КГБ = Клуб на готините баби - 98

  • 32 383
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 384
ЖАБЧЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЕТО ПОРАСНАЛО МОМИЧЕ АНИ! ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ,КЪСМЕТ И БЛАГОПОЛУЧИЕ!ВСИЧКИ НЕЙНИ МЕЧТИ ДА СТАНАТ РЕАЛНОСТ!


                          Яне,какво да кажем  newsm78  нали си знаем хала. Laughing Как още сме тук се чудя,ама внуците едва ли ще останат,ако така върви та ще се наложи с бастунчетата да обикаляме света за да ги видим. Laughing
                          Яжке, аз за среща преди събота / 11 юли/ не мога да дойда,че чакам дечурлигата от морето днес и ще ги гледам понеделник,вторник,а в сряда заминаваме на Костенец и се връщаме към 7-8 юли.Така,че не ме броите за междинната среща. Peace
                          Лек ден на всички!  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 16 023
Янке, не е излъгал гръцкия премиер. Такива сме си и май все по-зле ще ставаме.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 739
   Прочетох го няколко пъти и не мога да намеря нещо,което да не е истина/за съжаление/

# 33
  • София
  • Мнения: 16 023
Танита ми се губи след шопинга вчера?
Май не е споменавала, че ще пътуват някъде  newsm78

# 34
  • Мнения: 495
"Скандално изявление на гръцкия премиер срещу България, разпространено в наш интернет сайт, се оказа лъжа, но за малко да предизвика скандал между двете държави"
От тук http://dnes.dir.bg/news.php?id=6224826

# 35
  • София
  • Мнения: 2 672
Благодаря ти, Аник@ за този линк. Явно съм го пропуснали. Добре е това, че тази лъжа не е довела до международни неразбории, меко казано.

# 36
  • Мнения: 495
Благодаря ти, Аник@ за този линк. Явно съм го пропуснали.

За нищо,мен също ме впечатли това изказване на Папандреу и се порових за подробности.Търсачката ми подсказа къде да прочета и го споделям и с вас.

Приемете извиненията ми,че така нахлух в темичката ви  Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 77
Здравейте момичета!
Честита ни нова темичка, да сме здрави и с мерак да я изпишем!
Жабче, благодаря ти миличка, че намираш време да ни създадеш "комуникативно пространство"! Какво словосъчетание измислих! Heart Eyes  Hug
Айшаааааааа, тук съм вече! Heart Eyes Hug

Прибрах се най-после в къщи!
Вчера тръгнахме по магазините, но минахме през сестра ми, хем да оставим Бори при батковците, хем я вземахме да ходим заедно по магазините. Обаче в движение решихме да отидем на приятелка на гости в едно близко село, вечерта се прибрахме за малко у нас, приготвихме майка ни за сън, грабнахме хлебопекарната и отидохме у тях да правим хляб и козунак. Направихме си страхотна гала-вечеря, от салатата до сладоледа, те играха карти, някакви игри, легнахме си в пет сутринта, съмна а ние си легнахме! Joy
Хляба стана разкошен, но козунака - отврат! Както си беше втасал, в средата спадна, стана едно "кладенче" и не се изпече добре. #2gunfire
По-късно ще вляза в рецептите за козунак, за да видя, къде се разминахме, къде сбъркахме! Използвах рецептата в книжката с упътванията, но не се получи!
Мноооого се ядосах, ама нито сладък, нито изпечен, нищо! Mr. Green Язък за ентусиазма!!! #Sniper
Днес, макар че си поспахме до късно, ходихме по магазините. Купих си много неща, които ми трябваха-  една странична тента за беседката, че през зимата старата се скъса, две малки пътечки за нишата и терасата, харесах си едни чаши и тях, пълнители за каната "Брита"  и ред други дреболийки.........а от Кауфланд си купих три вида брашно- бяло, типово и ръжено.......
Минах през банята сега лягам, че от снощната седянка "дремка ми се дреме"!

АНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,
ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО КЪСМЕТ,
И МНОГО ЛЮБОВ, В ГОДИНИТЕ НАПРЕД!
                                  НАЗДРАВЕ!


               newsm51 newsm59 bdbaloni Two Hearts Flowers Four Leaf Clover



Последна редакция: нд, 27 юни 2010, 20:31 от Tani-ta

# 38
  • Мнения: 7 384
За нищо,мен също ме впечатли това изказване на Папандреу и се порових за подробности.Търсачката ми подсказа къде да прочета и го споделям и с вас.
                      Аника,от испанско всичко може да не е така както е измисленото изказване на гръцкия премиер ,ама на място е и по-зле.Без светлина в тунела , а и по-тъмно става. Mr. Green

                   

# 39
  • София
  • Мнения: 2 672
Привет, момичета!

Гледалите ли сте "Един прекрасен ден" с Мишел Пфайфър и Джордж Клуни? Дават го БТВ, аз го гледам с удоволствие отново. Наистина прекрасен романтичен филм.

Танче, пак си на пълни обороти. Браво, това са хубави емоции, ех, купони... Между впрочем, честита хлебопекарна!

Аник@, не ни безпокоиш. Ако искаш, споделяй с нас, при нас пишат не само баби. Има и младички момичета, пък и ние сме с младежки дух.

Момичета, качих част от снимките, основно на Владко в нашия албум в снимка.бг. Който иска може да ги види.

Казвам ви наздраве!

Последна редакция: нд, 27 юни 2010, 21:33 от marina_todor

# 40
  • Мнения: 814
Жабче, да е честит рождения ден на Ани! Да е жива и здрава, да сбъдва мечтите си, с щастие, любов и късмет да е пълен живота й! Да бъде много обичана! И да ви има мноооого и дълги години в живота си - Краско,  вас с татко Краси и всички, които я обичат!
Чета ви отвреме навреме, но нямам  желание да пиша, все още не зная на кой свят съм.
А пък и бяхме поръчали кухненски мебели преди татко ми да си отиде, та сега апартаментът е в хаос - чакам от утре да започнат  да махат плочките и да изкъртят работната маса, да се сменят тръбите за топла и студена вода, че са ръждясали и станали на дупки.  Танитка, аз си нямам дядо Стефчо да го прави сам,  моят Стефчо си намира кой да го свърши вместо него. Е, не даром, ама като не може сам да се справи...И заради това не можах да си посрещна децата, а ги изпратих при сватовете за пореден път/ разбрали са се да се редуват при идването в Плевен  - при нас и при тях/.
Видях в предишната тема снимки от срещата с Каролин, сещам се за срещата ни преди години и ми става мъчно, че все се разминаваме! Но в сегашната тема нямам достъп до албума, яавно ми трябва парола.
Didia, съгласна съм с теб напълно - все по-тъмно става, без светлинка в тунела. Както за децата и внуците ни, така и за родителите ни. И за нас самите.  И  колко  е дълъг този тунел ?!?
Отивам да слагам за вечеря, Ст. се върна от при свекъра ми - поредната баня, смяна на бельо...Аз нахотвих няколко манджи, че като ми спрат водата "майсторите" утре, поне 10 дни ще сме на сух режим.
Ще ви чета по-късничко.



# 41
  • София
  • Мнения: 16 023
Арита, дано ремонта мине бързо и без много прах.
После ще ви бъде чистичко, ново и ще си готова за деца и внуци.
Говорих с Ани, едвам днес е  било слънчево и топло. Тръгват си с нощния автобус и сутринта ще си дойде и заминава на работа. Кога ще спи това дете?
Да се оплача от Пламен. Той нали все е инициативен и готви каквото му се дояде, та досега не съм имала проблеми с храненето. Кога вечерям от готвеното, кога се правя на диетична...
Ани нали все късно се прибира и почти не яде у дома. Та вчера си дояде боба. Питам го снощи - какво да размразя да направим - нищо, каквото намерим в хладилника, нямало да готвим.
На обяд направих принцеси и айрян, за вечеря тиквички на фурна. Сега само дудне - как бил умрял от глад, как нямало какво да  яде. Каквото предложа - все не му се яде, но пък и той не предлага нищо.

# 42
  • Мнения: 495
Аника,от испанско всичко може да не е така както е измисленото изказване на гръцкия премиер ,ама на място е и по-зле.Без светлина в тунела , а и по-тъмно става. :mrgreen
Не мислете,че и тук в Испания е цвете,изобщо цяла западна Европа е в криза- усеща се повсеместно и от всички.Испания е пред добре маскиран банкрут,който рано или късно ще излезе на публично достояние.Ето и някои доказателства.
1 Най-висока безработица -над 20%
2 Обедняло население,свити покупателни възможности почти до минимум.
3 Дефицит и на 1 място по кредитни задължения на глава от населението.
4 Финансова система пред срив-отдръпване на инвеститори и общо недоверие.

90% от испанците са убедени,че безработицата е благодарение на емигрантите,че за ниските заплати и орязванията са пак виновни те.Достатъчно е да се погледнат испански форуми за да се види,че под емигрант се разбира човек-натрапник,които е дошъл да смуче от така направените от тях блага,използващ наготово социалната и здравна система,подбиващ пазара и живеещ дори безгрижно.
Всъщност това,което написах е малко лирично отклонение,ставаше дума за словата на гръцкия премиер,че просто не ги е казал,посочих и източник-ако там лъжат,значи и аз съм ви излъгала Embarassed
За трудния живот в България знам,вярвам ви,нали и моята майка е там.Просто исках да споделя,че и в чужбина никак не е лесно,ако някой ви убеждава,че ни посрещат с хляб и сол....не е така.
На всички вас желая здраве,кураж и сили  Hug И поздрави на България smile3518

# 43
  • София
  • Мнения: 1 739
      Аритка,радвам се,че писа. Дано по бързо приключите с ремонта. Като останеш без вода,ще имаш по вече време за КГБ.
      Аnik@,пиши при нас, ако ти е приятна нашата тема.Тъкмо ще станете две от Испания,а ние ще идваме там на международна среща.Сега чакаме да падне някой джакпот.Аз усилено пусклам фишове.И ще провериме на място как стои въпроса с живота там. Joy

# 44
  • Мнения: 549
Аника,добре дошла и от мен.
Пиши си спокойно при нас ,ако ти е допаднала компанията ни.

Общи условия

Активация на акаунт