Да си сложа ли гел на ноктите? 2

  • 83 880
  • 436
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 575
имам едно питане.значи направих си ноктопластика и ми струваше 50 лева.поддръжката ми е 25 лева.но си мисля,че удължителя все някога ще израсте и после пак ли нов се слага?,т.е. пак на ново прави пластиката.
Поддържаш си дължината и след време пластмасовият удължител ще се изпили и ще останеш с твоите нокти и отгоре ще имаш гел  Grinning!

# 61
  • Мнения: 93
еее супер Simple Smile точно това исках.а на колко време да ходя на поддружка,казаха ми на 15-20 дни

# 62
  • Мнения: 1 575
еее супер Simple Smile точно това исках.а на колко време да ходя на поддружка,казаха ми на 15-20 дни
В зависимост от това колко бързо ти растат ноктите, в какво състояние е гела, да - на 2-3 седмици  Peace.

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте, може би за милионен път Ви задават този въпрос, но исках и аз да се консултирам с някой и да получа повече от едно мнение... та интересува ме следното нещо, намислила съм да си слагам ноктопластика, искам да знам дали е по-добре да си сложа с удължители или с гел да ми изградят ноктите и ако може да ми препоръчате добра маникюристка около МОЛ-а на Стамболийски?? Мерси много Simple Smile

# 64
  • Мнения: 93
махнах си ноктопластиката,понеже нямам възможност да е поддържам и май сгреших,че е махнах.сега ноктите са ми в окаяно състояние.
бих искала да попитам някой знае ли къде се продава гел за ноктопластика.сега искам да си пусна мойте нокти,но понеже да много меки и лесно се чупят искам с нещо да ги мажа,за да се заздравят.

# 65
  • Мнения: 2 172
еее супер Simple Smile точно това исках.а на колко време да ходя на поддружка,казаха ми на 15-20 дни
В зависимост от това колко бързо ти растат ноктите, в какво състояние е гела, да - на 2-3 седмици  Peace.

Аз ходя на 5-6 седмици.Зависи колко бързо ти растат ноктите,дали те дразни израстналото и разбира се дали не са се счупили или отлепили  Peace

# 66
  • Мнения: 93
на 5-6 седмици,стига де.на мен май доста бързо ми растът.но както споменах вече ги махнах Sad и сега съжалявам Cry май ще ходя пак да си слагам
я чакай да те попитам,виждам че си от пловдив къде ходиш да ти правят ноктопластиката,щом ходин толкова рядко на поддръжка значи ще е здрава и колко струва

# 67
  • Мнения: 2 011
И аз ходя на поддръжка на 5-6 седмици! От начало ходех на по-къс период , но после ноктите ми свикнаха !

# 68
  • Мнения: 1 575
Вярно, че вече работя като маникюристка, но това е отскоро.И като клиент винаги съм ходила на 2-3 седмици на поддръжка.Повече е доста  грозно за мен.Правя си ръцете, за да са красиви и с гела дори съм постигнала съвършенство, не мога да го развалям с такава голяма граница...

# 69
  • Мнения: 2 011
Вярно, че вече работя като маникюристка, но това е отскоро.И като клиент винаги съм ходила на 2-3 седмици на поддръжка.Повече е доста  грозно за мен.Правя си ръцете, за да са красиви и с гела дори съм постигнала съвършенство, не мога да го развалям с такава голяма граница...

Границата почти не личи , когато е лакирана с лакове в подходящите цветове ( аз им казвам маскировъчни)... Rolling Eyes  Гелът е здрав - няма никъде пукнато и счупено ...

# 70
  • Мнения: 5 022
На мен за 5-6 седмици ще ми е израстнал до края на нокътя  Laughing едно че много бързо ми растът и второ от гризане като малка плочката ми не е от най-големите.

# 71
  • Мнения: 2 172
Ее,моите въобще не растат чак толкова,а и както каза Стелс-Белс има си лакове за тази работа.И ръцете ми определено са красиви смея да твърдя.Когато гелът е направен качествено и тънко,особено в основата, тази граница въобще не личи.Ако е дебел,то и след 1 седмица се вижда ръб.
Аз ако ще ходя на 2 седмици на подръжка по-добре въобще да съм без гел.Доста солено ще излиза месечно само за едни нокти.

# 72
  • Мнения: 93
а някъде продава ли се само гел?

# 73
  • Мнения: 2 172
а някъде продава ли се само гел?

Продава се разбира се.Но ти трябва УВ-лампа за изпичане,обезмаслител,плоска четка и течност за почистване на най-горния лепкав слой след изпичането най-общо казано.

# 74
  • Мнения: 93
а от къде може да се купи всичко това и на каква цена е горе долу? newsm78  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт