Убиват Сънчо!

  • 1 621
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Предлагам да изчакаме още малко постинги и да им препратим темичката по мейла. Поне да прочетат какво мислим за тях!

Мен също ме е яд, че не пускат песничката на сънчо, а само мелодията. А за съдържанието въобще не искам да говоря.... #Cussing out

# 16
  • Мнения: 257
  Ето го мейла на Сънчо - suncho@bnt.bg.


  Аз всъщност им зададох няколко въпроса, но до момента никой нищо не ми е отговорил. Мисля, обаче, да настоявам. И особено като виждам, че това не е само мое мнение... Днес се поразтърсих из нета и знаете ли, че тази тема се обсъжда от недоволни зрители поне още от 2002г. ?!
 А ето какво пише на сайта на Сънчо:

Излъчване – всеки ден от седмицата без неделя
Час на излъчване: 19:50 часа
Рубриката е за децата от 3 до 63 години. В нея всеки може да види любимите си български герои и сюжети, измислени от най-добрите наши писатели и поети, и изиграни от най-известните български драматични и куклени актьори.
Сънчо е любимият герой на няколко поколения български деца. Приятели на Сънчо са и известни наши художници, аниматори, композитори и певци.
Аз нещо не мога да ги свържа нещата...

Ето и един линк към сайта http://programata.bnt.bg/node_103/node_368/node_32665

Та така... Thinking

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ей, зат'ва не го гледаме и малката не го знае даже. То бива простотии, бива, ама чак пък толкова. Миналата седмица/в събота/ БНТ за пореден път ме впечатли, след като пусна филм за възрастни/с убийства, псувни и т.н./ веднага след Ала бала/Танти му е фен/, а аз я бях оставила да си гледа без да знам точно кога е свършило. Е, може ли в събота сутрин това да се пуска smile3515.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Иде ми да ги гръмна тия дето пускат Сънчо.
Нямах си работа и научих дъщеричката си вечер да иска да гледа Сънчо и тя вечер от 18 часа почва да пита Кога ще почва Сънчо. В 19.50 се наглася пред телевизора до го чака, но какво се получава на практика. Половината дни от седмицата или има мач или нещо друго и няма Сънчо, а в дните в които го има е толкова кратко, че у дома почва ново мрънкане - искам още Сънчо.
Така че май по-добре за мира в къщи щеше да е да не бях и казвала въобще за съществуването на Сънчо. Може би на нас от сантиментална гледна точка ни се иска и децата ни да видят тези мили детски филмчета и приказкиь които ние сме гледала като деца. Уви времената се менят, а с тях и детските филмчета Sad

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хубавите детски струват пари, а не може да се печели от тях чрез реклами. Затова и БНТ хич не си прави труда да купи нещо наистина хубаво. Поне такова обяснение за ниското качество бях чела в един вестник. Close

ЗА съжаление не е това причината. Рекламата там не е единствения начин за приходи, както е в другите телевизии.БНТ има ОГРОМЕН бюджет от държавата, с който разполага за закупуване на предавания.

Проблемът е в това, че телевизията се управлява от меко казано незаинтересовани и некадърни. Професионалистите там се броят на пръстите на едната ми ръка. Хайде, то мен да мине - на двете.

Ми да съберем пари и за сънчо  Wink 

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хубавите детски струват пари, а не може да се печели от тях чрез реклами. Затова и БНТ хич не си прави труда да купи нещо наистина хубаво. Поне такова обяснение за ниското качество бях чела в един вестник. Close

ЗА съжаление не е това причината. Рекламата там не е единствения начин за приходи, както е в другите телевизии.БНТ има ОГРОМЕН бюджет от държавата, с който разполага за закупуване на предавания.

Проблемът е в това, че телевизията се управлява от меко казано незаинтересовани и некадърни. Професионалистите там се броят на пръстите на едната ми ръка. Хайде, то мен да мине - на двете.
Не знам къде е този огромен бюджет и за какво отива, но с всяка година бюджетите на предаванията драстично намаляват. Детските предавания в момента се правят кажи-речи, без пари. И то вече много им личи.  Wink

# 21
  • Мнения: 542
В 19.50 се наглася пред телевизора до го чака, но какво се получава на практика. Половината дни от седмицата или има мач или нещо друго и няма Сънчо, а в дните в които го има е толкова кратко, че у дома почва ново мрънкане - искам още Сънчо.
Така че май по-добре за мира в къщи щеше да е да не бях и казвала въобще за съществуването на Сънчо.
Точно поради тази причина, се опитвах неколкократно да запиша песничките и анимациите през четирите сезона, а между тях разни други филмчета. След мнооооооого дебнене и презаписи едвам сглобих две що-годе цели песнички и така от време на време се лъжем в къщи, че гледаме Сънчо. Лошото дойде, когато каката разбра, че видеото можело да превърта и....назад и сега след Телетъбис и Улица Сезам, въртят касетките и за Сънчо.
 Laughing Laughing LaughingНали се сещате, че на петия път казаха: "Да, ама това сме го гледали вече - искам нов Сънчоооооо..." То е ясно, че няма угодия, ама вече нямам време да се правя на монтажист след дебнене на повече от три-четири минути песничка на Сънчо-то. Пък и стана част от програмата - връщаш се с децата от детската градина (след работа) и се започва - търсене на празно място на някоя касета, зареждане и чакане в засада на....Сънчо. Потните ми пръсти са на копчето "рек" иииии... Сънчо идва, натискам, запис почва, ама само колкото за едно "ку-ку" и после... рекламииииии, новинииииии и така до....следващата вечер. Голямо триене пада на допотопното ми видео, докато отделя само "чистия" материал.
 #Cussing out То човек каквото сам си направи, никой не може да му го направи... ама все пак - нали другите неща ги гледаме цели???!!!??? Защо например не изрежат от... платените репортажи или...де да знам от какво...

А помните ли едно време имаше..."Ум - белия делфин"... еххххх...

# 22
  • Мнения: 2 839
Присъединявам се!
И моите деца снощи плакаха заради тъпата песничка която пуснаха вместо Желенцата. Не съм съгласна с някои мами, които казват, че и те не са хубави. Напротив, аз дори ги намирам за образователни за най-малките. А на тях явно са им и много забавни. Целта не е на нас да се харесат.
Всъщност няма лошо да пускат и детски песнички, похвално е, ама с това да минават номера за Сънчо ... айде няма нужда  #Cussing out
Има едно за някаква рисувана лисица. И него не го харесват.
Харесваха сериите за азбуката. Не беше кой знае какво, но им беше забавно и се научаваше нещо от него.
Милите с такова нетърхение чакат да `свърши баткото` /това е тъпата игра преди Сънчо/, а в повечето случаи получават едно ГОЛЯМО разочарование.  newsm45
 newsm11

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm11И аз се присъединявам към всеобщото възмущение smile3515 newsm61 smile3514искам децата ми да изпитват нашето едновремешно удоволствие от ДЕСЕТМИНУТНОТО гледане и слушане на любимият СЪНЧО smile3514

Общи условия

Активация на акаунт