 кг,19-31год-2кг 31-40год-3кг  40-49год 4-5 кг
общи мазнини по Европеиски стандарт 18,49 за норма се смята 21-31%
Мускулната маса се определя от височината и тежестта на кости и хрущяли като сухо вещество
Ако една жена е висока 165 см теглото на мускулите трябва да е около 40 кг за антропологичните особености на България.
Отук нататък е проста математика. Сега ме накарай пак да преобразувам 5 си кг горница в мускули които се свалят не с диета ,а със злобна диета от не повече по 70 гр месо на хранене 2 пъти дневно.Говоря само за протеина в храната да не помислите че това само трябва да ядете.И тренировка до полуда и то предимно бягане на пътека ,защото жените трупаме мускулите там предимно.

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 21:04 от renydent

Общи условия

Активация на акаунт