Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 22 514
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 966
БЕЛ,ВИНАГИ СЕ УЧУДВАМ НА НЕВЕРОЯТНАТА ТИ
СПОСОБНОСТ ДА НАМИРАШ ОТ ХУБАВИ ПО-ХУБАВИ СНИМКИ!

Като хоби ми е вече, да се ровя из нета за снимки!  Wink Wink Wink Wink

# 647
  • Мнения: 3 504
Любим момент № 1 - първа среща, как му пада в ръце

Любим момент № 1 - продължение - носене на ръце

много е готина с тази бяла ризка, разкошна коса Hug как няма да се халоса Гальо Rolling Eyes #Crazy Flutter

обожавам ги тези моменти № 1 и № 2

кадарът в асаньора мога да го гледам безброй пъти, все връщам тез толкова красиви секунди, първите серии, поне любовта им бе чиста, нямаше много дразнители наоколо.

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 15:02 от Rossoneri

# 648
  • Мнения: 3 504
 
Красиви и неотразими като вас
създадохте ми настроение Laughing, да се почерпим и повеселим

# 649
  • Мнения: 10 822
Привет ,мацкииииииии !!! Hug
Роси ,Бел само вас виждам wavey  love001 smile3525

# 650
  • Мнения: 10 822
Снощи малко се ядосах newsm78 , Joy Joy Joy много плювки по Сабито ,милата дор де я изчистя ,голям зор видех ooooh! Joy Joy Joy ,сега препрочетох всичко отначало
  
и....ето стигнах и до това..... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!





Цитат
школото на Зейно-разговора в червено                                                                                   Руксар говори,да подсети Сабиха за някаква реклама,където моделът Еда преди година,рекламирала нещо си,но Сабиха я прекъсва,че не си спомня и нервничи,заради чутото от Руксар,че в нейните очи тя е виновна,за раздялата им с Галиб и избухва/къде тя говори права и двете после се натъжиха/ и пита Руксар, какво трябваше да направя тогава според теб:/понеже Руксар едно от обвиненията беше,че изморила Галиб с обвиненията си след злополуната свадба и стрелбата/ ние с дни живяхме в страх Руксар,за детето ни,той беше прострелян,оная лудата /визира Нурсел/рани детето с куршум,ти разбираш ли ,че от свадбата ни, ние отидохме в болницата,умирах от страх,че няма да оживее- ти знаеш ли,какво е това за една майка???Да,обвиних го за всичко,вярно е после се извиних,да в тези моменти може и да съм го засегнала и това разбирам,а той разбра ли ме Руксар - не, не ме разбра!!Какво направи обиди се, неможел да понесе повече тежестта на обвиненията ми и избяга, да Руксар избяга.....а.още не бяхме се прибрали от болницата.......избяга...и аз неисках да го спирам,попитах го "Защо,Галиб"- той не отговори повече,каза ми довиждане,адвокатът му щял да се  погрижи за останалото........Върнах се вкъщи Руксар,нещата от свадбата ни, роклята ми с месеци стояха неразопаковани, понеже живяхме в болницата Руксар,знаеш ли на мен какво ми беше Руксар.......???? След три дни ходих да го търся и знаеш ли  беше заминал....не можех да повярвам, наистина беше заминал без да види сина си,без да се обади.....Зюлфие ми отвори и  ми каза,че заминал за Австралия , попитах кога се връща и тя - незнаела не казал, казал само...... ще се обажда.......отвреме- навреме!!!!За мен той още тогава е кроял планове да се разделим,Руксар!!!  Сега се върнал и какво,аз какво трябва да направя Руксар, би ли ми казала  - да му се хвърля на врата,че благоволил да се върне.......не ме интересува Руксар.........да си живее живота..........както, и с когото иска.........намерили са се /визира Еда/ лика-прилика са си.......нека правят каквото искат!!!  .........и така .........................явно двете не са си говорили изобщо с Руксар,защото и тя се натъжи.......то си беше тъжно де........           ......Сабито е велика на тези кадри, евала.....много въздействаща е играта й.......ето това й признавам, че е по-добра от Еркан в някои моменти!!!   Явно го е чакала горката все пак през тези месеци,защото тука в  тази й изповед  има толкова болка отпреди, кога ги е оставил и като се върна сега..............силен момент от филма...........не забравяйте,предния ден ходиха да прибират Керем от къщата на Галиб  ..........сега стана ли ви ясна картинката..........Със завръщането си още Галиб пак згази лука........         .........е, не му върви на тва нашто момче...........!!!!

Eто заради това - изговорено от Сабиха - от край до край съм била на позиция,че не одобрявам заминаването на Галиб за Австралия. Той с изповедта си пред Зафер има също много силни мотиви, но.......... болката по нараненото дете,болестите,грижите по големите деца-училището,съзряването на Зейно и т.н. и т.н. са били за Сабиха.Тя няма време за голф,яхти,клубове и други развлечения.

НАПЪЛНО СЪГЛАСНА С ТЕБ ДИТА ! newsm10 newsm10 newsm10

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 15:32 от Светла Иванова

# 651
  • Мнения: 10 822
Росиииии  Hug ,уханието на тези прекрасни рози се почувства чак в Зарата ooooh! Joy Joy Joy
Мерсаж за кафенцето и бисквитките.  bouquet  bouquet  bouquet
Тези два момента ,май са любими на всички ! #Crazy #Crazy #Crazy

# 652
  • Мнения: 10 822
ООООООООоо , ТОти и Дита се появиха ,МЕРАБА Hug Hug Hug

# 653
  • Мнения: 0
Виждате ли колко безполезно, изнервящо и нездравословно е сместо да дебатираме,т.е.
да си обменяме мнения - да се нападаме с това кой крив-кой прав!

Сценаристите са сложили отговора в устата на Сабиха, но при нас бурята вече беше "изпочупила
дърветата"!

# 654
# 655
  • Мнения: 10 822
Виждате ли колко безполезно, изнервящо и нездравословно е сместо да дебатираме,т.е.
да си обменяме мнения - да се нападаме с това кой крив-кой прав!

Сценаристите са сложили отговора в устата на Сабиха, но при нас бурята вече беше "изпочупила
дърветата"!


 newsm10 smile3501 smile3525 smile3525 smile3525

# 656
  • Мнения: 238
Аз продължавам да си говоря сама ooooh!
Защо не коментирате изповедта на Галката пред Зафер,а ??? newsm78
Той Галип много ясно КАЗВА каква жена е Сабиха  Crossing Arms
...но като се върнал видял,че Сабиха е добре и няма мъж до нея,казва на Зафер друга на нейно място не би стояла и се грижила за децата си,но моята Сабиха е различна казва той,не е като другите жени.....демек затова я обича
Съжалявам че снощи сме те изоставели сама да отстояваш позицията - че в всяка ситуация от филма,вината никога не е само на единия или другия!!!!!!И ако ние,така наречените защитници на Сабиха ,никога не сме отричали слабите и страни,то другата страна са безкомпромисни - Галип та Галип!Няма лошо , само дето истината е винаги някъде по средата!!!!
А ТОВА ЧЕТЕ ЛИ?

# 657
  • Мнения: 238
Хайде момичета предложете някакъв ред за
преводите на Кралева,докато не и е омръзнало да се занимава с нас!

# 658
  • Мнения: 3 504
Росиииии  Hug ,уханието на тези прекрасни рози се почувства чак в Зарата ooooh! Joy Joy Joy
Мерсаж за кафенцето и бисквитките.  bouquet  bouquet  bouquet
Тези два момента ,май са любими на всички ! #Crazy #Crazy #Crazy


Пак заповядайте на черпня в моето виртуално кафе Wink Laughing, градината ми е пълна за всички, Зарата си я обичам, имам една дружка от там, ама много години не сме се виждали.

Сложна работа отношенията - Галип & Сабиха - то любов скрита дълбоко в пещера, сега бури и изпочупени дървета, искам нова градина за тях и всичко да е здраво.

Хайде момичета предложете някакъв ред за
преводите на Кралева,докато не и е омръзнало да се занимава с нас!
серия по серия, или предпочитани силни моменти от серията(но пак в последователност), говорещи ни за какво става дума в основен смисъл

# 659
  • Мнения: 10 822
Аз продължавам да си говоря сама ooooh!
Защо не коментирате изповедта на Галката пред Зафер,а ??? newsm78
Той Галип много ясно КАЗВА каква жена е Сабиха  Crossing Arms
...но като се върнал видял,че Сабиха е добре и няма мъж до нея,казва на Зафер друга на нейно място не би стояла и се грижила за децата си,но моята Сабиха е различна казва той,не е като другите жени.....демек затова я обича
Съжалявам че снощи сме те изоставели сама да отстояваш позицията - че в всяка ситуация от филма,вината никога не е само на единия или другия!!!!!!И ако ние,така наречените защитници на Сабиха ,никога не сме отричали слабите и страни,то другата страна са безкомпромисни - Галип та Галип!Няма лошо , само дето истината е винаги някъде по средата!!!!
А ТОВА ЧЕТЕ ЛИ?
Аха, ooooh! Joy Joy сори ,ама не мога да смогна....а и нещо нета ми забива #Cussing out Разбира се ,че всеки има слаби страни,аз например на Събка не и харесвам отношението към Рухсар...не винаги я изслушва ,милата в  смисъл когато например Керем вдигна температура ,на другия ден не я попита нищо ,какво ти е ,що ти е и ,ама като виждаме и нея как я люлее живота донякъде и е простено newsm78
.....Ами, големи сте поспаланки  ooooh! аз сама да си лафя и ядосвам зарад Събка ooooh! ooooh! ooooh! Кви сте такива дружки Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт