Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 21
 Laughing Добро и усмихнато утро пожелавам на всички мами! Дано тази седмица е успешна за всички.

# 61
  • Мнения: 263
Като кахте акт за раждане какъв е срока за изкарване на лична карта, че и това трябва да свършим, но какви опашки имааааа Shocked
И каква е глобата?
Извинете, че е извън темата Embarassed
ОТИДЕТЕ В ЦЕНТРАЛНОТО НА МАРИЯ ЛУИЗА - НЯМА ОПАШКИ

# 62
  • Мнения: 521
Подадохме заявление за второ класиране...
Сега пък ще чакаме 01.07!

Класирането ще бъде пуснато на сайта на РИО,нали???

Лек ден!

# 63
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро  Hug
мнооого вкусно и красиво кафенце сте сервирали и тази сутрин   bouquet
И ние с малчо няма да чакаме второ класиране. Утре по обяд ще отидем двамата да го запишем в 7 СОУ "Св. Седмочисленици", така че може да ни сложите на първа страничка - при нас промени няма да има  Hug
Честито на всички, които вече са се записали   bouquet
Много късмет на тези, които ще чакат второ класиране, дано желанията на всички се сбъднат  Heart Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 5 171
Честито на записалите се.
Ние също свършихме тази работа.
перфектна организация, липса на опашки, любезна комисия.....какво повече му трябва на човека.
Дано продължат така да са любезни.
Браво Чипоноске:) В кое училище се записахте? Къде ще учи детенце?

# 65
  • София
  • Мнения: 2 361
И ние отиваме след малко да се записваме.

Лична карта може да се извади и на "Мария Луиза". През седмицата вадят само експресни. И мисля, че се плаща нещо. А бързите (за 3 дни)са безплатни и може да се подадат документите в събота.
Вече опашките и в другите районни не са толкова големи от както сложиха апаратите за номера. Миналата събота взех номер в 9.20 ч. Отидохме към 11.30 ч. и в 13.30 ч. приключихме. това е Първо районно.

Аз съм ваш`та леля, на наши приятели детето също е идслектик. Сега учи в Университет във Франция. Може и да има степени и той  в по-слаба форма форма да има проблеми с четенето. детето ти се справи страхотно на фона на толкова много двойки. Въобще не го подценявайте. може да иска да остане в това у-ще заради приятелите си. Поговори с него. В хлебарския ще се справи, не е тежко ученето.

# 66
  • Мнения: 320
Добро утро!
Ние също се записахме тази сутрин!
Комисията беше експедитивна и свършихме за 10 минути.
Успех на всички, които продължават на второ класиране!

# 67
  • Мнения: 497
Като кахте акт за раждане какъв е срока за изкарване на лична карта, че и това трябва да свършим, но какви опашки имааааа Shocked
И каква е глобата?
Извинете, че е извън темата Embarassed
ОТИДЕТЕ В ЦЕНТРАЛНОТО НА МАРИЯ ЛУИЗА - НЯМА ОПАШКИ
Срока е двумесечен от рождената дата, но не ми се вярва изобщо да ви глобят дори да закъснеете при тая лудница. Ние също миналата година закъсняхме -на 4 месец го изкарахме и изобщо не ни глобиха-в 5 РПУ. Освен това сега май зависи в кое районното сте-в 3 и 5 поне допреди 2 седмици се минаваше за час, час и половина всичко. Сега не знам как е. Освен акта за раждане, ако не сте вадили вече паспорт на детето преди да навърши 14г. мисля ще му трябва и адресна регистрация-това се взима от общината, но формуляра трябва да си го купите преди това от книжарница-провери и това дали е така. Успех с ваденето.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 361
Пускам отново списъка. Ако някой види, че съм го пропуснала или иска да дойде, подайте си молба за участие. Веднага я парафирам с ок. Laughing
СРЕЩА НА 30. 06. В 18 Ч. В "МИСТЪР ПИЦА" на "Неофит Рилски"
Списък
1. Зури
2. Олреди
3. Лейди - от 8-ми кл. АЕГ
4. Деси - от 8-ми кл. АЕГ
5. Белмекенска
6. ЯкиЧопър
7. Забраванка - ДжиджиБиджи
8. FireLite
9. Sash
10. nasty lady
11. rumilota
12. vivid blue
13. marta m
14. lotus I
15. aiti
16. mimiska
17. Stoyanova
18. Знаток - от 8-ми кл. НЕГ
19. Миранда фон Щирлиц
20. zamzam
21. Sandalka
22. м. любенова
23. Елфче
24. MariDi
25. Данич
26. Елица - 8-ми кл. - ФЕГ
За малко идват
27. Нели ани - 8- ми кл. НПМГ биология
28. Асссс62 - 8-ми кл. - Испанска гимназия
29. Pipid4e

Писала съм и принадлежността на осмокласните майчета Wink, ако имате въпроси за училищата да знаете към кого да се обърнете.

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 19:47 от zuri

# 69
  • София
  • Мнения: 2 361
Задължително е да имате адресна регистрация. вади се в общината.
На дъщеря ми й вадих паспорт преди 1 - 2 год. и пак ми искаха адресна регистрация.

# 70
  • Мнения: 263
Относно адресната регистрация да питам аз! Ние с мъжа ми се водим по адрес още в центъра, на вече не живеем там! Сега на детето от къде да вадя лична карта?

# 71
  • София
  • Мнения: 2 361
В общината родителят подава декларация за адреса на детето. по-удобно е да е на новия адрес. Предполагам, че няма да ви правят спънки. Най-много и за вас да си подадете документи за настоящ адрес.

# 72
  • София
  • Мнения: 18 173
Момичета,
Поканихме осмокласните мами,които ни подкрепяха цяла година Heart Eyes, направихме списък включващ нас и тях, ала има и други които трябваше да поканим..Лично мое мнение.. Peace Жалко, че част от тях  обаче не са в София. Sad Би ми било много приятно да се запозная и с тях. Heart Eyes Мисля, че страшно много дължим  на unadaptable, svetlaem, nadyara и  ganis като учители и мами... HugКолко разяснения и помощ  по двата предмета получихме от тях. Grinning Ако някоя от тях има път към София... Hug А за ganis оправдание няма за неизвинено отсъствие.Тя си е от нашето голямо село.. hahaha

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 10:56 от already detective

# 73
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Класирането ще бъде пуснато на сайта на РИО,нали???

 

Да, на същото място  Peace




За ваденето на лична карта. Миналата година при нас седеше тази информация на първа страница.

1. Ходи се в общината, където е ЕСГРОАН, да се вземе адресна регистрация. Там (особено за Красно село) искат и двамата родители да подпишат декларацията, че нямат нищо против детето да е регистриране на .................... адрес. Не създават проблем, ако таткото е на паркинга и му занесете там да подпише декларацията  Mr. Green Личната карта на родителите и не помня акт за раждане дали искаха, ами какво ви пречи да носите.

2. Отива се в паспортна служба с акт за раждане, оригинал плюс копие, там вече с един родител, жълтата бележка от регистрацията. Ако скоро сте вадили някакъв документ за детето и сте носили такава регистрация, повече не я искали. Ако ще вадите и паспорт, тогава задължително двамата родители или пълномощно от втория.


Относно адресната регистрация да питам аз! Ние с мъжа ми се водим по адрес още в центъра, на вече не живеем там! Сега на детето от къде да вадя лична карта?

Пускате декларация, че не възразявате да се води на едикой си адрес, тамън и за вас ще си пуснете такава регистрация в общината.

# 74
  • Мнения: 5
В общината родителят подава декларация за адреса на детето. по-удобно е да е на новия адрес. Предполагам, че няма да ви правят спънки. Най-много и за вас да си подадете документи за настоящ адрес.
Извинявайте, че така скачам от балкона, но да попитам: Трябва ли да присъстват и двамата родители при подаване на документи за лична карта?

Общи условия

Активация на акаунт