Смях по границите

  • 20 642
  • 106
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 804
Прибирам се с дреби/на 2 месеца/ за Сирия,понеже беше декември ,не я свалих на границата в Турция,а горе в автобуса се качи този за паспортите,поглежда бебето,поглежда и паспорта и пита-какво е това име Даяна  newsm78 newsm78 newsm78 ,къде са традиционните арабски имена-Айша,Фатима ,Хадиже  . Laughing Laughing Laughing

# 106
  • Мнения: 28
Сега се сещам за една случка .. то не е кой знае какво де .
Унгаро-Сръбската граница , миналата година към 12 полунощ , мен ми се спии .. тез на границата се заяли че не ме виждат добре и наще трябвало да ме будят - аз вкисната ставам и излизам от колата и се лепвам на гишето на 2 см. от лицето на митничаря . Той се шокира горкия и ме изгледа с мазни очички и вика : Добре , тръгвайте . ( чак после се усетих какво съм направила  Grinning Laughing )

Сръбско - Българската граница същата вечер . Минаваме без проблеми паспортна проверка и един полицай униформен на 100 метра от пункта ни показва палка  Laughing Вика на Български 'документите за проверка моля' (позната фраза) . Бщата реши да го бъзне и му дава чешки документи някакви и му говори на чешки - оня като се стъписа , само мина пред колата ,погледна номера и вика :Давайте и маха с палката ( видя че няма да се разбере с нас ) . Само чакахме да го задминем и ни напуши смях  Laughing hahaha

Общи условия

Активация на акаунт