Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 22 500
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 381
                 МАЛИИИИ,що нещо сте побликували,тази снимка със зелената рокля - суееееееееер!!!Там Галчо си я заплю и ареса!!!Онемя като я скива  !!! Аз харесвам и двамата от днес,имам пресантима към Галиб,обаче и Сабиха е велеколепна - и с играта си, и иначе!!! Абе,страхотен ФИЛМ !!! Гледала съм го 20 пъти!!!

# 736
  • Мнения: 877

                МАЛИИИИ,що нещо сте побликували,тази снимка със зелената рокля - суееееееееер!!!Там Галчо си я заплю и ареса!!!Онемя като я скива  !!! Аз харесвам и двамата от днес,имам пресантима към Галиб,обаче и Сабиха е велеколепна - и с играта си, и иначе!!! Абе,страхотен ФИЛМ !!! Гледала съм го 20 пъти!!!

сВЕ ГОТОВО ТУК

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 20:20 от BELL-

# 737
  • Мнения: 880
Ади изписвайте темата,че да се наредим в новата,аз без да искам вече цопнах в нея,ама от солидарност се връщам,я да кажем на Кралицата и тя да се прехвърли след малко там!

# 738
  • Мнения: 4 381
Е НАЙ СЕТНЕ ДА СЕ СЕТИШ!!!!!!!!!!!!!!  bouquet
           МАЛЕ, МАЛЕ КАКВА  ЖЕНА  !!!!  ГАЛИП, КАК НЕМА ДА Я  ХАРЕСА !!! ИЗТЪРВА ЛИ СЕ ТАКОВА ПАРЧЕ,МЕЧТА !!!

# 739
  • Мнения: 877


ЕХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ , newsm44 newsm44 newsm44
ЕЕЕЕЕЕЕ ,голяма изненада  ooooh! ooooh! ooooh!
ЗИЗКЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕее, Hug Hug Hug Hug Hug
БЕЛЛИСИМА ,БРАВОС !!! smile3525 smile3525 smile3525
 
ЩЕ ТИ ГОВОРЯ ЗА ЛЮБОВВВВВВВВВВВВВВВВВ............. newsm51 newsm51 newsm51


Све, взех снимката за новата тема!  Wink Wink Wink Wink Wink

# 740
  • Мнения: 4 381
Ади изписвайте темата,че да се наредим в новата,аз без да искам вече цопнах в нея,ама от солидарност се връщам,я да кажем на Кралицата и тя да се прехвърли след малко там!
       
         Ди-ни, джанъм и да не ме поканите,я ке дойдем,нема страшно - щете  ме или не!!!

# 741
  • Мнения: 877
Ади изписвайте темата,че да се наредим в новата,аз без да искам вече цопнах в нея,ама от солидарност се връщам,я да кажем на Кралицата и тя да се прехвърли след малко там!
       
         Ди-ни, джанъм и да не ме поканите,я ке дойдем,нема страшно - щете  ме или не!!!

Кралева щракни ТУК

# 742
  • Мнения: 238
Хайде момичета предложете някакъв ред за
преводите на Кралева,докато не и е омръзнало да се занимава с нас!
Като стар администратор побързах да ви го предложа,но след забележката ,че може да се поиска и с бели букви да се пише,спрях с предложението! Thinking

# 743
  • Мнения: 238
Хайде момичета предложете някакъв ред за
преводите на Кралева,докато не и е омръзнало да се занимава с нас!
Като стар администратор побързах да ви го предложа,но след забележката ,че може да се поиска и с бели букви да се пише,спрях с предложението! Thinking

# 744
  • Мнения: 238
Хайде момичета предложете някакъв ред за
преводите на Кралева,докато не и е омръзнало да се занимава с нас!
Като стар администратор побързах да ви го предложа,но след забележката ,че може да се поиска и с бели букви да се пише,спрях с предложението! Thinking

# 745
  • Мнения: 238
Хайде момичета предложете някакъв ред за
преводите на Кралева,докато не и е омръзнало да се занимава с нас!

# 746
# 747
# 748
  • Мнения: 4 381
                     Хайде оттатък!

Общи условия

Активация на акаунт