Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 22 574
  • 748
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 10 832
        Светле,джанъм мерхаба,мерси  за розите,СКЪПА!!!!!Я,ако знаех,ке се ядосаш толкоз,немаше да работим днес!!!!! Иначе доволни,а????Четете сега,очила имам боол,да ви заемем некои........???

Hug Аз имам миличка ,имам много очелки Joy Joy Joy Joy Joy

Не се ядосвам ,просто коментирам.....много сте оплюли Сабито днес ,ЧОК , ЧОК........... Weary smile3518

# 616
  • Мнения: 4 381
       Светле,джанъм мерхаба,мерси  за розите,СКЪПА!!!!!Я,ако знаех,ке се ядосаш толкоз,немаше да работим днес!!!!! Иначе доволни,а????Четете сега,очила имам боол,да ви заемем некои........???

Hug Аз имам миличка ,имам много очелки Joy Joy Joy Joy Joy

Не се ядосвам ,просто коментирам.....много сте оплюли Сабито днес ,ЧОК , ЧОК........... Weary smile3518

       
           [b]Све,аз съвсем мъничко,скъпа...........А и у филма си е така,може някъде да има за допълване,но има време..........пък и ние много лошо, така сега най-важните кадри,но така не се разбира всичко - те нещтата нали има някаква последователност и аз днес одим из сериите................Трябва да го  измислим..........така се получават и повторения,аз го установих от въпросите в темата днес,нещо дребно остава неизяснено но остава,трябва сякаш  да ги караме поне по серии!!![/b]

# 617
  • Мнения: 10 832
        Светле,джанъм мерхаба,мерси  за розите,СКЪПА!!!!!Я,ако знаех,ке се ядосаш толкоз,немаше да работим днес!!!!! Иначе доволни,а????Четете сега,очила имам боол,да ви заемем некои........???

Hug Аз имам миличка ,имам много очелки Joy Joy Joy Joy Joy

Не се ядосвам ,просто коментирам.....много сте оплюли Сабито днес ,ЧОК , ЧОК........... Weary smile3518

         
           [b]Све,аз съвсем мъничко,скъпа...........А и у филма си е така,може някъде да има за допълване,но има време..........пък и ние много лошо, така сега най-важните кадри,но така не се разбира всичко - те нещтата нали има някаква последователност и аз днес одим из сериите................Трябва да го  измислим..........така се получават и повторения,аз го установих от въпросите в темата днес,нещо дребно остава неизяснено но остава,трябва сякаш  да ги караме поне по серии!!![/b]

newsm78 Ти пък сега ,да не се притесни newsm78 hahaha hahaha hahaha

# 618
  • Мнения: 10 832
ЛУУУУУУУУУу , Hug ади джанъм идвай на помощ ,че изядоха наша Събка  ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy

# 619
  • Мнения: 10 832
Кралева ,мила аз след малко ще лягам Crossing Arms
До утре !!!!!  Hug Hug Hug

# 620
  • Мнения: 4 381
Кралева ,мила аз след малко ще лягам Crossing Arms
До утре !!!!!  Hug Hug Hug

 
         СВЕТЛЕ, лека мила не се притеснявай не съм се обидила,просто ти така приемаш нещата,аз иначе и така...............другите............всеки си е башка луд,казал народа!!! Сабиха,също има своите основания,но може сценаристите да са програмирали така нещата,винаги единия образ е по-сладникав,такава е ролята на Сабиха,че Галиб наистина изглежда........няма да го определям!!!Интришка да има,филма да се гледа - достатъчно бози сериали има на пазара и кво........аз лично съм зарязвала бая такива по средата,де няма никакво развитие самия филм......е те вече са сапунките!!!А този нашия,какво развитие претърпя-втори сезон,какъв екшън братче........!!!Не се коси,толкова.........АДИИИИИИИИ,лека нощ!!!

# 621
  • Мнения: 10 832
Кралева ,мила аз след малко ще лягам Crossing Arms
До утре !!!!!  Hug Hug Hug

 
         СВЕТЛЕ, лека мила не се притеснявай не съм се обидила,просто ти така приемаш нещата,аз иначе и така...............другите............всеки си е башка луд,казал народа!!! Сабиха,също има своите основания,но може сценаристите да са програмирали така нещата,винаги единия образ е по-сладникав,такава е ролята на Сабиха,че Галиб наистина изглежда........няма да го определям!!!Интришка да има,филма да се гледа - достатъчно бози сериали има на пазара и кво........аз лично съм зарязвала бая такива по средата,де няма никакво развитие самия филм......е те вече са сапунките!!!А този нашия,какво развитие претърпя-втори сезон,какъв екшън братче........!!!Не се коси,толкова.........АДИИИИИИИИ,лека нощ!!!

 newsm10  love001 wavey

# 622
  • Мнения: 4 381
                                  
                      
            
                  Теди 1970 за теб, джанъм:школото на Зейно-разговора в червено                                                                                   Руксар говори,да подсети Сабиха за някаква реклама,където моделът Еда преди година,рекламирала нещо си,но Сабиха я прекъсва,че не си спомня и нервничи,заради чутото от Руксар,че в нейните очи тя е виновна,за раздялата им с Галиб и избухва/къде тя говори права и двете после се натъжиха/ и пита Руксар, какво трябваше да направя тогава според теб:/понеже Руксар едно от обвиненията беше,че изморила Галиб с обвиненията си след злополуната свадба и стрелбата/ ние с дни живяхме в страх Руксар,за детето ни,той беше прострелян,оная лудата /визира Нурсел/рани детето с куршум,ти разбираш ли ,че от свадбата ни, ние отидохме в болницата,умирах от страх,че няма да оживее- ти знаеш ли,какво е това за една майка???Да,обвиних го за всичко,вярно е после се извиних,да в тези моменти може и да съм го засегнала и това разбирам,а той разбра ли ме Руксар - не, не ме разбра!!Какво направи обиди се, неможел да понесе повече тежестта на обвиненията ми и избяга, да Руксар избяга.....а.още не бяхме се прибрали от болницата.......избяга...и аз неисках да го спирам,попитах го "Защо,Галиб"- той не отговори повече,каза ми довиждане,адвокатът му щял да се  погрижи за останалото........Върнах се вкъщи Руксар,нещата от свадбата ни, роклята ми с месеци стояха неразопаковани, понеже живяхме в болницата Руксар,знаеш ли на мен какво ми беше Руксар.......???? След три дни ходих да го търся и знаеш ли  беше заминал....не можех да повярвам, наистина беше заминал без да види сина си,без да се обади.....Зюлфие ми отвори и  ми каза,че заминал за Австралия , попитах кога се връща и тя - незнаела не казал, казал само...... ще се обажда.......отвреме- навреме!!!!За мен той още тогава е кроял планове да се разделим,Руксар!!!  Сега се върнал и какво,аз какво трябва да направя Руксар, би ли ми казала  - да му се хвърля на врата,че благоволил да се върне.......не ме интересува Руксар.........да си живее живота..........както, и с когото иска.........намерили са се /визира Еда/ лика-прилика са си.......нека правят каквото искат!!!  .........и така .........................явно двете не са си говорили изобщо с Руксар,защото и тя се натъжи.......то си беше тъжно де........           ......Сабито е велика на тези кадри, евала.....много въздействаща е играта й.......ето това й признавам, че е по-добра от Еркан в някои моменти!!!   Явно го е чакала горката все пак през тези месеци,защото тука в  тази й изповед  има толкова болка отпреди, кога ги е оставил и като се върна сега..............силен момент от филма...........не забравяйте,предния ден ходиха да прибират Керем от къщата на Галиб  ..........сега стана ли ви ясна картинката..........Със завръщането си още Галиб пак згази лука........         .........е, не му върви на тва нашто момче...........!!!!

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 07:18 от kraleva66

# 623
  • Мнения: 238
ДОБРО УТРО ДАМИ!!!
ЛЕК И УСПЕШЕН ДЕН!  bouquet

# 624
  • Мнения: 4 381
ДОБРО УТРО ДАМИ!!!
ЛЕК И УСПЕШЕН ДЕН!  bouquet
                                                   
          AGATOTITA, джанъм добро утро!!!!! Мерси за пожеланието, да ти се връща и още цялата ти седмица да е такава!!!

# 625
  • Мнения: 238
Аз продължавам да си говоря сама ooooh!
Защо не коментирате изповедта на Галката пред Зафер,а ??? newsm78
Той Галип много ясно КАЗВА каква жена е Сабиха  Crossing Arms
...но като се върнал видял,че Сабиха е добре и няма мъж до нея,казва на Зафер друга на нейно място не би стояла и се грижила за децата си,но моята Сабиха е различна казва той,не е като другите жени.....демек затова я обича
Съжалявам че снощи сме те изоставели сама да отстояваш позицията - че в всяка ситуация от филма,вината никога не е само на единия или другия!!!!!!И ако ние,така наречените защитници на Сабиха ,никога не сме отричали слабите и страни,то другата страна са безкомпромисни - Галип та Галип!Няма лошо , само дето истината е винаги някъде по средата!!!!

# 626
  • Мнения: 238
ДОБРО УТРО И НА ТЕБ НЕУМОРИМА  bouquet

# 627
  • Мнения: 238
Някъде беше предложила да се въведе някакъв ред
на преводите които правиш!Имаш право ,така няма да те питаме за едно и също нещо,и
ти нали си добра на всекиго по нещо да кажеш,ще те ошашавим!!!Започвам работа ,до довечера!!

# 628
  • Мнения: 4 381
      Къде,мила беше,снощи-тука Светла каза,че чок сме оплюли Сабиха!!! Права си - истината винаги е някъде по средата !!! За въвеждането на някъкъв ред, не заради мен, джанъм аз го знам наизуст филма - гледала съм всеки кадър най-малко по 5 пъти,а заради Вас, защото така картинката не е пълна.........примерно, коментираме някой важен момент, но има събията преди и след и картинката не  е пълна............възникват едни дребни въпросчета,но винаги има такива..!!!

# 629
  • Мнения: 1 148
Здравейте Мацки!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт