СЕПТЕМВРИ - тема 27

  • 22 484
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 116
Цитат
Здравейте Simple Smile
Понеже стана въпрос за Троян, мога споделя, че сме отсядали в Троян Плаза, но аз лично повече в Троян не бих отишла на почивка, поне докато не стана на 50г. Laughing Може би бих отишла с голяма компания, да се напиваме и да играем карти, но не и само с детето и мъжо, че на втория ден ще се удавя в гьола от скука. То айде разходка до Троянския манастир, малко басейн, масаж и в един момент,  добре че е бай Джак Даниелс, че иначе не се издържа.Там за първи път започнах да следя сериал, страшна веселба Laughing(а бяхме за 3 дена)
Все едно пишеш за моят престой на едно море, с лелите...Там прогледах "Дързост и красота". Щото не можех да пия, де, че бех малка...Щом се върнах в цивилизацията, тутакси намерих по-интересни занимания и не го погледнах повече!
Моля ти се, миналата година на Св.Влас- бременна, съответно непиеща, започнах да гледам Перла  Sick Embarassed, поне хванахме яхтеното изложение да оплакнем малко окото !

# 31
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Цитат
Здравейте Simple Smile
Понеже стана въпрос за Троян, мога споделя, че сме отсядали в Троян Плаза, но аз лично повече в Троян не бих отишла на почивка, поне докато не стана на 50г. Laughing Може би бих отишла с голяма компания, да се напиваме и да играем карти, но не и само с детето и мъжо, че на втория ден ще се удавя в гьола от скука. То айде разходка до Троянския манастир, малко басейн, масаж и в един момент,  добре че е бай Джак Даниелс, че иначе не се издържа.Там за първи път започнах да следя сериал, страшна веселба Laughing(а бяхме за 3 дена)
Все едно пишеш за моят престой на едно море, с лелите...Там прогледах "Дързост и красота". Щото не можех да пия, де, че бех малка...Щом се върнах в цивилизацията, тутакси намерих по-интересни занимания и не го погледнах повече!
Моля ти се, миналата година на Св.Влас- бременна, съответно непиеща, започнах да гледам Перла  Sick Embarassed, поне хванахме яхтеното изложение да оплакнем малко окото !
Ау, какво падение! Добре, че не ходих на море...
Забравих да споделя хитрия ми трик с пюретата. Нали бях казала, че Попо предпочита купешки. Та в един миг ми хрумна да добавям по малко захар. Преди да хвърлите камък по мен, да подчертая, по мънинко. С вкуса на солта, още не се е запознал. Поне в моите гозби.

# 32
  • Мнения: 142
а пък аз сутрин в попарата слагам и банан и яде като невидяла Simple Smile

# 33
  • Мнения: 116
а пък аз сутрин в попарата слагам и банан и яде като не видяла Simple Smile
И аз така.Слагам сухар, каша на Хип колко там зърна, чай шипка с малко захар, сирене, банан и масло и ....направо й се повдига, а става уникално вкусна. За втори път й предлагам попара и двата пъти изобщо не й хареса.Ще пробвам пак по- нататък, тъй като нейните вкусове непрестанно се променят, ту мрази нещо- ту го обича... Crazy

# 34
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И Петко не яде таквоз. Аз му давам, вместо нея някоя не плодова каша /от зърната ма на "Милупа" май, или една картофи+домат на "Слънчо"/ , слагам и сиренце и плющи. То си е същото. Що да го мъча с дробен хляб, който и аз мразех, като дете.

# 35
  • Мнения: 91
Bebeshondel много сте сладки  Heart Eyes Представих си в и с една принцеса .... много сладко семейство  Grinning Ти си много променена, слабаааааа искам и аз.
Ние ще ходим на море от 31август на Поморие. Станцията на Софарма. За 2ма ни + бебе което не го броят в сметката ще платим точно 136 лева за 10 дена  Sunglasses Има си и басейн и е точно на плажа  Crossing Arms Grinning
И Андреа докато заспи мога да изгледам 2серии на CSI . То не е катерене, лиготене и прочие. Но съм забелязала че заспива по-лесно ако е сама. При бабите е сама в стая, и заспива лесно. Отивам 2-3 пъти да я сложа в хоризонтална позиция, измъквам се без да й говоря и заспива. А вкъщи нали е тясно, та сме завряни в обща спалня, немога да ви опиша, че й трябва минимум 1час. Като ни гледа, само се радва и се чуди какво да прави за да й обърнем внимание.
Андреа много хареса попарата. Даже повече й харесва ако не е с чай, а само с вода. Явно и тя като мен не си пада по сладко-соления вкус. И аз като малка много обичах попара. До 5-6 годишна карах майка ми да ми прави, а тя жената се чудеше какво й харесвам. Даже имам много ясни спомени как закусвам с нея  Joy
Някой който си е правил бебешка храна стерилизирана за запас в бурканчета би ли споделил как точно процедира.Колко време може да се съхранява. Колко време точно се варят бурканчетата и всичко общо взето. Набор 87съм, та не съм много в час с тези неща, до сега само на мен са ми правили  hahaha Всякакви ли видове пюрета могат да се правят ??? За картофа някой беше казал че нестава за замръзяване, та се чудех дали така може newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

Бебешондел - сияеш като бременна  Grinning Wink...Явор много зъби има бре..
vanina123 ми аз съм стерилизирала манджи - от 3 до 5 минути ври затвореното бурканче и такам...За срок незнам, но за 10 15 дена би трябвало да издържат. Като се има предвид едно време компотите дето правехме и издържаха цяла зима...не би трябвало да има проблем...В началото на тая година изхвърлих домашно правени плодови пюрета за Кати...още си бяха окей...2 години ги съхранявахме...Знам, че като извадиш бурканчето от топлата вода, трява да го обърнеш с капачкана надолу..За картофа, ако е пасиран не си личи толкова, че се е променил...а и при замразяването се променя/и то не с всички картофи става - като готвех на Кати винаги замразявах по 1 2 бурканчета и така редувах през седмицата, преди това няколко пъти старилизирах, ама много хамалогия/, при стелиризирането май не...поне няма спомени за гаден картоф...
Попара още не съм дала...но пък хляб си папка добре...Със сирене още не съм захранила...тия дни трябва да го направя...дадох  масло, извара...сега е ред на сиренето...
В доста от пюретата над 6 8 месеца вече има добавена сол...В детската кухня слагат и сол и захар... Peace. Още не съм слагала нито сол, нито захар, но след някоя и друга седмица, мисля по много мъничко да слагам...то пък не може все безвкусно да ядат...

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 07:53 от EmiR

# 37
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро! Емир, мерси за усмихнатото капучино. Аз гаврътнах вече 2 кафета, че Петко спи.?!?!? Невероятно!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 54
Добро утро, Емир, мерси за кафето!
Аз току-що се обадих в Цибалаб да ги питам какви храни включва този панел за хранителни алергии, устройва ме и сега се чудя кога и как да стигнем до Студентски Град, че там ни е най-близкия им клон  newsm78 Искрено се надявам с този тест да изясним хранителните проблеми на Ана Мария, поне да знам какво може и какво не може да й давам  Crossing Arms
Бебешондел, само като гледах колко на високо е този лифт и на мен ми се  Sick, без да съм бременна  Mr. Green но аз имам страх от височини. Явор е голям красавец  Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 1 504
pocahontas80 еми с такси...

# 40
  • София
  • Мнения: 54
С такси хубаво, ама искам да взимам и количката с мен...защото не знам как ще се чувтсва след като я боцкат, може и да иска да спи...а аз после имам още задачи...

# 41
  • Мнения: 5 026
Добро ви утро Simple Smile

Приспах Свилен с тази песен -много се беше накефил  шушелчо  Laughing Даже му и наготвих вече.

# 42
  • Мнения: 1 046
Добро утро, прибрахме се в миризливия ни блок и се отдадох на чистене и пране, дребен Бобо спи и наваксвам на всички фронтове.
Мерси за предложенията за Троян, но ще се въздържа, за 10 дни по 80 лева нощувката, много ми идва, а отделно и храна и бензин и стана  Whistling
Бебешондел супер сте  Hug

Верно, Цвета...........?

# 43
  • Мнения: 279
Успях да стигна и до форума ....Малкия заспа току - що.
Станахме в 7,30 , и нямах време до сега да се разпиша. Идваха кумовете на кафе.
А сега трябва да изчистя, че довечера ще имаме гости, а и рпи нас по пода са само бисквити, трохи хляб, дори и един кокал имаше ...  ooooh!
За попарата - и ние не я искаме. Взех и козе сирене, ама пак не ще. Ще пробвам както казвате банан да добавя, или овесените ядки да дам ...  newsm78.
За пюретата и стерилизацията - като го уготвиш и щом го свалиш от котлона, може да насипеш в бурканчета и да ги обърнеш. Така пак се затварят и може да издържат 3-4 дни. А ако е за повече време, трябва 3-5 мин да си ги кипнеш. Не би трябвало да им се променя вкуса, както го сложиш така остава. Като консервите е .
Ванина, супер е офертата за морето , и е бая тънкана ...

Ние ще го пропуснем тази година .... едно че ни е на 500-600 км, друго че с малко дете ... разправия голяма. Ще бъде Боровеца други ден, може и за Сандански да предумам мъжо, от години се каним да отидем до там .

Бебешондел, много сте сладки.
ГариHug. А сега в Монатана ли се намираш ?

# 44
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Оу, навън е разкош! Петко е в супер настроение, понеже се е наспал и такам. Аз пък се притесних, нещо. От няколко дена, бебчо има едно петънце до окото, та днес се консултирах с съседка-педиатър. Тя рече-гъбички, вероятно от кучето...Каза ми да взема някакво кремче-"Дентикорд", търся го из гугъла, ма явно му бъркам името...Някоя от вас да се е сблъсквала с подобен проблем?

Общи условия

Активация на акаунт