СЕПТЕМВРИ - тема 27

  • 22 504
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 142
какво му е на времето? топло или студено или дъжделиво? Simple Smile
нас нищо не ни спира освен мързела Simple Smile

# 706
  • Варна
  • Мнения: 153
Ние пък сме още по-болни от вчера...Цяла вечер температура, диария и така...сега се мъча да давам Смекта и лечебна Хумана, но горкото нищо не поема..Колко време ли държи един такъв вирус, че щяхме да пътуваме в петък, а сега... Tired
Бебешондел, браво на таткото за момиченцето, майстор... Laughing

# 707
  • Мнения: 5 026
Елеста,да ви се разминава леко  Peace Не знам по колко държи, то си зависи от вируса и организма...

# 708
  • Мнения: 100

 Много духа и е хладно, но преди 10 минути се показа и слънчицето. Отказахме се да излизаме сутринта заради вятъра.

# 709
  • Мнения: 1 046
Елеста = три дни поне, чай от джоджен и давай, витамин Ц, може и да купиш банка глюкоза и да и даваш по-малко, отделно и хидратин Алфа също, успех  Hug

# 710
  • Мнения: 66
  Здравейте! Виждам тука хубава новина – Бебешондел,ха честито и леееко бременеене до края  newsm10

  Елеста, не съм имала болно бебе ( да чукам на дърво ), но няколко дни поне ще са нужни за оздравяване. Най-важно е да приема повече течности! Стискам палци бързо да се оправи!!

  ЕмиР, радвам се , че са ти потвърдили резервацията и дано случите на готино време! А за Кати – нищо ново под слънцето. Детската агресия е нещо съвсем нормално стига да не е прекалено. При нас е обратното. Ади така удря кака си с кеф, а тя се засяга и и е мъчно. Ама как да му обясня на малкия дзвер. Само чакам да порастне още малко и ще има "строй се -преброй се"  Mr. Green

  Нашите заминаха в петък за морето и днес мама се обажда, че се връщат – една роднина починала  ooooh! Тя беше в старчески дом и напоследък баща ми се грижеше за нея. А има син в щатите. Как пък не му трепна сърцето поне за два дни да дойде да я види като знаеше, че не е добре вече. Добре, че поне пари пращаше. Понякога живота е адски несправедлив...
  И за да не свършвам поста си в черни нотки да се похваля, че вчера получих поръчката си от Т-А-О и съм много доволна от дрешките. Вече ставам фен на тази марка.
   Хайде лек  и слънчев ден на всички  Hug

# 711
  • Мнения: 235
Елеста, дано се оправи бързо мъничето  Hug
ЕмиР радвам се, че сте намерили място за почивка. Мен такива соц. места ме изпълват с носталгия, обичам си ги  Simple Smile
Бебешондел, честито за очакваната хубава новина
Ние ходим хванати за една ръка, другата да е свободна за бели, и за боклучета  Grinning Нооо зъби - нъц  Naughty
Абе моята мома много крещи, бе  ooooh! Ама направо си се кара, вашите викат ли така? Сутрин на мен сърцето ми спи, това си вика с пълно гърло  ooooh!

# 712
  • Мнения: 51
хах никол също сутрин вика е всъщност ни пее детето,а пък прабаба й /на мъжа ми баба/я научи да пищи и да цвърка и сега от време на време пищи.но на мен ми става радостно като я слушам ия имитирам и тя пък почва наново.нека пищат нека цвъркат аз обичам такива деца палави и цвъркащи по добре така отколкото да седнат мирно и да се чудиш какво да им правиш.Simple Smileние все още не сме решили каде ще ходим на море.май най-накрая ще я оставим на баба й да се пазят ание ще отидем за 4-5 дни кадето намерим:(

# 713
  • Мнения: 8
Аз приключвам с морето за известно време. Имам Т, и ме боли гърлото, все едно влак ме е газил и ми е много зле. Дано да не е заразно Praynig.

# 714
  • София
  • Мнения: 2 150
Мая, бързо да се оправяш Hug

Одеве за първи път оставих Никола в детски клуб за малко. Отначало много се кефеше, поне аз докато стоях в помещението. След това излязох и малко по-късно последва рев Crazy Та реших да започна да го оставям за по един час поне 2 пъти седмично, за да свиква сам с други хора. Ако не стане, не знам как ще се оправяме с яслата...

# 715
  • Мнения: 142
sonic като спомена ясли.. тези които ще пускат на ясла от есента към кои частни ясли сте се насочили? Аз много харесах космоскидс, но за момента са ми непосилно скъпи Sad иначе с няколко говорих, но искат да е проходила стабилно и чак тогава.. та се упражняваме по ходене   Crazy Laughing
та.. вие кои ясли гледате, който гледа де..

# 716
  • Мнения: 279
Добро утро !!!
Да се разпиша и аз преди края ....
Мъжо стана по  задачи и аз с него. Имам да правя сок от малини   Confused, а ме мързи ...
Тия дни нещо се мотая и все ми не стига времето. Оня ден бяхме на Монтана, взех си лещи и вчера бях с тях, и ми бе малко странно ... Трябваше и на фризьор да ходя, но не остана време  Sad.

Соник, трябва от време на време да го оставяш. Да не е само с теб.
Ние в Понеделник излизахме на по бира и го оставих на свеки, не е имало проблем. Даже беше заспал, без да цицка.
Елеста, Мая как сте ?

Бебешондел, честита мома. Лека бременост ти желая!

Гаци,много сте сладки!!!Добре сте си изкарали. И много хубаво там.Цялата къща ли взимахте под наем?

Отивам да пускам кафето , че ме цепи главата
 

# 717
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Ивилда...добре изглежда кафето...НАпоследък много ми се пие и то по няколко...ама пък после немога да спя...Обичамм малини...метни някое шише насам Wink
Гаци неможах да разгледам снимките  newsm78
Ангел  като го оставяме при майка не реве...но ако го оставя на непознати сигурно и той ще се разреве...ама то нормално...Не мисля, че на този етап това е проблем...Е стига да не сте решили да ги пускате от септември на ясла де...
Гледам яслите и детските градини в района...в някой от тях има предимство адресната регистрация и печелиш някаква точка...Другото, което е, че не искам да пътуват или да ги карам където и да било с тия задръствания докато са малки...Като пораснат има да пътуват и да си висят по светофарите...Мислех и някакъв вариант около работата, ама знам ли след 2 години дали ще съм на тая работа  newsm78, пък градина не може да я смениш ей така....макар, че има градини, в които пък местоработата е от значения...Като си избираш ДГ, чети какво ти дава предимство, пише го някъде в описанието на градината...
Елеста - Как е Ирина-Лучия?
Мая и ти бързо да се оправяш...

Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 08:35 от EmiR

# 718
  • Мнения: 8
Благодаря ви, момичета! Нямам днес Т, зверски ме боли гърло и ми е замаяно. Пия чай с мед, дано да помогне и малкия да е добре.

# 719
  • София
  • Мнения: 2 150
sonic като спомена ясли.. тези които ще пускат на ясла от есента към кои частни ясли сте се насочили?
Има две частни ясли тук около нас /живеем в Борово/ и мисля да е някоя от тях. Още не съм ходила да говоря с управителите за условията, знам само, че едната е 350 лв на месец, а другата 500 лв. Като местоположение ме утройват и двете.
Аз мисля да го пусна от януари, надявам се да е проходил стабилно дотогава...

Общи условия

Активация на акаунт