Греят ЮЛСКИте очички пред тортата със 2 свещички!/тема 141/

  • 30 057
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 946
танита, и вчера го прочетох, ама после те забравих  Embarassed  Яна се отби, защото на мен ми спря кърмата. Сучеше на сухо и ме болеше. Ограничавах я максимално и като стигнахме до едно кърмене само за приспиване се наложи да ползвам горчиво мазило и така. Лесно го прие и мина добре. След като я отбих стана различно дете - по-спокойно, с повече апетит и спи непробудно цяла нощ.

# 16
  • София
  • Мнения: 334
Не съм догледала  Embarassed Вижда се, че е 1...  Mr. Green

Ели_Cz, много ме изненада с новия аватар и име, когато го зърнах първия път. Ровех си случайно личните съобщение и изведнъж ми лъсна някакво съвсем непознато име  Shocked После съобразих, че си ти  Laughing

# 17
  • Мнения: 115
Аааааааа, хич нищо не личи на снимката. И тортата е супер и детенце също. А аз ще прегледам свещичките да не търся подходящ ъгъл за снимки Wink

# 18
  • Мнения: 69
Направо не знам какво точно да напиша след такова отсъствие, ама понеже ви чета от известно време (инспирирана от форумската среща), да се включа...
Честито на рождениците и бременните ! Wink

# 19
  • Мнения: 690
Честито на рожденниците!

Шада, дълги години щастие ти пожелавам!

Започнала съм да мисля много за работа и не се харесвам така. Струва ми се, че пренебрегвам Николета. Забелязах, че в изреченията си включва основно 'тати това, тати онова'. Психоложките да помагат Simple Smile моля със ситуацита Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 371
Честит 2ри рожден ден на Маги на Кетито!
Да е жива и здравa малката чаровница и много щастлива Simple Smile[/color][/b]

# 21
  • Мнения: 185
Шада, честита годишнина, още дълги години да се обичате и да бъдете много щастливи!

Честит рожден ден на Маги! Весело и щастливи детство, изпълнено с радост и усмивки!

Ноеми, Дари и Бобо са много сладки  Heart Eyes!

Мамоиви, мерси за темичката, както и за хубавото заглавие на Лили   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 946
Юле, да бяхте сложили тортата по-близо до Дарето. Гледам я милата как се е надигнала и източила напред  Heart Eyes  Не знам какво се оплакваш тортата е красива, снимката хубава, а свещичката не се вижда, че е 1ца.


Да е жива и здрава Маги на Кетито! Честит втори рожден ден!   bouquet



ps.

А някой, дето разбира, може съвсем истинско да ти го докара, но все си мисля, че оригиналът си е най-добър. Тъкмо после ще разказваш и ще се смеете  Laughing

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 07:52 от saxophone

# 23
  • Мнения: 367
Оле,мерси че ми напомни за Сакси   Hug Зло да я забрави!
Юле,супер си е снимката и рожденичката  Grinning

Честит втори Рожден Ден на Маги!


Честит рожден ден и на Тони Барабони  newsm59

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
мамаиви, оле  Hug  за 3ти януари съм по мои сметки, нищо че сестрата на док. ми каза 6ти.

# 25
  • Мнения: 115
Честит рожден ден на Маги!
Да расте здрава, усмихната и много щастлива!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 909
Благодаря ви момичета  Hug Да ви почерпя  , ето я, току що се роди  Joy Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 584
Честит рожден ден на Маги   bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 441
Честит рожден ден на Маги!


Честит рожден ден на Тони Барабони  bdbaloni!

Да ви покажа Боби с тортата. Разбира се тортата почти не се вижда  Laughing.

# 29
  • Мнения: 115
Всичко си се вижда. Особено сладура Боби!

Общи условия

Активация на акаунт