Son bahar - Любов назаем - Тема 17

  • 22 533
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 887
Теди, що така бе джанъм...сега пак се занимаваме със отминали неща!
И на Белл писах - Станалото-станало!
В темата няма мацка,която да не си пада по Галиб - знаеш ли колко пъти съм го сънувала?

Но да ти кажа - когато моя син сгреши и неодобрявам постъпките му - го жуля с яка критика,
чак съм го разплаквала детето,което е в Христовата възраст! Това значи ли,че не го обичам и харесвам?!

Та от моето "гардже" по-Убаво и по-Умно, нема?!

Та така и тук се получи - но айде да се насладим на подаръка,който ни направи
един великодушен и добронамерен човек - да не вгорчаваме неговия труд и собственото си удоволствие!

# 706
  • Мнения: 10 824

 За шамара не ми се спори ,явно за теб е нещо нормално newsm78 ooooh! newsm78  
newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
На мен също, но след като се поставя въпроса към мен съм длъжна да отговоря.И аз ще направя това като използвам ФАКТИ както казва Зизу.
В тема 15 беше поставен въпрос : Заслужи ли Сабиха шамара. Възможните отговори и съответно гласовете бяха:
Да                                     18 гласа
Може би Да                        12 гласа
Не                                     18 гласа
Може би Не                        4 гласа
Всеки да си прецени кое за него е нормално и кое не. А фактите са такива.


Теди ,сори  Hug ако съм те засегнала ,но така ми дойде на писането newsm78 Joy Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 0
Айча е застрашена да отиде от 6-то на  7-мо място. Разликата е само 8 гласа. Гласувайте.

# 708
  • Мнения: 238
Цитат на: kraleva66 link=top [smilie=smile3506.gif
ic=507889.msg15653977#msg15653977 date=1278346101]
                                             МЕРХАБА, БАНДА А А А А А А !!!!!!  ДЖАНЪМЛАР БЕНИМ,КАКЪВ ТОЯ ПИКНИК СЪС СЕМ. ТЮРКЯР.........!!!! Я ,ЩО НЕ СЪМ ПОКАНЕНА???Я
ЕЙ МОМИЧЕ МЛАДО,КЪДЕ СЕ ГУБИШ ЦЯЛ ДЕН?ПРАВИЛНО ЛИ РАЗБРАХ ЧЕ ДНЕС СИ  НА ДОКТОР?

# 709
  • Мнения: 10 824
СВЕТЛА ТИ И САМА ДА СИ,НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ newsm08
ЗАПАЗИ ХЛАДНОКРЪВИЕ/това в кръга на шегата/

Никогиш.... Joy Joy Joy права ,не права НЕ СЪ ПРЕДАВАМ  Naughty Naughty Naughty.....аз съм ЛЪВИЦА ,бе Тоти Joy Joy Joy Joy Joy
БЯХ ПИСАЛА НЯКЪДЕ ПО НАПРЕД,ЧЕ ИНТУИЦИЯТА МИ ПОДСКАЗВА ЧЕ СИ СРОДНА ДУША - Е........ И АЗ СЪМ ЛЪВ Hug


 newsm10 smile3521 smile3525  love001

# 710
  • Мнения: 1 032
Здравейте момичета. Добре сте се потрудили днес  newsm51 newsm51 newsm51
Кралице благодаря ти за отговорите на въпросите ми. За теб специално сини цветя като цвета на морето smile3525 smile3525 smile3525. Имах подготвен въпрос, но разбирам, че има предложение да се обсъждат епизодите последователно и аз ще се съобразя с мнозинството, така че тази вечер няма да задавам въпрос, защото е свързан с по-късен етап.

Абе питай си бе Теди, какво до сега си обсъждахме целия филм, някой не иска ли и с бели букви да се пише!

# 711
  • Мнения: 10 824
Айча е застрашена да отиде от 6-то на  7-мо място. Разликата е само 8 гласа. Гласувайте.

Аз гласувам и за двамата на всеки час,но  ooooh! бавно ....няма ли някакъв друг начин да се трупат повече точки ??? newsm78 newsm78 newsm78

# 712
  • Мнения: 238
ДНЕС ПИСАХ НА БЕЛ,КОЛКО Е ИЗОБРЕТАТЕЛНА - ИЗМЪКВА СНИМКИ,КАКВИ ЛИ НЕ.
ВЕДНАГА ИМА КОНКУРЕНЦИЯ,НЯМА ДА ЦИТИРАМ ИМЕНА Laughing smile3521

# 713
  • Мнения: 0
                                             МЕРХАБА, БАНДА А А А А А А !!!!!!  ДЖАНЪМЛАР БЕНИМ,КАКЪВ ТОЯ ПИКНИК СЪС СЕМ. ТЮРКЯР.........!!!! Я ,ЩО НЕ СЪМ ПОКАНЕНА???Я
Как да не си поканена Кралице. Галип не може да те пропусне!!!!

# 714
  • Мнения: 10 824
Здравейте момичета. Добре сте се потрудили днес  newsm51 newsm51 newsm51
Кралице благодаря ти за отговорите на въпросите ми. За теб специално сини цветя като цвета на морето smile3525 smile3525 smile3525. Имах подготвен въпрос, но разбирам, че има предложение да се обсъждат епизодите последователно и аз ще се съобразя с мнозинството, така че тази вечер няма да задавам въпрос, защото е свързан с по-късен етап.

Абе питай си бе Теди, какво до сега си обсъждахме целия филм, някой не иска ли и с бели букви да се пише!

АААААА ,ЙОК  Naughty Joy Joy Joy аз съм забравила как се пишеше с бели букви ooooh! hahaha hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 4 381
Сега аз да си кажа: ЗА Галип съм, няколко пъти писах не оправдавам напълно някой негови действия, но постъпи правилно човека че остави Сабиха за малко, че да и дойде акъла! То нейното на какво заприлича:"иди си.., ела си." еми този човек да не е от желязо бе, мацки!


 
smile3521 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501
         БЕЛИСИМАААА,ТОЙ ЦЕЛИЯ ФИЛМ У НАШАТА ТЕМА ДНЕС!!! ВЕЛИКА СИИИИИ!!!!

# 716
  • Мнения: 1 032
Сега аз да си кажа: ЗА Галип съм, няколко пъти писах не оправдавам напълно някой негови действия, но постъпи правилно човека че остави Сабиха за малко, че да и дойде акъла! То нейното на какво заприлича:"иди си.., ела си." еми този човек да не е от желязо бе, мацки!


 
Белченце,мила ами ТОЙ И НЕГОВИЯ АКЪЛ ДОЙДЕ  ooooh! ooooh! ooooh! ...па и той да не види от Събка  ooooh! тръгна ,па се върна ,па после пак..... ooooh! ooooh! ooooh!

Све, с какво се промени Галип спрямо Сабиха?- с нищо - обича я така както от първия миг когато припадна в асансьора! Просто остана не разбран в някой момемти, милия!
newsm51 newsm51 newsm51Любов от пръв поглед, която не угасна никога! Евалла на такъв мъж!


Една незабравима любовна история с един НЕВЕРОЯТЕН мъж, нои жената е много хубава!!!

# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 1 032
Теди, що така бе джанъм...сега пак се занимаваме със отминали неща!
И на Белл писах - Станалото-станало!
В темата няма мацка,която да не си пада по Галиб - знаеш ли колко пъти съм го сънувала?

Но да ти кажа - когато моя син сгреши и неодобрявам постъпките му - го жуля с яка критика,
чак съм го разплаквала детето,което е в Христовата възраст! Това значи ли,че не го обичам и харесвам?!

Та от моето "гардже" по-Убаво и по-Умно, нема?!

Та така и тук се получи - но айде да се насладим на подаръка,който ни направи
един великодушен и добронамерен човек - да не вгорчаваме неговия труд и собственото си удоволствие!

Абе Ди , това си е въпрос на предпочитание, аз харесвам Галип, ти Сабиха, някой друг Кемал и т.н., защо нещо лошо ли има всеки да си напише кай от кой му е по хубав и на кой действията оправдава или не, не можем всички да мислим по един и същи начин, нали!!!!!!  Wink Wink Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт