Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 802
Уф, лека нощ, мами!

Мъжа ми ме заплашва,че трябвало да ми кува нов компютър, този много бавно се бил изключвал  Joy
Ама аз си го обичкааам, той ми е вярна дружка. А и аз - консерва  hahaha

Приятни сънища на всички ви!

# 721
  • Мнения: 2 577
 Embarassed аз се обърках с вашите софийски номера на училища и номера на гимназии
Моля ви се светнете ме Първа НЕГ и 91НЕГ едно и също ли е ? newsm78
А Испанска и 164 Испанска?

# 722
  • София
  • Мнения: 301
Embarassed аз се обърках с вашите софийски номера на училища и номера на гимназии
Моля ви се светнете ме Първа НЕГ и 91НЕГ едно и също ли е ? newsm78

Да, това е едно и също училище Simple Smile

# 723
  • Мнения: 2 577
MariDi , мерси
Правя заготовка за следващата тема, и добавям, ама всеки различно го пише... та се обърках  Embarassed
Айде помагайте със заглавие  Praynig

# 724
  • Мнения: 231
Ей това ми дойде на ум за заглавие:Класирането второ се задава,желанията на седмокласника да удовлетворява и мама веч да се успокоява!

# 725
  • София
  • Мнения: 301
Може би нещо свързано с тези които се записват и тези които остават още да чакат, но не ме бива по римуването за съжаление  Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 301
Ей това ми дойде на ум за заглавие:Класирането второ се задава,желанията на седмокласника да удовлетворява и мама веч да се успокоява!
Докато отговоря и ти ме изпревари, идеите ни почти съвпадат, но ти си го казала по-добре  Laughing

# 727
  • Мнения: 398
А може и :            СЕДМОкласник ли съм още аз не зная,но за второ класиране се терзая!

# 728
  • Мнения: 231
По-добре-Осмокласник ли съм вече, аз не зная,и за второ класиране се терзая!

# 729
  • Мнения: 2 577
Да, ама за това Осмокласник ще трябва да поизчакаме малко
Като си изпишат сегашните осмокласни мами темата, ще минат на деветокласник надявам се
Тогава и ние се записваме като осмокласници
В противен случай ще има 2 осмокласни теми, ще се получи дублиране на заглавия, макар и не на съдържание  Wink 

eni33, ще пробвам първото предложение, да видим дали ще се събере, че има и ограничения за символи  Wink

Следва odri 1 Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 529
А Испанска и 164 Испанска?

Испанската е 164 Испанска  Peace

Ето и моето предложение за заглавие: Второ класиране наближава, на СЕДМОкласника желанията уважава

# 731
  • Мнения: 231
Ками* ,о.к. пробвай!

# 732
  • Мнения: 398
Така ставаме осмокласна тема,а мисля,че още ни е раничко....Нека всички деца се запишат в желаното училище и тогава... Grinning    Peace  Абе няма значение как ще се казваме,нали пак ще сме си ние....,може и          Нареченските мами и горките им чавета! Joy Joy Joy                  (оп,тя Ками  вече го е казала...извинявам се за повторението!)

# 733
  • Мнения: 2 577
 Joy  Joy  Joy
Ей, тоз Наречен не мога да го пропусна да знаете. Три месеца го бълнуваме, не може да не го уважим  Mr. Green

# 734
  • София
  • Мнения: 301

Ето и моето предложение за заглавие: Второ класиране наближава, на СЕДМОкласника желанията уважава
Предложението на mimiska звучи оптимистично, а за чакащите второ класиране това е много необходимо!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт