Хайде идвай ЮЛСКО бебе - чакам срещата със тебе

  • 19 754
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Абе тук в Бургаската окръжна болница уж много ги плюят, ама хората ми дадоха списък и искат само 10-12бр. памперси за дните престой. Няма изискване за цял, неразпечатан пакет или нещо такова. И доколктоо знам аз, май тези памперси си стоят при майката, както и дрешките и козметиката, защото ако раждането е нормално бебчо се качва директно с майката в стаята  newsm78 Вече при секциото сигурно памперсите са повече и се прибират при бебето, но там не знам със сигурност. Ето списък на нещата, които ми искат при постъпване:
Документи
* Лична карта
* Направление за раждане
* Документ за кръвна група

За раждането
*Лиглин - 1кг.
* Еднократни чаршафи - 5бр.
* Лични принадлежности

За новороденото при 3 дневен престой
* Памперси - 10-12бр (или по 4бр. на ден)
* Хавлия - 1бр.
* Мокри кърпички - 1 пакет
* Комплект дрешки - 2-3бр. ританки, камизолка, чорапки

# 61
  • Мнения: 372
Запазете едно местенце и ме чакайте към 12 и нещо - 1, зависи дали ще кажат нещо интересно към края. Ще ви намеря по коремчетата, хахаха  hahaha

Ягодке, на линия ли си в ЦУМ и после за Виктория?

buggy--> абсолютно същото се случи и при мен, тези бабки са доста нахални, трябва и аз да го прилагам. След последната лекция в ЦУМ си пътувах права в един трамвай 18 без никой да ми прави място, но пък корема ми беше най-интересното нещо в този трамвай. И това което най ме подразни, че в момента в който се освободи и жена към 40те ме блъсна за да стигне първа до него, за малко такъв скандал да и направя  #Cussing out. Иначе за касите и аз така в последния момент правя неочаквани 2-3 бързи крачки и изненадвам противника. То и без това имам по няколко продукта само, пък хора с цели колички, които са си взели нещо без баркод или непретеглено не ми се чакат.

# 62
  • IT
  • Мнения: 3 704
Ако успея и аз ще цъфна на срещата.
Дори това че съм без очила и лещи в момента няма да ме спре, ако съм добре-ще ви разпозная.
buggy мен ме дразнят лелките, които само гледат все едно си полезно изкопаемо-то верно че приличам на мамут вече, ама е баси нахалитетите. Като някакви животни сме станали, тук там се намира по някой любезен човек.
А за почивките и аз мисля някъде септември да отида с майка и бебето на почивка някъде, ако всичко е наред. На бившият ми шев жена му роди юни и те август бяха на море-бебе спи не щъка само се кърми, каза че му е било перфектно море.
cvetulka ама те пестят от пране на чаршави.

# 63
  • Мнения: 186
Иха, и аз идвам ако не вали. Това заведението, което е на гърба на Военния клуб ли е?  

# 64
  • Мнения: 4
Маритке, абсолютно си права, особено като се сетя, че раждането ще ми излезе към 1200 кинта, заради избор на екип, вип зала за раждане и вип стая само с две легла, за да направя престоя максимално поносим.

Супер за срещата, надявам се да се съберем към 10 майчета поне Simple Smile

До утре!
  bouquet

P.S. Ивка, да - до Военния клуб, предната външна градинка на Виктория Simple Smile от страната на жълтите павета.

# 65
  • Мнения: 0
На линия съм Скарли, двете с теб ще идем на лекцията и след това ще се присъединим към другите тумби ! 10.30 ч на ЦУМ, нали?

# 66
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
allexa.7 , на отворените врати ни обясниха, че тези чаршафи са само за самото раждане, когато изтичат водите и е необходима честа смяна. Иначе като родиш всичко си е от тях. Даже ако не си носиш дрешки за бебо ти дават болнични, които честно казано са си доста запазенки и симпатични за държавна болница  Peace Одобрявам, има какво да се прави още, но определено в сравнение с нещата, които чувам са добре като изисквания. Нощници както се вижда също не искат да носим. В родилна зала ти дават еднократни или някакви техни (не съм сигурна), но аз ще си нося мои за след това.
Освен това стаите са само с 2 легла.

# 67
  • Мнения: 372
На линия съм Скарли, двете с теб ще идем на лекцията и след това ще се присъединим към другите тумби ! 10.30 ч на ЦУМ, нали?

Мдам Simple Smile
Дано кажат нещо полезно, че нямаме педиатър още Sad
Ще пазя едно местенце при мен, ако стигна първа там.

# 68
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
И докато не съм забравила (вече 5-6 пъти се каня да питам и после забравям  ooooh!), има ли някоя мама, която да има признаци като при ПМС? Аз се чувствам по същия начин - нервност, кожата на лицето ми е по- разрдазнена и се появиха малки пъпчици като преди цикъл и от време на време имам леки "предменструални" болки  newsm78 Абе все едно утре ще ми идва, така се чувтсвам  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 2
Пууу така като чета как се уговаряте и направо завидях (благородно де, радвам се, че така си правите срещички)
Честито и на всички нови мами и бебчета от събота и неделя. Само радост и щастие да носят на мама и татко и много здраве за тях.

# 70
  • Мнения: 0
Ухаа, май ще се съберем яко тумбаци  Mr. Green

Да Ивка, за тази Виктория става въпрос.

Аз пък да се похваля, днес си взех новата лична карта, с новото име  Crazy, имаше шестотинхиляди човека чакащи, а аз минах като пич първа, с тумбата на преде, е чух разни коментари и недоволства, ма хич не ми дреме, нали полицайката отпреде ме пуса  Mr. Green Joy

За почивката, и за така или края на август, или началото на септември, живот и здраве, много ми се ще да се отчетем на морето, таман и малкото да види баба си и дядо си /мъж ми е от Бургас  Mr. Green/

# 71
  • Мнения: 0
Цветулке, същата работа, да добавя към твойте симптоми и болезнени гърди и зърна, точно като при ПМС, да не говорим, че съм кълбо от нерви  Sick

Оки, Скарли, разбрахме се, аз ако стигна първа, ще пазя местенце също  Peace и при мен е така въпроса с педиатъра, даже вече се стресирам, че не съм го свършила това нещо, а е супер важно.

# 72
  • IT
  • Мнения: 3 704
Това с баща от морето е перфектният вариант, то и моят баща е от Бургас та от собствен опит споделям Simple Smile
cvetulka-да по-добре е като цяло,  в МД за да не се мокри чаршафа използват чувал за боклук и отгоре парче плат с неустановен произход.  

# 73
  • Мнения: 2 369
cvetulka аз имам:) като при много болезнена менструация придружени с мощни контракции:)

одеве с хели говорихме в скайп и както и обяснявам всичко тя ми дава седмица да съм родила. хайде откривам залаганията.аз си давам до около термин:)

# 74
  • Мнения: 2
Охо, Диването, днес теб ли те издирваха цяла сутрин в АГ-то на Токуда  Joy Добре, че поне си си отспала  Grinning

Хихи, Алекса, една бабка преди 2 месеца се опита да ме вдига в трамвая, за да й направя място да седне  Shocked А коремът ми доста отчетливо се виждаше.  Пък ти се учудваш, че по опашките се правят на разсеяни. В магазина като тръгна към касите и имам чувството, че всички се ръгат с количките само и само да минат пред мен  hahaha Много е смешно, когато взема аванс в последната секунда Simple Smile Хем ме гледат лошо, хем не смеят нищо да ми кажат (аз само ги чакам де  hahaha)

Стоун, не търсеше ли ти хирург за хернията  newsm78 Ох, аз съм толкова out of space последните дни, че направо не мога да си се понасям. Извинявай ако съм те объркала с някой  Embarassed


Не Buggy аз съм с хирурга за херния. Ако имаш някого предвид ще ти бъда благодарна да споделиш.

Общи условия

Активация на акаунт