Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 22 572
  • 748
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 148
Мацки!   bouquet  bouquet  bouquet

# 631
  • Мнения: 0
Добър ден дами!

Ади на кааве!

# 632
  • Мнения: 0
Най-после слънцето огря и нашата темичка - то е с ник-Кралицата

Истинско удоволствие беше за мен да изчета всички странички,ама мнооооооооооооо сте писали и питали....
А това златно момиче,дето два дни изкара пред клавиатурата заслужа нашта благословия!

Нека Бог те възнагради за доброто ти сърце,мила Кралице.


На всички момичета желая усмихнат ден!

# 633
  • Мнения: 0
Цитат
школото на Зейно-разговора в червено                                                                                   Руксар говори,да подсети Сабиха за някаква реклама,където моделът Еда преди година,рекламирала нещо си,но Сабиха я прекъсва,че не си спомня и нервничи,заради чутото от Руксар,че в нейните очи тя е виновна,за раздялата им с Галиб и избухва/къде тя говори права и двете после се натъжиха/ и пита Руксар, какво трябваше да направя тогава според теб:/понеже Руксар едно от обвиненията беше,че изморила Галиб с обвиненията си след злополуната свадба и стрелбата/ ние с дни живяхме в страх Руксар,за детето ни,той беше прострелян,оная лудата /визира Нурсел/рани детето с куршум,ти разбираш ли ,че от свадбата ни, ние отидохме в болницата,умирах от страх,че няма да оживее- ти знаеш ли,какво е това за една майка???Да,обвиних го за всичко,вярно е после се извиних,да в тези моменти може и да съм го засегнала и това разбирам,а той разбра ли ме Руксар - не, не ме разбра!!Какво направи обиди се, неможел да понесе повече тежестта на обвиненията ми и избяга, да Руксар избяга.....а.още не бяхме се прибрали от болницата.......избяга...и аз неисках да го спирам,попитах го "Защо,Галиб"- той не отговори повече,каза ми довиждане,адвокатът му щял да се  погрижи за останалото........Върнах се вкъщи Руксар,нещата от свадбата ни, роклята ми с месеци стояха неразопаковани, понеже живяхме в болницата Руксар,знаеш ли на мен какво ми беше Руксар.......???? След три дни ходих да го търся и знаеш ли  беше заминал....не можех да повярвам, наистина беше заминал без да види сина си,без да се обади.....Зюлфие ми отвори и  ми каза,че заминал за Австралия , попитах кога се връща и тя - незнаела не казал, казал само...... ще се обажда.......отвреме- навреме!!!!За мен той още тогава е кроял планове да се разделим,Руксар!!!  Сега се върнал и какво,аз какво трябва да направя Руксар, би ли ми казала  - да му се хвърля на врата,че благоволил да се върне.......не ме интересува Руксар.........да си живее живота..........както, и с когото иска.........намерили са се /визира Еда/ лика-прилика са си.......нека правят каквото искат!!!  .........и така .........................явно двете не са си говорили изобщо с Руксар,защото и тя се натъжи.......то си беше тъжно де........           ......Сабито е велика на тези кадри, евала.....много въздействаща е играта й.......ето това й признавам, че е по-добра от Еркан в някои моменти!!!   Явно го е чакала горката все пак през тези месеци,защото тука в  тази й изповед  има толкова болка отпреди, кога ги е оставил и като се върна сега..............силен момент от филма...........не забравяйте,предния ден ходиха да прибират Керем от къщата на Галиб  ..........сега стана ли ви ясна картинката..........Със завръщането си още Галиб пак згази лука........         .........е, не му върви на тва нашто момче...........!!!!

Eто заради това - изговорено от Сабиха - от край до край съм била на позиция,че не одобрявам заминаването на Галиб за Австралия. Той с изповедта си пред Зафер има също много силни мотиви, но.......... болката по нараненото дете,болестите,грижите по големите деца-училището,съзряването на Зейно и т.н. и т.н. са били за Сабиха.Тя няма време за голф,яхти,клубове и други развлечения.

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 11:12 от dita_53

# 634
  • Мнения: 0
малко въпросче за мойте любимци!
Доколкото разбрах във втория сезон дават Кемал и Рухсар да живеят заедно.
Ясно ли става дали са женени или просто живеят под един покрив.
И когато са при Галиб в къщата - честитят й ,че е бременна ли?

А защо пристигна със скандал мадам Верена ?
Сега това са детайли и когато има време може да им се отговори.

# 635
  • Мнения: 3 504
http://www.iyitube.net/-Son-Bahar-/q-TUZuTDFfTUN5QUU=  Тази също е една от върховите моменти на които се кефя  стакава страст играят тия двамата няма други като тях  ГОЛЕМИ артисти  евала. Незнам защо друг филм неможе да ме развълнува така ........... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy  bouquet  bouquet  bouquet
това не беше ли песен от Перла
нямам си идея от кой филм е вече в главата мие каша от песни взех да ги бъркам вече newsm78
Привет, направо скачам тук с този цитат, клипа е велик, много силни и тъжни моменти, наситени с много обич, много е готина Сабиха с тази рокличка, косата, цвета много ми харесва, наистина са големи артисти, друго е да слушаш в оригинал, нашите така не могат да го дублират с такова чувства, много слабо, като гледам превода. А ние имаме ли вече превод на това какво си казаха Галиб и Сабиха в болница, когато го нарита Събка Sad
Песента е от Перла, Мехмет и Инджи разделени, той с роза в ръка, а тя с букет рози, който искаше да хвърли. Отивам да ви чета..

# 636
  • Мнения: 3 504
Въх.... ooooh! сега прочетох и разбрах, че детето е улучено с куршум на сватбата ooooh! Whistling ooooh! мале, мале...

 HugКралева,  Hug dita_53  благодаря от сърце,  Heart Eyes този превод търсих от предния ми пост Hug  bouquet
 

# 637
  • Мнения: 1 148
Душиииииииии, Мамче , ЛИПСВАТЕ МИИИИИИИИИИ!!! newsm45 newsm45 newsm45 smile3503 smile3503 Хайде де завърнете се!  newsm51 newsm51 newsm51

# 638
  • Мнения: 3 504
Ще дойдат, те го раздават Гальовки, като него сериозни и напускащи ни Wink, но ще се върнат при нас /ние сме като Събки Wink/ както във филма Hug

липсват си на всички нас

# 639
  • Мнения: 1 148
Ще дойдат, те го раздават Гальовки, като него сериозни и напускащи ни Wink, но ще се върнат при нас /ние сме като Събки Wink/ както във филма Hug

липсват си на всички нас

Дано, Роска, дано!!!  Wink Wink Wink






# 640
  • Мнения: 3 504
Отивам да попрочета назад да не съм изпуснала нещо, как си го гледам с умиление филмчето, хем си казвам това е само един филм, ...

# 641
  • Мнения: 1 148
Отивам да попрочета назад да не съм изпуснала нещо, как си го гледам с умиление филмчето, хем си казвам това е само един филм, ...

На моменти имам чувството, че живея във филма!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 642
# 643
  • Мнения: 238
БЕЛ,ВИНАГИ СЕ УЧУДВАМ НА НЕВЕРОЯТНАТА ТИ
СПОСОБНОСТ ДА НАМИРАШ ОТ ХУБАВИ ПО-ХУБАВИ СНИМКИ!

# 644
  • Мнения: 3 504
Отивам да попрочета назад да не съм изпуснала нещо, как си го гледам с умиление филмчето, хем си казвам това е само един филм, ...

На моменти имам чувството, че живея във филма!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

това чувство ни кара така да харесваме филма, Това ми е любим момент 2 от филма, толкова дейни и обичани не съм ги виждала в кадър

Общи условия

Активация на акаунт