Отговори
# 345
  • Мнения: 49
Сис,
ЧРД и от мен!
Много, много здраве и всичко което си пожелаеш  bouquet

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Честит Рожден Ден! smile3525
Желая ти от сърце:здраве, любов, добри приятели,
пари и още много, много рождени дни! happy bd

# 347
  • Мнения: 663
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СИС!!!
Времето лети - опитай се да му подражаваш!
Дълго младей, век поживей,
много се смей и във всичко успей!
С пожелание за прекрасен празник, много усмивки, целувки и подаръцииииииииииии!!!

# 348
  • Мнения: 977
Момичета,благодаря ви за прекрасните думи и пожелания!
Искам да знаете ,че вашето приятелство ми е много,много ценно... Обичам ви и се радвам,че ви има!  bouquet

# 349
  • Мнения: 21
МИЛА СИСКО ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! newsm59  bigdance2

КАКВО ЛИ ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ.....
НАЛИ Е ТВОЯ МЛАДОСТТА,
А НИЩО ПО-ДОБРО НЕ ЗНАЯ
ОТ НЕЯ И ОТ РАДОСТТА.
БЪДИ ДОБРА, БЪДИ ЩАСТЛИВА,
ВЪРВИ С ЕДНА ЗВЕЗДА В НОЩТА
И НЕКА НИКОГА ДА НЕ ЗАСПИВА
СМЕХЪТ НА ТВОЯТА УСТА!!!!!!!!!!!
ОБИЧАМ ТЕ!!!!!!
ЧРД !!  bouquet  bouquet

# 350
  • Мнения: 21
Здравейте всички!
На 14.05.2010 е публикувана в ДВ наредбата за промяна  на трайната нетрудоспособност - При всички с канцер след петата година дават пожизнено 50%.
Като не знам дали за 3 тата група не се искаше 51% newsm78 newsm78Не знам дали е уредено положението на тези които даречем са 6-тата година и имат прекъсване и не знам какъв е реда за "отпускане " на тези 50%.
 ThinkingВероятно всеки сам трябва да пожелае?!?!

# 351
  • София
  • Мнения: 428
Ало....ооооо рожденичката да не се разсейва, а да спретне една почерпка, може и дюканска!!!!! Joy Joy Joy Joy

# 352
  • Мнения: 66
Честит празник и от мен, Сиссс!
Бъди здрава, щастлива и обичана!   bouquet  bouquet  bouquet
Даная, по повод пожизнения ТЕЛК след петата година, научих за това от наши "колежки по диагноза", цитираха ми бр.36, т.12, аз се поразрових, но нищо не открих Embarassed.
50% нетрудоспособност са си ІІІ група, с право на пенсия, знам го със сигурност, защото съм била с този процент, само че размера на пенсията е по-малък. Предполагам, че това ще важи за пациенти със "заварено положение", т.е. които нямат прекъсване на ТЕЛКа, останалите да се радват на голямата награда, че са здрави. Simple Smile

# 353
  • Мнения: 977
Ало....ооооо рожденичката да не се разсейва, а да спретне една почерпка, може и дюканска!!!!! Joy Joy Joy Joy

Веднага! bowuu


Последна редакция: пн, 26 юли 2010, 19:33 от Сисссс

# 354
  • Мнения: 91
Аз докато се уредя до компа, всички сте се изредили.
Желая много здраве и късмет на рожденничката! Много обич и всички домашни любимци да я слушат!

# 355
  • София
  • Мнения: 428
Благодаря Сис!!! Много вкусно!!!!! smile3508

# 356
  • Мнения: 49
Момичета,
не успях да си намеря лекар за консултация,
всичко е в отпуск. Някой чул ли е за д-р Гаранина? newsm78
Отзиви?

# 357
  • Мнения: 21
Nadiya0606благодаря за инфото.Все пак си е нещо третата група плюс оздравяване!/дай боже всеки му/ Praynig
Аз имах смътен спомен ,че са необходими 51 %  И си мислех ,че означава само "признаваме ви ,че сте болни но Без-платно!
"
Сиси - тази кока -кола Лайт - много ме ядосва с аспартама !
Нали няма да се обидиш ,ако я откажа?! Laughing Laughing  bouquet

# 358
  • Мнения: 977
Сиси - тази кока -кола Лайт - много ме ядосва с аспартама !
Нали няма да се обидиш ,ако я откажа?! Laughing Laughing  bouquet

Щом не щеш кола ,ето ти нещо здравословно Wink

# 359
  • Мнения: 21
 Hug HugБлагодаря - много е вкусничко!!
Златни ти ръце и господ здраве и живот да ти даде!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт