Frontierville

  • 21 895
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 909
Аз пък вече втори ден не мога да нахраня 3 коня...за да си мина мисията  Crossing Arms.
На всички конете са нахранени....добре че е този Джак, та там ми отчете 2 хранения.

ааааааа това сигурно е някакъв бъг защото на мен не ми отчита храненията и вече 2 дни храня конят на джак на халос  smile3511 ..............на какво прилича това...кога ще си завърша мисията ама ха Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 11
На мен не ми отчиташе като храня неговия кон. И накрая на един комшия коня му огладня и влизах 3 пъти подред в фермата му и му го храних и така се натрупаха 3 хранения в един ден.

# 737
  • Chirpan
  • Мнения: 44
Да и на мен не ми отчиташе като храних коня на Джак  Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 854
Не ми стига само 1 рецепта от колекцията на къщата за да завърша люлката, построих няколко къщи но не ми се пада от др елементи имам излишни ако някой има излишна рецепта  Hug аз имам излизни от др 4 неща пращам веднага bebka2304@abv.bg

# 739
  • Мнения: 289
Тъй с рецепта немога да помогна,но туко що минах мисията за завивките и ми остана една гъша колекция за размяна та някой ако иска пух за завивки да свирка.
Днес много ми забива яко се нервя.Забравих да кажа,че днес докато бях насредата на едно ниво ми стана макс енергията от 29 на 30,не като минах на следващото.
Сега да питам ако някой има излишни яйца от кокошарника ако може да ми прати.Трябват ми 3 шарени и 3 кафяви.

# 740
  • София
  • Мнения: 4 899
titania, пускай нова тема - време си е  Wink !

# 741
  • Мнения: 289
Забравих да кажа,че имам и 2 бели яйца в повече.

# 742
  • Мнения: 2 774
аз трябва да имам едно ненахранено конче.То е скрито из животните и никой не го храни
Дани всеки ден те наобикалям....конче при теб не видях ....явно е добре скрито  Laughing.

Да и на мен не ми отчиташе като храних коня на Джак  Rolling Eyes
Прави сте  Peace....грешката е моя.....преди малко нахраних малки кончета при една съседка и си минах мисията....аз мислех че само на голям кон ще ми отчете .....
Сега ако ми пусне и къртица (от 4 дни вече я чакам ) деня ще е успешен  Laughing.
titania, пускай нова тема - време си е  Wink !
Тя явно има проблеми с нета....

# 743
  • Мнения: 47 981
От вкъщи не мога да вляза съвсем, много кофти така
Да махам ли вече патладжаните, доматите и другите неща, или има още някой, който не ги е минал

# 744
  • Мнения: 6 992
Влизам с хром без проблем Peace

# 745
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Влизам с хром без проблем Peace

И аз откакто съм с него съм много доволна, направо забравих какво е това да ти забива игра Peace

# 746
  • Мнения: 0
За едната мисия в училище ми трябват 4 скелета и реших да се подготвя предварително , защото всички бяха почистени и изпробвах метода с тръните  , но в десния ъгъл , а не в горния (за тръните ) и се получи .Разчистих го и след няколко часа се появиха 3 скелета  Laughing .Ако някой е споделил подобен опит да ме извини за повторението , но аз май не видях подобно нещо  bowuu

# 747
  • Мнения: 441
Нова тема 

Пускам темата докато имам нет,последните 10 страници от тая тема не съм ги чела.
При възможност ще изчета и ще добавям в следващата тема.

# 748
  • Мнения: 1
imam problem! izigrah pokera i mi dade podkovata,no kato natisnah'claim" i mi se prekysna interneta:( sega nqmq podkova i igraq li igraq na pokera,no ne mi dava nova.molq nqkoi ako znae kyde e oti6la tazi podkova da mi kaje. 6te byda mnogo blagodarna

Общи условия

Активация на акаунт